Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
no to my jsme taky na sto dvaceti a asi v tom neni vse...urcite neni
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo, je to dost korunek, ale tak vdáváme se jednou za život...
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, to máte tak velkou svatbu? Kolik vás tam bude? nás vyjde na cca 30-40 tisíc....
Odpovědět
Profilova fotka
Nás jenom hostina vyjde minimálně na 40tis.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: myslíš že jo?Přítel mě má radši "rozpuštěnou" :-D
Odpovědět
white: tak to mi napis tvuj rozpocet :-D ja mam 30 lidi na obed a 100 na vecer, jen jidlo a piti bude 50 tacu, mozna o pet deset vic...oznameni 4 tisice, oblek 10, kosile 700, vesticka 2300, manzetove knofliky 500, boty 700, saty 6400, boty 800 plus jeste na prezuti, kytky do 2500, dorty 4000, fotograf 3000, vyzdobu za 6 tacu jsem vyhrala, prstynky 10 650, zavoj 500, spodni pradlo 2000, vysluzky resi tchyne tak nevim, atd
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě se na té fotce s vyčesanými vlasy moc líbíš.
Odpovědět
Profilova fotka
white: to jsme na tom obdobně, kolik máte lidu? S hostinou se chci vecpat do 20tis a celé ostatní vč. fotografa do 35 tis.
Odpovědět
a to mam kadernici a vizazistu zdarma, dorty mam levnejsi pres znamou...spoustu veci mem ze slev
Odpovědět
Profilova fotka
marse1: to jsme jen stáhla culík pro představu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No a sluší ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo holky, to je mazec. Tak náš rozpočet: 5000 šaty, 300 boty, 150 bižu, 500 líčení, závoj 250, kadeřnice zadarmo, oznámení si budem dělat, počítám cca 800, oblek 2500, košile s kravatou 500, boty přítel má, kytky 2000, dort 1200, cukroví 2000, fotograf zadarmo, vyzdobu počítám tak 2500, prstýnky 5400, spodní prádlo 900. Bečka cca 800, slivovici máme svou, ostatní alkohol (tvrdej) cca 3000, víno 700, jídlo cca 4000 (maso+polívka+něco k masu - budem grilovat+pečivo), 500 obložený mísy, 1000 nealko, kafe, atd. Hostinu máme 26 lidí, večerní posezení dalších 40. Dále cca 2000 na drobnosti - jako krabičky na výslužky atd. Takže celkem 36000. U kytek je to nadsazeno a výzdobu myslím, že seženu levnější. - nebude potřeba toho moc zdobit : )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: na hostinu i s náma 27, a večer přijde asi 30-40 kamarádů (počítám, že každej donese i nějakou tu flašku - kdyby náhodou pochybělo, tak se zajede do obchodu). Myslím, že do 40 tisíc se vlezem v pohodě, musíme, protože dostaneme 20 a zbytek si musíme dát sami
Odpovědět
white: a kde bydlite? tady v brne jsou to nemyslitelne ceny, nabrno neb na prahu mam jeste treba extremne levny saty ktere prakticky neexistuji...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak díky :-N možná zkusím něco napůl, uvidíme.Se závojem to ale nevidím. white: tak jsem myslela že docela sháním levně, ale předčila jsi mě :-D jak to děláš, holka?a kd jste pořídili oblek?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já jsem si myslela, že budeš z většího města, je mi jasný, že se to prodraží. Já jsem z Přerova - to je kosuek od Olmika, od Brna cca 70km. Cukrářku máme z vesnice a když si řekla ty ceny, tak jsme s mamkou hleděli jak puk, že chce tak málo. Já právě hodně slyšela o Caxe a že tam maj supr ceny, tak jsem se tam vydala, půjčovný šatů tam maj třeba i za 2900 - ale zrovna ty my neseděli, takže já mám jedny z nejdražších (jen pár jich tam je dražších) manzelinka: jinak mě se též víc líbíš se staženýma : )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pěkný den, pádím na zkoušku...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: psala jsem o kulise, kterou budeme mit na svatbe (pokud se nam vejde do auta :o) ), ktera je take inspirovana jako nase prstynky :o) role: Spravne :o) V americe se uz vysila treti s nazvem: Universe :o) marsee: Termin dokonceni jeste neni dan, zalezi kdy budu konecne spokojena. Nicmene 22.5 jedu na zkousku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: at ti dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
martja: aha, a z čheo bude vytvořena?
