Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Ok :-)
Odpovědět
nene kdyz mi do soukrome hodite text, tak ja ho upravima a posli vam ho tak abyste ho jen skopirovali a byly tam vsechny kody na barvicky a tucny a kurzivua aj nevim co za p...... si navymyslite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no, mě se to částečně podařilo :-) tak bych spíš chtěla vědět, co kam mám dát, abych třeba něměla všechno zelený, jako mám teď viz. moje album. Zadalo jsem ten formát jen před jednu větu a ono to zezelenalo všechno. Takže tak.... to musím dát ty kody před/za všechny věty ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, teda já vám závidím ten čas, co tu prndáte :-) Purblanka: A kde budeš mít hostinu, že ti dali tak příznivé ceny? Taky jsem koukala, že máš v albíčku hudbu ze shreka, tu melodii budu mít také 100pro na příchod, je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
K tomu svatebnímu menu, mě slečna co to zařizuje taky dala návrh i na večerní raut s cenami, ale to budu řešit až někdy na jaře, myslím, že na to je čas.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.:já někde psala o příznivých cenách ? To asi myslíš, jak jsem psala, že kamarádce na svatbě říkal, že má počítat 600-800 na osobu ? Tak to mám taky v albu, je to "Orlovna" v Telnici. Kousek za Brnem.
Odpovědět
publanka: to se pak musi dalsim tzv. tagem ukoncit...jinak to je zeleny porad, posli mi ten text do zprav a napis mi co jak chces barevne tucne odstavce a tak a ja ti to udelam a poslu do zprav a jen si to tam skopirujes ju?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Ano to jsem myslela. Mě řekli tak 900. A ty sama jsi se ještě na cenu neptala, když to máš zamluvené? A jinak jsi přímo z Brna?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Rojezly jsme to tady pěkně, coo? Ještě k těm hostinám. Já se toho koordinátora ptala a on řikal, že těch 1000,- na osobu je v případě, že se celkem dost pije alko. Myslím si, že za těch 800,- se dá taky pořidit, ale záleží určitě na restauraci. Já budu radši počítat tu dražší variantu. Až budu mít předběžnou kalkulaci, tak vám písnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Když se vdávala kamarádka, tak to měli udělané na hostině tak, že si tvrdý alkohol (panáky) platil každý sám, oni platili jen nealko pivo a víno, ale mě to přijde takový divný, co na to říkáte? A tu cenu co máte spočítanou je na celý den a večer i s obědem? Mi totiž plánujeme jít někam jenom nejužší rodina někam do lepší restaurace na oběd, dát si kafe a potom do naší oblíbený hospůdky udělat zbytek párty i s kamarádama. Máme to tam prozatím domluvené, že by jsme si dost věcí mohli obstarat sami a nebylo by to tak drahé...
Odpovědět
Profilova fotka
To teda jo to koukám :-) Já jsem každý den do tří v nemocnici, mám teď praxi, a ještě se učím na zkoušky, tak vůbec nic nestíhám :-S Já taky počítam kolem 800, nebudu jim moc podstrojovat :-D Já psala do jedné svatební firmy, jen tak pro zajímavost a udělali mi přibližnou kalkulaci celé svatby kromě pití a cukroví na 100tis. A to tam měli poplatky, který já určitě mít nebudu,a celkem dráhé jídlo. No tak doufám, že se tak do stovky vejdem. Marsee: a ty budeš mít přímo nějakého svého zaplaceného koordinátora?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem totiž nemocná, tak jsem doma :o) Na zkoušky bych se taky měla učit, ale nemůžu se dokopat. Tohle je koordinátor pouze v té restauraci, má na starosti hostiny, tak jsem s ním o tom debatovala. Co vím už teď - meníčko k obědu nás vyjde na 300,- se vším pro jednoho, k tomu pak večerní rautík. Na ten ale musíme vybrat jídlo. Budeme dělat kýtu nebo nějaké steaky na grilu + něco na raut. Podle toho mi pak vypočítá kalkulaci.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj děvčata, když se bavíte o kalkulaci, tak jsem si jí zkoušela na několika svatebních stránkách a vždy mi vyšla kolem 130 000, tak jsem zvědavá, sice by jsme ted měli docela ušetřit, změnili jsme místo původně byl Křivoklát, tak budou Hořovice, a hlavně se tam ušetří na ubytování. Nemáte někdo z okolí středočeského kraje typ na kapelu? Diky
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to my máme podobné, také se o to v té restauraci stará jedna slečna. Nám spočetla polední menu za 230Kc, a to asi ještě vyřadíme předkrm. Plus cca 280 na osobu za raut, to je necelá 500 bez pití. No nemám představu kolik se toho vypije, ale myslím, že do té 1000 na osobu se dá vejít. Holky už máte plán odkud obědnáte cukroví? Budete brát někdo od paní z Mokrůvek?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. Původně jsem chtěla brát cukroví od paní z Morkůvek. Nakonec ho mám zařízené přes známou. Ale Morkůvky můžu doporučit, jejich cukroví jsem jedla na svatebním veletrhu a rozhodně není šizené, moc dobré a hezké i na pohled.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já cukroví pořeším asi přes přítelovu mamku a babičku z Moravy. Moravské koláče umí perfektně, tak by neměl být problém ;-) Jinak když jsem si jen tak sama počítala, na kolik nás vyjde svatba celkově, vyšlo mi 100 tis., což si myslím, že by mohlo odpovídat.
