Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Nene mám je zapíchnuté v polštáři na gauč :-D mitote: To mě přišlo, že já je dělám pomalu :o) Jinak u toho čtvrtého jsem i přemýšlela, zda to nehodím z okna :o) Naštěstí pak jsem se vždy trefila napoprvé a nemusela jsem párat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm exotika... My jsme s přítelem chtěli na Cancún, než jsme začali plánovat svatbu. Tak snad ještě někdy po ní se tam dostaneme.
Odpovědět
manzelinka: nadchla nas Isla Margarita- Venezuela...je stokrat hezci nez Dominikana ale tim ze neni tak proflakla je o dost levnejsi :-) tak cekame na firt minute at ame nejake slevicky :-) martja: to ja delam max 10 naraz a u pateho uz penim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ale taktika stejná ne? Ale jsi docela turbo, na to, jak je máš nazdobené!A šitím nebo lepením? A kam jedete na cestu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Pane jo, to je pořádná dálka, budete mít krásné vzpomínky! Na jak dlouho pojedete?
Odpovědět
jo holky bacha, ja zacala vyrabet i celenky pro druzicky :-) nenasla jsem nic ideal a jako dve kila za jednu nedam, tak jsem po 20Kc nakoupila celenku jendrat, doma to omotavam stuhou se sekundakem...pak jen nalepim maslu a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: super nápad, já taky vše řeším takto...motáš zeleně?Ale je to prima, dvacku a nazdar ;-)
Odpovědět
menzelinka motam bie :-) doma pak mozna hodim foto :-) zatim jsem to zkousela na jedne a super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To věřím (u obou věcí, co píšeš) :o) Na kolik ta Venezuela vychází? manzelinka: jojo, jen u polystyrenu bych asi zešílela. Vždycky jsem jako dítě vypínala mamce dečky a supěla jsem u toho zvuku :o) Sešívám je, s lepidlem na oděvy neumím :o/ Jinak my cestu zatím neplánujeme, páč netušíme, jak na tom budeme finančně. Což asi bídně. Ale napadlo mě v pondělí řešení. A to lázně Třeboň :-D Mám totiž nárok 1x ročně na lázně ze zdravotního pojištění. Tak jsem přemýšlela, že si je nechám na září (po svatbě) napsat a ženich si jen doplatí svoji část :-D Vyšlo by nás to levně a ještě bych měla zaplacenou nemocenskou :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to jsem zvědavá na fotečky! :o) Nevyrábíš i štrasové? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak určitě hoď foto.Pak je můžeš ještě za páďo střelit ne? :-D martja_sgcz: my uvidíme, bud naplánujem někde v Čechách, což na mě dýchá romantikou, nebo Slovensko, Tatry a tak....a když by dary hodily dost, tak možná plány změníme.Ale uvidíme, netrvám na tom.Myslím , že ještě spoustu krásných dovolených zažijem :-) A taky nevim, kolik zbyde dovči :-) S tou Třeboní je to super nápad, a je tam krásně, my tam jedem na dovolenou.
Odpovědět
martja: cca 25 na osobu se vsim vsudy :-) all inclusiv :-) jinak ne stras ne, fuj...ten ja nerada :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: To já zase jo, sháním k mé bižu .o) No ale už mám kontakt, kde mi ji vyrobí :o) Ale bude to asi trošku dražší, ale když jsem nekupovala zbytek, tak to snad zas nebude taková pálka. Jinak ta cena je dost fajn, když vezmu kolik stojí letenka :o) Odkud by se letělo? Odněkud z Německa?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já letím do práce (jako vždy pozdě).. ale občas sem odtamtud kouknu :o) Hezký den přeji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: a co sháníš?
Odpovědět
martja: tusim ze to byla zrovna praha al enevim jiste...ja uz jsem ve skole hodinu, ble
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ještě studuješ?
Odpovědět
manzelinka: jsem v prvaku na vejsce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a obor? A proč nepočkáš s vdavkami? :-)
Odpovědět
manzelinka: socialni pedagogika a poradenstvi, a jeste si budu delat petiety psychoterapeuticky vycvik :-) jinak nepockam...proste chci a ted nam to prijde idealni
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a co potom chceš dělat? No však jo, mě už se taky nechtělo čekat, a chodíš do práce? A prosím tě, v Ikei mají ty okvětní lístky někde mezi těmi skleničkami a dekoracemi?
Odpovědět
manzelinka: no potom bych rada mela soukromou praxi, proto zacina s vycvikem uz ted :-) a jinak pak jeste dodelat asi kratkodobe vycviky arteterapie, muzikoterapie, tanecni terapie atp....ale to mozna i ted behem studia...uvidim... jinak ja studuji prezencne, ted jsem ve skole a az do pul sedme 8-( tkaze jen dve brigadky :-( jinak jo ty listky jsou u dekoraci
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ahá, takže si svatbu neplatíte sami? díky moc, plánuju tam pro ně sjet, ale budu muset narychlo, tak nemůžu hledat :-)
Odpovědět
manzelinka: jak co :-) vysuzky a dronosti tchyne, obleceni a jidlo my rodice :-) prstynky jsme platili sam, oznameni taky je na nas..tak ruzne, kdyz mame tka zapaltime kdyz ne tak mama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ahá :-) to u nás nám přispějí na hostinu, jinak jsme si vše chtěli platit sami.Co budou chtít, můžou nám dát darem. :-)
Odpovědět
manzelinka: tak ymy uz zase od mych rodicu nedostanem dary :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to je spravedlivé :-)
Odpovědět
manzelinka: no nekdy mam trochu vycitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: kvůli čemu?
Odpovědět
Ahojky holky :-) mitote: nám rodiče z části taky přispívají na svatbu, a říkali ať to berem jako svatební dar ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?