Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
role: právě, že mi květinářka říkala, že kytice z kal je jednou tak drahá, jako z růží. Takže jsem volila růže : )
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky poslední ;-) role: můj tedy vestu mít nebude rozhodně, už tak bude nabalenej dost :-D Ale jako být tebou, nechala bych to na něm, pokud si už v obleku přijde dost gala, tak není co řešit.Je to jeho oblek ;-) a i jeho svatba.
Odpovědět
takze posledni vitezi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: asi jo, ale v reálu to může vypadat jinak než na obrázku ;-) i první nejsou špatné
Odpovědět
Profilova fotka
role: jo a ještě k tomu obleku. Kuba teda mít vestu bude, ale počítám, že jen na obřad, Max na focení a pak si ji sundá. Taky oblek vůbec nenosí a máme oblek černý s proužkama, ale myslím si, že když tvůj vestu vyloženě nechce, tak bych ho do ní "nervala" a dala fakt jen nějakou tu extravagantnější kravatu
Odpovědět
manzelinka: no ja chtela dvojky nebo trojky :-) jinak uz mame vesticku a vcera jsem nakouila nejke drobnosti :-) vecer nafotim muzicka komplet
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nafoť ;-) jinak prstýnky moc hezké :-) sluší ti na ruce.Tak objednej trojky.Kolik bude družiček?
Odpovědět
manzelinka: jj nafotim vcera jsme ho uz nedonutila, staci z emi koupil veceri a spravoval mi notas :-D jinak diky...jsou trochu vetsi alejak natecou prsty v lete tak uz to bude ok... druzicky mam 3 male, 3 velke a 1 svedkyni...takze 7 satu :-D dospele vyjdou na tacek, detske na 500-750 a druzicky si j eplati sami :-D jen u malych asi doplatim to nad 500,- jo a svedkyne si jeste k nim nechava delat prehoz pres ruce jako mam ja za 200,-
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no to právě nevím, jestli si mám vzít prstýnek trochu větší nebo ne :-( protože jednak kvůli létu a pak taky kvůli stáří :-D Platí si je samy?To máš dobré družičky x-)
Odpovědět
manzelinka: no ja si nechala delat akorat ale jak jsem psala ja mam velky klouby takze je problem jinde :-D jojo plati ale ja platim zybtek jako kosicky, bizuterii, mozna poku sezenu levne boticky pro ty male, pak doplnky do vlasu, mozna pompadurky pro velke...no uvidim...bizuterie uz se vyrabi vsech na miru :-) a samozrejme dostanou vsechny nejakou odmenu plus vysluzky, i ty male odstanou specialnidetske vysluzky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no právě, ale to asi většina lidí má kloub větší než pak prst dole ;-) tak to taky řeším... a proč budeš mít přehoz přes ruce?
Odpovědět
manzelinka:ja ho mam jen kdyby bylo chladno tak na prechazeni ale doufam ze ho vubecnepouziji :-D ale svedkyne ho proste pry musi mit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: jestli má buclaté ručky, tak ji chápu ;-) jinak já zatím nic objednáno na tento případ nemám, tak doufám, že bude pěkně, obřad je venku
Odpovědět
manzelinka: no ja to k satum dostala za dve kila tak jsem to vzala :-) jinak myslim ze druzicka je v poho ale libi se ji to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dík holky. Na vestu tedy kašlu. :-) mitote: mohla bys mi prosím poslat ten odkaz, kde si kupovala košili? Já to nějak nemůžu najít.
Odpovědět
Profilova fotka
role: to víš že jo, my na ni taky kašlem, co když bude horko? A navíc přítel ji ani nechce tak ho nebudu nutit ;-)
Odpovědět
role: www.svatebnikosileadoplnky.cz :-) mame od tama i vesticku, jinak mi ji po psvatbeprodame tu vesticku
Odpovědět
Profilova fotka
Asi se budu ptát jak pako, ale jaký je rozdíl mezi francozskou manžetou a hladkou manžetou?
Odpovědět
Profilova fotka
role: já taky nevim, koupíme klasickou košili ;-)
Odpovědět
role: francouzska manzeta je na manzetovy knoflik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: fakt jo?Tak ty já nesnáším, takže to budem chtít s klasickou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Já nechala toho svého si to nechat vyzkoušet a on sám se rozhodl, že ano, že se už v tom o moc víc neupeče. Jinak je ten můj ITák, takže taky nosí trička a kalhoty. Oblek jen na ples či do divadla - tam většinou bez saka. Takže taky radím, nech to na něm. On to na sobě bude mít .o) Jinak místo tý jejich slavobrány to bohužel nejde, je po nás ještě jedna svatba a bylo by to moc komplikované. Ale bude postavena v rohu za stolem, kde se oddává, abychom na ní viděli :o) nebo někde poblíž, abychom se u ní mohli fotit a pak se bude přesouvat na místo hostiny :o) Jinak ji máme vysokou asi 2.3 m, aby pod ní mohl kdokoliv projít. Není tedy klasicky sg-1, ale atlantisácká (jestli ti to něco řekne :o) )
Odpovědět
manzelinka: tak klasickou no :-D ja uz hledam nejake pekne knoflicky na objednani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: a o čem mluvíš?Nějka mi uniklo.... mitote: to by byl u mě problém, nelíbí se mi žádné, připadá mi to děsný :-N ale mě připadá děsnejch věcí :-D
Odpovědět
manzelinka no ja jendou nasla super ae ted je nemuzu najit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak hledej šmudlo hledej
Odpovědět
sno snazim se no ,chce svetle zelene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a košile je bílá nebo krémová?
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě jedna otázka. Kravata v kombinaci s kapesníčkem nebo bez kapesníčku? Bude tam ta korsáž, tak aby se to netlouklo. Takový maličkosti a jak se na tom člověk zasekne. martja: to je škoda, že to nejde místo toho jejich zelenýho. To by vypadalo hodně dobře. :-) Já ten seriál viděla vždycky jen z dálky, když jsem musela čekat až se přítel v klidu dokouká a pak teprve se mi mohl věnovat. ]-( Ale ta druhá řada se jmenuje nějak Atlantida ne?
Odpovědět
Profilova fotka
role: my kapesníček ne¨jspíš dávat nebudem-právě kvůli korsáži, chci aby byla korsáž výrazná, tak to nechci přeplácat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?