Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
manzelinka: no ze e necham tak vykrmovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak dřív se to tak dělalo běžně ;-)
Odpovědět
manzelinka: to si rikam taky a kor kdyz je to jako "svatebni dar" a kor kdyz an to maji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak jestli i tak přemýšlíte, co koupíte a co ne a nerozhazujete z peněženky rodičů, pak je to v poho, když to máte jako svatební dar :-)
Odpovědět
manzelinka: jo premyslime dost :-) jao ne vzdy berem tonejlevnejsi ale treba do obleku se nam investice vyplati kdyz luky zadny nema a vynosi ho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se byla podívat do svatebního salonu na oblek,a půjčení obleku mají za 1.600,- le nová kolekce nemá vestu, a tu jsem právě chtěla. ale zase mají prodej obleků za 2500,- a to mi přijde lepší než si ho půjčovat,a jeden se mi líbil a měl i vestu ale uvidíme jestli mu bude dobrý až si ho zkusí, měli tak i regaty za 580,- a kravatu za 320,- obě jsou krásné ale pokud nebude chtít jarda regatu tak ho nutit nebudu, jde o to aby se v tom cítil dobře. Tak že se těším na pátek až půjdem zkoušet :-) ale myslím že oblek za 2500,- je krásná cena
Odpovědět
Profilova fotka
ještě by mě zajímalo kolik stojí ty ozdobné nůžky? přemýšlela jsem že bych to oznámení udělala ozdobnější než klasicky rovné
Odpovědět
Profilova fotka
role: My asi nebudeme mít žádné motto. A pokud náhodou jo, tak mám obavy, že by jsme se taky úplně lehce neshodli :-) mitote, delien, manzelinka: Nám naši taky něco přispějí. Nabídlis e sami, ani jsme původně nechtěli (trochu i ze strachu, aby nám do příprav moc nekecali :-N), ale mamka řekla, že s tím samozřejmě počítají. nakonec je to tak, že zatím všechno platíme a pak od našich dostaneme nějakou částku jako příspěvek (jen se mě mamka ptala, jestli máme zatím dost peněz a že to teda nebudou drobit na jednotlivé poožky a dají nám potom naráz). LAe vůbec jsme se nebavili o tom kolik to bude a nebo jestli je to jako dar a tak.
Odpovědět
hanuu: my jsme to po nich taky nechtěli ;-) , ale počítali s tím stejně jako u Tebe. Prý když přispěli sestře, tak přispějí i mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84. Seženeš je za cca 50 -70,- Kč
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Shanim korunku se svetle modrymi a tmave tyrkysovymi kaminky :o) Nam nasi taky prispivaji (obdobny duvod, jak tu bylo receno - dali brachovi, daji me). Pokud by to tak nebylo, meli bychom pidi svatbu. Takhle ji muzeme mit dle predstav :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Uz mate tu vesticku? Ja jen ze v bazaru tady na beremku prodavaji v akci zelenkavou vesticku za 1150, ale nevim velikost.
Odpovědět
martja: nemame, uka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ja to ted nemuzu zkopirovat, jsem tu pres mobil :o) Ale urcite to v inzeratech najdes.
Odpovědět
martja: jo uz jsem ji videla ale dos tni cmoc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ted ti fakt nerozumim :o)
Odpovědět
no ze uz jsme ji v bazaru videla ale nic moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zas jsem tu dlouho nebyla, tak trochu opožděně budu reagovat na některé věci :-) Nám bude na obřadu hrát živá hudba - máme oba v rodině spoustu hudebníků, takže to máme jednoduché :-) A s penězma na svatbu to máme tak jako většina z vás, budou nám finančně pomáhat oboji rodiče, my si zaplatíme prstýnky a oblečení a obřad a hostinu naši a přítelovo todiče.
Odpovědět
to jsem rada ze nejsem sama komu plati rodice nejakou cast :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Taky jsem ráda, že nejsem sama :-) Naši platili ségře, tak řekli, že dají stejnou částku i mě :-)
Odpovědět
no ja jsem zas jedinacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě naši dají na svatbu taky co bráchovi, ale on za to tehdy měl celou svatbu (včetně šatů,a prstýnků,..) a já to mám na hostinu a jen část pití :o)
Odpovědět
martja: to je dost vtipne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Brácha je o 5 let starší než já a teď má 17letou dceru, je to už dávno :o)
Odpovědět
coooooooooooooooooooooo? pockej a v koloikati mel dceru? v 15? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ve 23 :o)) Jsem trošku starší nevěsta, myslím, že i nejstarší z tohodle klubu :o)
Odpovědět
martja: nemistna otazka, kolik ti je? :-D do triceti ne? :-D jo jinak nevim jeslti jsem to psala al ejsem prijata na psychoterapeuticky vycvik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě bude ještě před svatbou 36 :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A co vše jsi musela učinit, aby tě přijali? Zkoušky byly z čeho?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?