Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja: zmyzulka přesně vystihla to, co jsem si o prstýnkách před chvilkou taky pomyslela... takže to pan zlatník velmi dobře ztvárnil...pěkné, netradiční já už taky budu muset vyfotit ty naše, ještě jsem se k tomu nedostala...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jojo ujíždíme na sci-fi :o), ale máme rádi i fantazy a já od malička milovala pohádky... tak mi to zůstalo :o) A z těch starších časů mne vždy zajímaly věci kolem pyramid ať už egyptských či mayských :o) Máme hodně kamarádů, kteří jsou na tom stejně jako my a společně pro nás či ostatní připravujeme ročně několik pořadů, srazů a her :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cifulka: Určitě vyfoť :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: zajímavé prsteny! Tak s tím tvým návrhem to vypadá bledě, budu muset zapojit vlastní mozek, protože jsme koukala na rozpočet a docela drhnem o vrchní hranici...jistě chápeš. Proč jste nakonec neblokli termín v Dendrologický?Vím, že jsi o ní psala....Altán je určitě taky super, ale bohužel měli volno už jen 3.září, to byl tuším pátek, navíc v 11 hod a nám se to nehodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Prsteny fakt zajímavé, navíc je pěkné, že k nim máte opravdový vztah a sami jste si to navrhli. Já pořád neobjevila vhodnou bižu. Dolaďujeme raut, no a cukrooví, dort a kytky mám domluvené velmi přibližně přes známe,a le snad se nedočkám nějakých nepříjemných překvapení!
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: já už bižu sehnala, moc se mi líbí, mrkni do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To máš ten perličkový náhrdelník a náramek, co máš v albu "září". Pěkné. V jednoduchosti je krása.
Odpovědět
tak me nakonec bizu vyrobi kamoska, ja ji budu mit zelenou a druzicky bilou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a já jsem si zrovna dneska říkala, že si objednám komponentíky na výrobu a příští týden budu tvořit sv. bižu :-)
Odpovědět
zmyzulka: kde objednas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: odkaz v ip :)
Odpovědět
tak mam nove fotecky dve ze dne kdy jsem si odnesla saticky :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: ty perličky jim rozhodně moc sluší :)
Odpovědět
zmyz: dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Škoda, že se ti termín nelíbil, měly bychom to s tebou a Role ve stejný den na stejném místě :O) Jinak Dendrologickou zahradu jsme zavrhli kvůli hluku z dálnice. Ad návrh chápu, máme to stejný :o) Určitě se ti něco povede :o) Jinak prstýnky pořád okoukávám :o) Je to takový zvláštní pocit je tu mít :O)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Moc se mi na té poslední fotce líbíš :O) A obdivuji taky tvoje vlásky .o)
Odpovědět
martja: to nevim co se ti na tom vyrazu ala jsem dement libi :-D :-D :-D vlasky, ehm...kdyby nebyly tka znicene :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Možná to dělá ta televizka, ale sluší ti to tam prostě :o) Zničení vlásků není vidět... nicméně určitě pomůže zastříhnutí :o)
Odpovědět
televizka: si me poustis na te mega telce jo? :-D :-D :_D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No jasně :o)) Ona je moje oblíbené LCD :-D
Odpovědět
martja: to jsem netusila ze vecery travis pohledem na me v metrovem rozliseni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jsem malá, tak si vše doháním velikosti :o) Velká televize, velké auto :o))) Mám ráda přehled :o) Jinak jsem už říkala, že mám prstýnek na prstíku a kochám se jím? :o)
Odpovědět
martja: no radsi nechci vedet co mate vy dva jeste velkeho :-D :-D :-D ne nerikala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No byt to bohužel není, ten máme extrémně malý (tedy v tom měřítku, že je to 2+1). Nejlepší na tom je, že teď máme druhý pokoj volný a spíše tam odkládáme věci, než že bychom ho využívali.
Odpovědět
martja my mame 3+1 ale v jednom pokoji jsou nasackovane podnajemnice 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych taky chtěla podnájemníka(ci), ale nemůžeme nikoho sehnat.
Odpovědět
martja: a mate inzeraty? ja s tim nemam nejmensi problemy, mohla bych rozdavat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Zatím ne, hledali jsme po známých na FB :o) Ale budeme muset.
Odpovědět
martja: ja ho hodila na studentsky portal nase univerzity a jen se ot hrne :-) ted je pro studenty super obdobi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ahojky, koukala jsem do tvého alba na bižu a všimla si, že tam máš umělé řasy - chceš mít na svatbu? Já teď holky nijak nic nestíhám, ale dneska jedu s dětma na výlet (takže služba bude snad ok), tak nám přejte pěkné počasí, ať si to krom dětí užije taky teta (já) :-) Pěkný den ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?