Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja: heh, vtipne :-D :-D :-D no ne prijimacky ne, musis mit vystudovanou spychologii nebo pomahajici profesi a nebo je studovat...pak se zasila cca desetistrankovy zivotopis kde musis dopodrobna rozepsat vsechny psychicky veci, nemoci, sex, masturbaci a ja nevim no...proste do nejmensiho detailu, pak je motivacni pohovor a pak se uvidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm a ten životopis jsi vyplňovala dle otázek nebo jsi jej sama kompletně vymýšlela? Bych netušila, co vše se tam píše (do normálního jo, ale do tohodle asi ne :o) )
Odpovědět
martja: bylo 39. okruhu co jsme museli uplne rozebrat ;-) muzu ti to hodit do ip pro info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitotte: Jop jestli můžeš, docela mě to zajímá :o)
Odpovědět
martja: poslu jen ty otazku ju :-) z meho zivotopisu bys mela tezkou ujmuna zdravi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo to by mě ani nenapadlo, že bys cizí ženský posílala svůj takhle soukromý životopis :o)
Odpovědět
martja: posli mi mejl me to nejde skopirovat ju? jina knekdy je lepsi poslat zivotopis nekomu cizimu nez blizkymu :-D kor ten muj :-D
Odpovědět
martja: mas to v priloze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vás zase dočítat :o) My teď máme spoustu zařizování, tak ani nijak nemám čas sem tak často chodit. O oznámení máme jasnou představu, ale ještě nevím, jaký verš nebo něco tam necháme natisknout. Pořád si řikám, že na oznámko je ještě hafo času, tak to nehrotím.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No já je mám vytisklá, ale nedovyrobená. Pro nás tolik času není (i když ještě skoro měsíc jo), protože chceme mé rodině je předat na mamčino oslavě šedesátky. Což mamka bude slavit 15tého května. No snad to stihnu, moc se mi do toho nechce, ale je fakt, že to nemusí být celé hotové, ale jen část :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: že se k tomu teď vracím, na svůj věk vůbec nevypadáš a moc ti to sluší...
Odpovědět
Profilova fotka
cifulka: Jej díky .o) Asi mne omlazuje protějšek .o) Tomu zase všichni říkají víc, dost lidí si myslí, že jsme téměř stejně staří, což je fajn, že ten rozdíl není tak vidět. Jinak jsem jako 12ti letá vypadala na 16 a více, takže jsem moc ráda, že se to zastavilo :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja: to mně taky vždycky hádali víc a byla jsem ráda, cítila jsem se dospěle, teď už bych tak ráda nebyla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cifulka: jojo napodobne, ted je clovek rad za kazdy rok dole :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pritelovi volal zlatnik, mame si vyzvednout prstynky! :o) Jupi jou! :o) Bohuzel ja je uvidim nejdriv v 11 vecer, pac mam sraz s kamaradlou. Snad to vydrzim :o)
Odpovědět
jo my tak cekame, do utery by mely prstynky dorazit :-) zitra nam dojde stuha na oznameni martji, odepisu i vecer ju? ted jem dosla a musim trochu pohonit bordel
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jsem tak natesena a pritom se trochu bojim, jak dopadnou. Preci jen jsem si je vymyslela a nikde je nevidela... Ale snad budou super :o) Ad odpoved: ja to stejne nebudu cist, driv jak v tech 11:o)
Odpovědět
martja: jojo ja uz je tak yvyhlizim al emaji nam poslat sms ze je posilaji :-) uz aby tu byly :-) odkoho ze je vlastne vubec mate? neboj po 11h tam neco najdes ve schrance :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: No tak to si dělej srandu z někoho jinýho ty jo!!!Tobě není tolik!!!!!To vůůůůůůbec ne :-. =-)
Odpovědět
leninnka: Martja nas taha z anos jak svina :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak se těším na ty tvé prstýnky. :-) Doufám, že podáš hned info. Já jsem dnes měla taky úspěšný den. Konečně jsem sehnala boty k mým zlatým šatům. A jen za 499Kč. :-D
Odpovědět
role? pekny a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: v CCC na Zličíně. Měli tam hodně velký výběr různých střevíčků a lodiček a skoro všechny za tuhle super cenu. Já se tam rozmýšlela nad třema, ale pak vyhrály tyto, protože měly nejmenší podpatek.
Odpovědět
role: ja jsem od nich mela jedny boty a po tydnu sly do kose :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak ten jeden den snad vydrží, ne??
Odpovědět
role: jo to jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak my jsmer dneska taky byli vyzvednout prstýnky. Jsou krásné a sedí perfektně. Jeee, já mám takovou radost :-)
Odpovědět
hod do aba a od koho j emas?
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: Od Kouřila - šli jsme k němu s jasnou představou a jsou perfektní, jednoduchý, jak jsme chtěli. V albu budou za chvíli, přítel je zrovna fotí :-)
Odpovědět
marketat: tak jsi brnacka ne? pry je dobrej no :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?