Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
zmyzulka: no to doufam zatim tu u male hystercim pokazde kdyz si lehne
Odpovědět
Profilova fotka
delien: tak sláva :-) mitote: no jo to znám... taky chovám hlodavce a jsou to prostě členové rodiny... jak jim něco je tak je ze mě hysterka neskutečná...
Odpovědět
ja taky :-)
Odpovědět
mitote: držím pěstičky ;-)
Odpovědět
deline: dekuji :-)
Odpovědět
takze kralicice ma jatra, ledvin yi krev ok, ale hormony ma trojnasobne, takze 3.5. v 8h jdem na kastrac a operaci mlecnych zlaz :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak drzim palecky, at se vse podari a at se rychle zotavi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote : držím pěsti, ať to dobř dopadne. Domací mazlíček jak jak mimčo, taky bych udělala maximum,my už to snad máme za sebou.Ještě 2 týdny a skončí mu absolutní klid co měl nařízený od doktora. Jinak jsme našla vestu s regatou za 500,- od jedné nevěsty , bude mi posílat fotky a velikost tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to určitě zvládnete, moc držím pěsti, jsou to nervy já vím... my jsme taky u veterináře jako doma a poslední dobou co měsíc to nějaká operace... dany: tak to je krásná cena, pak dej vědět jak to dopadlo :)
Odpovědět
no my jsme teda na veterin epekne dlouho nebyly....hej holky dnes mi psycholozka rekla uzasnou vetu :-) Nejsem tak bohata, abych mohla kupovat levne veci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to říkával můj děda, takže tuto větičku znám od malička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejsem si ale jistá jestli platí i v dnešní době, mám pocit, že teď se vše dělá tak aby se to rozpadlo co nedřív - botama začínaje, elektronikou konče...
Odpovědět
Článek se načítá
zmyzulka: no ja mam vytipovane znacky, nejlepsi na boty je Bata :-) a na obleceni toho mam vic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: noo, s botama od Bati mám bohaté zkušenosti :-D ale né, taky nakupuju tam, ale né každé vydrží víc jak rok... opravdu mi přijde skoro nastejno koupit si boty u Bati a někde od větnamců, rok to vydrží vždycky a další rok navíc je jenom bonus navíc :-D co se bot týká tak mi to vždycky přijde jako sázka do loterie ať už jsou odkudkoliv...
Odpovědět
zmyzulka: no od humanic nevydrzi ani mesic a od CCC ani tyden :-D :-D :-D jako ty co jsou kolem dvou tacu my u bati vydrzi i vice sezon :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jó jó, taky mám jedny B botinky a už žijou třetím rokem, ale to je výjimka, no asi mám smůlu na botičky...
Odpovědět
zmyzulka: ja uz nastesti mam ruku ktera vycmnucha to co vydrzi sezonu i dve tri :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, na boty od Bati jsem zatím taky měla štěstí. Stejně tak i boty z Exica mi vydržely. No a když si kupuju sportovní obuv, ať vycházkovou nebo na cvičení, tak poslední dobou upřednostňuju Nike - dobře mi sedí a vydrží. Holky, včera jsem poslouchala několik písniček, které se dávají na obřad a vůbec jako nevím. Buď si můžeme vybrat z písniček, které nabízejí na Loučeni (ještě jsem je neslyšela) anebo si máme vybrat svoje...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: všechno nejlepší k svátku... tedy pokud jsem se nespletla ;-) My se na matrice dozvěděli, že lepší bude, když nám paní zahraje na klávesy (bohužel ne klavír),je schopná lépe reagovat - prodlužovat, zkracovat. A prý na nástup celého našeho průvodu stačí jedna písnička - všichni budou nastupovat na MUJ pochod... to se mi vůbec nelíbí. Ještě ke všemu je to moje učitelka z gymplu...Myslíte, že by klávesy a třeba housle mohlyznít dohromady pěkně? Jen klávesy mi přijdou málo...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Děkuju :-) Klávesy a housle? To teda nevím nevím... asi by chtělo to nejdříve slyšet hromadně.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: asi budu fakt muset jít na nějaký obřad "na čumendu"... ale budu se při tom cítit docela blbě
Odpovědět
Profilova fotka
já se jdu mrknout v sobotu na obřad. Bude to na zámku kde se budem brát, tak aspoň uvidím jak to tam bude probíhat a co nás čeká
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: My uvidíme, kolik se za živou hudbu doplácí a pak se rozhodnem, jestli z céda nebo živou hudbu, což je myslím nějaké trio.
Odpovědět
Profilova fotka
V případě živého hudebního doprovodu by to bylo violoncello, harfa nebo housle.
Odpovědět
ja jsem jednoznacne pro zivou :-) je to uplne jina atmosfera :-) kdyz jsem na svatbe v hotelu videla jak pustili hudbu z CDecka tak me staly vlasy hruzou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bohuzel budeme mit CD, zivou hudbu si nemuzeme uz dovolit a takoveho hudebnika mezi sebou nemame :o/
Odpovědět
martja: no ja se divala ze tady trio vychazi na 3 tacky ale na to bych kaslala a zasla do prvni ZUSky a lapla tam tri hudebnikyl....ty starsi decka kolem patnactky uz hravaji dobre a vyjdou na par korun ;-) ale jinak my mame pritele od svedkyne hudebnika ten bude hrat na klavir a k tomu znamy z divadla zpivat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: přesně mi mluvíšz duše, ta zuška je skvělý nápad, případně bych oslovila kamarádku, u nich muzicíruje celá rodina... a krásně
Odpovědět
a nebo jinou skolu, tady je umelecky gympl kam jsem chodila tam jsou teprv vyborni muzikanti a nebo pak JAMU na hudebni fakultu :-) ale to uz bude stat nejaky kacky al eporad min
Odpovědět
Profilova fotka
tak, právě jsem udělala objednávku převážné většiny dekorace, aspoň už se v tom pořád nebudu hrabat a vybírat a budu mít více času se učit... teď ještě objednám bižu a budu to mít zatím všechno... příští týden budeme kontaktovat květinářku a cukrářku, kadeřnici a vizážistku ještě zvažuju...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?