Odpovědět
Profilova fotka
white: Za 12 tisic napojis a nasytis tolik lidi?? Heh moje mamka pocita 10 tis jen za oslavu 60tin a to to mame na chalupe. Celkem ma byt 34 lidi a vse si varime a peceme samy. A oslava zacne az v 18hodin. Jinak jsem z maleho mesta do 5tis obyvatel. Jen ted ziji uz v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: myslím, že bez problémů. když budu počítat půl kila masa na jednoho - z těch 27, tak to mám cca 40Kč za půl kila, třeba křídla jsem koupila půl kila za 30Kč, vepřovou kýtu za 60Kč, tak kdybych počítala těch 60Kč na osobu - to máš 1620 + tak za tisícovku ještě radši navíc a počítám to na tu hostinu, něco zbyde i na ten večer, ale to každej ještě něco donese, takže si myslím, že nepochybí...
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslím že pokud je tam jen rodina, tak i 1000,- na osobu (jídlo+pití) je až až ;-) mimochodem holky, kdo sháníte ještě prstýnky tak koukněte na Snubní prsteny Pelán ;-) Mají ceny okolo 8000,-
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já si taky myslím, že to stačí... Navíc na ten večer tolik potřeba nebude, budou tam ty studený mísy, určo zbyde i nějaký maso, tak se jedná hlavně o to pití... my jsme prstýnky objednávali na www.snubni-prsten.cz a taky maj super ceny, rytinu v ceně a vyjdou nás dva na 5400 - bílý a červený zlato. Zrovna dnes mi psali, že jim dorazila záloha a že nejpozději do 1.6. budou hotový, možná i pár dnů dřív : )
Odpovědět
white: no ja nevim mni teda mame snad jendu z nejlevnejsich kalkulaci a i tak to vychazi na hostinu na cca 250 za jidlo bez piti a na raut taky 250 za jidlo bez piti...takze to pocitam u vas jen na jidlo za 27obed |6750,- na a za 30na veceri za 7500 a to mas vse bez piti a my to mame jendo z nejlevnejsich v brne...dokonc ejinde se nam vysmaly do ksichtu ze 50 tis je malo a to myslim doslovne
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jenže my si budeme dělat jídlo sami - nebudem nikde, kde by nás někdo obsluhoval, jen si to nakoupíme, uvaříme si sami polívku a maso nám bude grilovat strýc.
Odpovědět
tak to by pak slo ale bude to pekna drina my to puvodne taky chtely
Odpovědět
Profilova fotka
No už na to mám i domluvený lidi, kteří za to nic nechcou, takže dostanou flašku a výslužku a bude : )
Odpovědět
Profilova fotka
No to by u nas byla normalni oslava a ne svatba :o) Ale my na chalupu vsechny lidi nenarveme, natoz je ubytovat. A nedovedu si predstavit varit pro tolik lidi obed i s polivkou (veskere nadobi a hrncu, to chce i vetsi sporaky (nebo vic jich), nalozit tolik masa asi jde (ale zase na vse lednice?), sladke upect... Uff to bychom se strhli a ja jsem rada, ze nam mamka udela kolacky a zakusky. A pak to budeme spolu davat do vysluzek. Uz to mi prijde, ze je az az. Jak treba budete resit hudbu?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my bohužel nemáme na to, abysme udělali raut někde v restauraci a svatbu chceme, takže to řešíme takhle. Máme pronajatou loděnici - je tam vnitřek i venek, je tam jedna lednička, kuchyň a všechno vybavení - jako stoly, židle a tak. Takže si jen dovezem ještě jednu ledničku a rošt na grilování. Máme dva kuchaře v rodině, vzdálenější příbuzné, ti na svabtu pozvaní nejsou, takže nám to budou dělat. Dál mám dvě kamarádky na obsluhu. Ubytovávat budeme akorát jednu babičku + její doprovod, jinak jsou všichni místní a budou spát doma. Cukroví nám bude péct cukrářka, takže si ho jen vyzvednem, dort taky. Akorát koláčky mi bude dělat švagrová. Hudbu máme domluvené dva kamarády, kteří by stejně přišli, takže si rádi zahrají a u toho se občerství : )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?