Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Teď zrovna brňačka jsem, studuje tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotka už tam je :-)
Odpovědět
marketat: a co studujes? kde? ja na FF :-)
Odpovědět
marketat? muj salek kavy to neni ale jsou moc pekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Na veterině :-) ... my chtěli něco jednoduchýho, jednobarevnýho a červený zlato se nám líbí oběma, no a granátky se těží v místech odkud pocházim :-)
Odpovědět
marketat? to riaks ted? jaktoze jeste nejsi u meho kralika? :-D jo neznas Simonu Tesarovou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Podle jména určitě ne... já bych za tvojí králičicí přišla, ale holt klinika je lepší ;-)
Odpovědět
marketat: ja vim ;-) ale kazdopadn ebud na prijmu, volam SOS :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Prstýnky máme od pana Mádra, který je v Praze vyhlášený :o) Jinak prstýnky stály čistého 12 tisíc (i když jsme požádali o další dozdobení prstýnků - takže rytina je po celém prstýnku z venčí i zevnitř. Nicméně tam ještě poneseme zlato a dostaneme cca 1200 zpět :o) Co se týče věku... mám vám vyfotit občanku? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky budu za chvíli fotit, čekám na nabití baterek :o)
Odpovědět
martja: tak to je prima nas ejsou po sleve za 10 600 tusim :-) jinak obcanku chcem :-D a fozo prstynku taky..a taky chci mejl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já jsem úplně mrtvá... Já ti napíšu ráno, jo? :O) Budu ráda že zvládnu ty prstýnky. Jsem s kamarádkou teď připravovala jeden program na léto pro fanklub a jsem úplně vyšťavená.
Odpovědět
Článek se načítá
martja: jaky fanclub? :-)
Odpovědět
martja: to mam ceou noc cekat na mejl? 8-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: S pár lidma děláme fanclub jedhono sci-fi seriálu :o) Jmenujeme se: Stargate Command
Odpovědět
martja: neznam :-N a kde jsou ty prstynky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou tam :o)) Není to extra ostré, je to foceno starým foťákem, který moc macro neumí. V sobotu budu mít svůj foťák zpět (je půjčenej) a to budou určo lepší fotky :o)
Odpovědět
martja: no jeste ze tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Máš na mailu i tu odpověď :o)
Odpovědět
vauuuuuuuuuuu, prstynyk ,takove ala Star trek ne? :-D
Odpovědět
martja: nemam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Stargate (Hvězdná brána :o) )
Odpovědět
martja: jojo :-) a uz tam mas taky mejluka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Červené zlato sice nemusím, ale pěkné prstýnky - v jednoduchosti je krása. martja_sgcz: 100% originální a zajímavé prstýnky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: prstýnky jsou nááádherné x-) velice se mi líbí kombinace červeného zlata a granátků, můj chlap bohužel červené zlato nechtěl tak máme žluté... martja: krásné, nevím proč, ale dýchli na mě egyptem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Fakt? To je správný pocit :o) Prapůvodní inspirace je totiž pravděpodobně z egypta, kterým se inspiroval celý seriál :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: díky. zmyzulka: Díky. U nás zas přítel nechtěl žlutý zlato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no jo :-D připomíná mi pyramidu a zároveň tutanchamonovu masku.... a vy budete mít svatbu nějak v duchu toho seriálu?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No budeme mít na obřadě a pak na hostině "bránu", která je hlavním znakem celého seriálu. Pár lidí z fanclubu nám připravuje nějaké překvapení, což předpokládám, že bude něco z toho, ale jistá si nejsem :o) - páč to nechtějí prozradit :o) Jinak víc laděno ne, to bychom museli mít kostýmy a pod, ale to jsem zase nechtěla :o) My se s přítelem díky tomu, že máme tento seriál rádi seznámili, takže jsem si jeden ze symbolů chtěli dát na prstýnky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak to je krásně symbolické s těmi prstýnky :-) a vůbec - celé to zní zajímavě, já teda na sci-fi nejsem ale když na tom oba ujíždíte tak je super tím zlehka protknout svatbu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?