Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak už máme konečně oblek, měla jsem docela starch že neseženem protože jardovi nebyl žádný, paní nám řekla že by bylo nejlepší jít někam kde nám dají zvlášť sako a kalhoty, nakonec máme oblek s vestou ale půjčený za 1200,- máme koupenou vínovou regatu ( 580,-) a bílou svatební košili za 590,- viděla jsem ho komplet oblečeného a moc mu to slušelo, chtěla jsem ho vyfotit ale docházela mi baterka tak to nemělo cenu.Byla jsem se podívat na obřad kde bude naše svatba a bylo to krásné,tak už se moc těším až bude září, už jen kytky a zákusky a máme všechno, teda doufám :-)
Odpovědět
jej to mate prima...ja dnes obeslala krejcove kvuli satum druzickam...to je vec na kteoru kdyz jen pomyslim tak jsem hned nasrana :-/ jinak kytka neni...obleceni komplet taky neni :-( ani auta
Odpovědět
Profilova fotka
Holky závidím, já teď vůbec nic nestíhám.hlavně pořád nic nevíme, takže jsem už unavená z toho!!!!Svatba by měla být za 5 no vlastně skoro 4 měsíce a my pořád nic nemáme a nevíme jistě, jen vše pozjišťované...chjooo mě trefí...
Odpovědět
Profilova fotka
včera se mi vdávala kamarádka tam kde to máme mít my, tak se těším jak mi poví..nebyli jsme tam...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, včera jsem našla na netu stránku s úžasnýma svatebníma botičkama. kdo bude chtít písnu do vzkazníka. jsou sice dost drahé (cca 1500) ale pokochala jsem se. mají i menší velikosti tak jestli neseženu nějaké krásné za rozumnou cenu tak objednám asi odtud.
Odpovědět
zmyzulka: hod do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Nevím jistě, které jsi našla, ale taky jsem taková objevila. Nicméně 1500 za svatební botky, které pak už nikdy mít nebudu nedám. Ale vybrala bych si :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hozeno :) martja: právě no, já mám v plánu dát za svatební botičky max. 600,- ale pokud fakt žádné neseženu, tak tady vím, že bych si vybrala, mají právě i velký výběr zlatých botiček (a zlaté střevíky stopro využiju i po svatbě, do divadla a tak...). a jinak přemýšlím, že bych si místo nějakých botiček na přezutí pořídila zlaté crocs, ale to uvidím ještě jak se mi podaří sehnat pohodlné svatební.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Prosím, mohla bys mi do IP taky poslat odkaz?
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: posláno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Díky. Kdybych mohla mít podpatky, tak bych si tam vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: mají tam i s nizoučkýma podpatečkama :-) akorát škoda, že jsou tak drahé, no...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zmyzulka: To jo no, tolik peněz za botičky na jenom svatbu nedám... doufám, že se mi podaří sehnat kristusky, ty využiju i jinde a moc se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: a budou se ti krásně hodit stylově k těm tvým šatičkám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: se jima pořád chodím kochat do tvého alba :-D :-D :-D a teď koukám na ty super dortíky, parádní, a ta poslední kytička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já se jima taky chodím kochat zatím jen do alba :-D Ale ve středu jdu ke krejčímu, tak už snad budu vědět víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Máš už cenu od krejčího? A látku už máš taky vybranou nebo se teprve vše chystá?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Ještě nemám nic, neměla jsem zatím čas k němu jít, bohužel :-(
Odpovědět
zmyzulka: me to plete :-) jinak jdu objednat vesticku, jupi jou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.po delší době vás zdravím:) martja: díky za seznam písní, kupodivu jsem ho zpětně našla:) ptala jsem se už na svém konkrétním termínu,ale zeptám se i vás tady: jakto máte se svatební cestou?? kam to plánujete a kdy? díky všem za odpověď ;-)
Odpovědět
bludicka: asi Isla Margarita, nekdy behen zari poletime po svatbe :-) musim jeste mrknout jak mam vycvik, muzu chybet jen jednou za dva roky :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: fíha...tak to mu říkám svatební cesta:)
Odpovědět
bludicka: no je to levnejsi nez dominikana a dl eme i stokrat hezci ;-) v akci se to da poridit za 25,- vc vech letistniich poplatku all inclusiv na sva tydny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: vygooglila jsem si to a teď tady slintám nad fotkama:) musí tam být božsky, doufám že pak dodáš foto:)
Odpovědět
bludicka: jojo krasne ja ted taky koukala, bez akci jsem nasla od 26 vc vseho :-) hlidam si jak vyjdou katalogy abychom urvaly first minute 30% slevu :-D jo jinak to mam v albu, myslim to 18.9. tj i hotel co se nam libi
Odpovědět
Profilova fotka
bludicka: My zatím nic neplánujeme, uvidíme, jak to vyjde s dary. Když to půjde, tak aspoň na chvíli někam k moři. Jinak to bude něco v Čechách :o) Uvažujeme také o Lázních Třeboň, kde bych mohla sehnat pro sebe pobyt zaplacený pojišťovnou a za manžílka (jejda to je hezký :o) ) bychom doplatili pobyt :o)
Odpovědět
martja: lazne jsou prima :-) ja byla v luhackach tyden na dovolene s kamoskou :-) my to mame podobne cast plati tchyne a pokud to nevyjde tka se dopalti z daru :-)
Odpovědět
mitote: přes jakou cestovku?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my jedem na svatebku do Českého Krumlova. Chtěli jsme k moři, ale protože stavíme, tak bude moře až na moje 30 narozeniny, což jsou prázdniny před prvním výročím svatby :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?