Odpovědět
no jak taky taky pocitam se 100 tisici plus minus
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem právě dotvořila přáníčka s naším "oznámeníčkem" - dárečky pro rodinku :o) Koukněte do alba, není to žádnej zázrak, ale o to tak nepůjde ;-) purblanca: Koukala jsem do tvého alba, hezké šatičky a hlavně slušíí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Mooooc pěkný, tak pak dej hlavně vědět, co na to řeknou.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: Děkuji :o) Vědět určo dám. Na Moravu jedeme už ve čtvrtek, takže přítelovo rodiče to budou vědět dřív - chceme totiž vidět jejich reakci. Mamka s bráchou to budou mít opravdu pod stromeček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: ahoj, restaurace "Orlovna" v Telnici (mám to i v albu :-) mitote: díky moc za ochotu, přítel mi příkaz "tag" vysvětlil, tak už to jde ! Na těch pomocných stránkách je sice "návod", ale když je tam napsáno "ukončíte tagem", tak to neukončím, protože nevím, co to je ! :-D Ale už v poho,... vítězství nad technikou ! Jinak mám v albu ty šaty, které jsem si vybrala (4.12.) a v horní části komentář, kdyby jste něco chtěly vědět, pište :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: moc pěkný šatičky, sluší ti to :-) A to budeš mít ten kabátek i na obřat nebo jenom na přechod?
Odpovědět
Profilova fotka
Kabátek mám pro případ, že by bylo chladno. Obřad bude venku, tak proto. Jinak, půjčení kabátku je v ceně, šatů, což je super. Na těch fotkách je vidět pod paží "faldík" :-N , tak ten zakryje právě tak "věc", co bude za krkem, kterou mi tam přišijí... Prý je to i lepší, že se nebudu, tak ošívat (nevěsty se prý ošívají, že se bojí, aby jim šaty nespadly, když nemají ramínka). Děkuju !
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: Šatky jsou pěkné, moc se mi líbí to řešení za krk. Musím se podívat kde ten salon je až půjdu také obhlížet :-)
Odpovědět
ahoj nevěsty, já sem moc nechodím... nějak nestíhám, ale snad bude o vánocích větší klid... ale přece mi to nedá abych se nepochlubila.. dneska jsme si s přítelem vybrala prstýnky a budou snad pod stromečkem, tak doufám, že to zvládnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a. adresu máš v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, i já se musím pochlubit :-D Konečně už si na prstíku nosím zásnubáček. Přítel ho totiž musel nechat udělat - nikde neměli mojí velikost, tak to trvalo trochu déle. Je nádhernej, vybral moc dobře. Svíčky, večeře a pokleknutí s prstýnkem a kytkou. Co více si přát, že jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jéééé :-N blahopřeju x-) mě ho miláček nechává taky udělat, ale né, že by neměli moji velikost, ale spíš, aby mi "padl, jak ulitý" a taky byl trošku podle mých představ :-D , tak jsem dala pár tipů, jaký by se mi líbil, už by měl být snad každým dnem hotový...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Děkuji. U mě byl problém s velikostí, všude měli od 51 a já potřebovala 48. Všude mu prý řekli, že jedině na objednávku. No ale hlavní je, že mi padne úplně úžasně :o) Mám ho v albíčku, vyfotím ho i na pstě :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak to se "letím" podívat do albíčka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?