Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nj, chlap :-) anebude hezčí když budou chodit papírová blahopřání? :-)
Odpovědět
manzelinka na webu budou adresy a myslim ze blahoprany papirova dostanem bud na svatbe a nebo ostne a to jsou ta nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: my budem posílat i spoustě lidem, kteří na svatbu pozvaní nejsou tak snad něco dorazí poštou :-)
Odpovědět
tak to my taky ale pocitame ze dojdou aspon na obrad co jsou z brna
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky je zván kdokoli :-)
Odpovědět
manzelinka: musime naplnit divadlo pro 400 lidi :-D :-D :-D asi budu taha ti lidi z ulice :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: ještě ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: proč potřebujete zaplnit divadlo?
Odpovědět
manzelinka: to byl vtip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak už máme zařízenou muzíííííku!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: super a jakou?
Odpovědět
leninnka: tak to gratuluju x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sirael: Bude nám hrát pán na harmoniku a druhý na kytaru, a jeden chce 300za hodinu a druhý jen najíst a napít:-)))) myslím, že to bude super, včera jsme si harmonikáře byli poslechnout a parááááda... Ke všemu je to náš soused:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky nedočítala jsem, takže jestli je něco zajímavého šup sem s tím..U nás jako nic... Máme další dva kupce, ale víc nevíme, takže teď bude bitka který si ten pozemek koupí, snad to na toho Pekaře zabere!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Koukám na šatičky, jsou úžasné! .o) A moc se mi také líbí to co máš přes ruce .o)
Odpovědět
martja: dekuji :-) me je dnes tak pychicky zle ze me to ale nevytrhne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme se vrátili z Ústí, kde jsme si byli poslechnout kapelu .o) Jsou naprosto super a i když jsou dost drahý, tak to za to fakt stojí. Jsou to šoumeni, zpěvák má hlas jak Petr Kolář, hezky jsme si potykali a zatančili a pařili s nimi až do 4 do rána .o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ouuuu to je mi líto :o( Copak? Jestli chceš o tom sem tedy psát...
Odpovědět
martja: radsi ani ne, jen proste neco proletelo o me rodine medii, samozrejme kazde druhe slovo je lez a je mi z toho zle, hlavne nevim kdo to videl nebo cetl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bludicka: Tady jsou ty písničky, co jsme si vybrali. Ještě nevím, která bude, protože kapela ani jednu zatím nehraje, nicméně nějakou vyberou a zahrajou .o) Bryan Adams - Heaven Bryan Adams - Please forgive me Dire Straits - Romeo and Juliet John Denver - Leaving on a Jet Plane Kiss - I finaly found my way U2 - One
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Aha... no snad lidem dojde, že většina věcí, co jde médii je totálně přibarvená případně dost často vymyšlená. Tak snad bude brzo lépe.
Odpovědět
martja: no obavam se ze nedojde :-( kdo s tim nema zkusensot nevi co to je za svinstvo, ted se jen modlim aby to nikdo nevidel, ale asi tezko kdyz to bylo ve zpravach :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Venku je krásně, třeba jsou všichni tam a nikdo nekouká na zprávy. No uvidíš, lidi naštěstí dost rychle zapomínají.
Odpovědět
martja no nevim :-( po tom kolik sms vcera doslo mame :-( a uz je i diskuse na netu :-(
Odpovědět
Ahojky, já tu tak občas nakouknu, občas přihodím něco... :-D já nemám vůbec čas na net....ALE mám šatičky :-) úžasné..překrásné...a naprosto sednou :-) na první pohled jsem se zamilovala...až sem byla dojatá hihi. Ještě musím popřemýšlet jeslti si je pujčim a nebo koupim a pak prodám... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak vidím, že perličkování dopadlo výborně. krásné! a přeju ať je zase brzo dobře
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: to je super, a nejezdí pan harmonikář do více měst? Ráda bych taky něco takového splašila, ale netuším kde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme včera měly s kamarádkama dámskou jízdu a vyklopila jsem jim, že plánujeme svatbu :o) To bylo něco - několik přípitků, přáníček a hlavně oslovení "snoubenka" i na tabuli u bowlingové dráhy. Taky mi nechaly zahrát několik písniček a DJ mi dokonce nabídl, že bude hrát na svatbě :o)) No byla to sranda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To zní také jako super večer :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, moc povedený večer ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?