Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote :-D nerozesmívej mě, máme poradu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Budeme s nimi i sedet u stolu, tak se snad i skamaradime a na svatbe to poradne rozjedeme :o) Tedy mozna uz dnes :o) Jinak jsme zatim resili hudbu pro prvni tanec, ale na obrad ne. Nam kvuli financim bude hrat mistni CD. Ani nevim, co tam maji za pisnicky a nebo jestli si mame neco prinest :o)
Odpovědět
Profilova fotka
a po hostině nám zase bude hrát kapela SW Band, tak se moc těšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My prý tancovat nebudem :-S
Odpovědět
Profilova fotka
my naštěstí budem, oba tancujem hodně a rádi společenský tance, tak se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem dělala dva roky asistentku v tanečních...ale přítele tam údajně někdo zapomněl přihlásit...zkusím mu dát rychlokurz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: s tím místním CD myslíš v altánu? Já měla za to, že si tam máme přinést vlastní a poctivě sbírám všechny písničky co mě zaujmou. Takže zbytečně?
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to bylo tak, že měsíc po seznámení jsme spolu začali chodit do tanečních, páč snoubenec taneční dost zanedbal na střední :-) Já tancuju od svých 16, takže to pro mě bylo těžký překonat začátek, mu to zoufale nešlo :-D ale nakonec se naučil docela slušně a teď chodíme každou neděli do Senior klubu ve Starletu :-D zítra nás čeká hromadné předtančení salsy na prodloužené, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
martja: a na jaké hudbě pro první tanec jste se rozhodli?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka, zmyzulka: Já právě taky v podstatě žádnou svatbu neabsolvovala. V rodině jsem s "děcek" nejstarší. A přesto, že mi je už 27, tak nikdo z mého blízkého okolí ještě svatbu neměl až asi na 2 spolužačky, které samozřejmě nezvaly celou třídu.
Odpovědět
Profilova fotka
No Honza by byl taky nejraději, kdyby se netančilo, ale to jsem mu zatrhla ;-) Takže musíme doma trochu potrénovat nebo ještě najít nějaký kurz, ale na ten asi nebude čas, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
hanu vidim že skoro všichni skoro úplně stejní :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
role: Ja myslim, ze jde oboji. Jejich i vlastni, ale to jeste nevim :o) bludicka: Uz jsem to sem jednou hazela, mame jich vybrano vic. Ted ale ten seznam nemam u sebe, ale doma v PC. Budeme ho brat s sebou dnes ke kapele. Ja to sem pak jeste hodim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja ok, těším se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak k tanceni jsme zatim jen zkouseli blues (pritel mel nejake zraneni a tak tanecni musel prerusit a uz se k tomu nevratil) a budu ho ucit dalsi. Ale je fakt, ze me pripomenuti taky neuskodi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Tak to máš můj obdiv, já kdybych měla Vaška něco učit, tak z něj vyletím z kůže :-D včera jsme opakovali pár figur do zítřejšího předtančení a už jen to byl pro mě problém. Fakt na to nemám nervy :-D :-D
Odpovědět
bludicka: mas makat a ne tu pri porade serfovat :-D :-D :-D jo tak my taky tancovat budem al enevim jak tynase styly sjednotime :-D predstava chlapa co delal irsky tanec a holky baletky a moderni tanecnice :-D :-D :-D no asi to bude prdel :-) mam v planu zavolat znamemu, choreografovi, aby neco vymyslel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my naštěstí tancovat nebudem. Jedině až budou všichni pod parou na zahradě na chatě. :-D :-D Jo a konečně se můžu pochlubit, že máme dohodnuté, kdo nám udělá dortík. Paní je úžasná a úplně mi mluví z duše. Děkuju Marsee!!!!! ;-)
Odpovědět
my dnes objednali oznamka ale kdo vi jak dopadnou :-D jsou to vytazky z dvou tak rpy nejde udelat vzor :-( takze budem prekvapeni, doufam ze aspon dobre :-D :-D :-D :-D hele jak se vasi chlapi staveli k oznameni? tomu mymu bylo vse sumak, jak text, tak moto :-D :-D :-D jo a jinak mame kosili, smetanovou, s krytou legou a francouzskou manzeto....zkouseli jsme to i k vesticce co koupime a bylo to pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás to je s oznámením jako skoro se vším na svatbu. Já musím vybrat a předložit jen ty nejlepší možnosti a on pak řekne co ano a co ne a vybereme to na čem jsme se shodli oba. Zatím to funguje dobře. Kromě toho strašnýho auta který vybral!! ]-( Tu košili musím ještě pořešit.
Odpovědět
jo to je podobny, u vseho i byt, ja vyberu co je nej a on z toho nej na neco ukaze :-) vlastne tak to bylo i s oznamenm, ja ukazala z vyberu textu na tri a on rekl :-D to stejny pismo...motto ani neresil rekl at si nadiktji co chci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už su přistřižená :-) A hlavně mám od kadeřnice přislíbené česání na svatbu. Ale zkouška zatím nespěchá, ještě je čas.
Odpovědět
Profilova fotka
tak motto mi řešíme hodně, protože tam chceme mít něco ve smyslu, že už máme spolu dceru. :-)
Odpovědět
hanuuu: zavidim :-) potrebuji nutne ostrihnout a nabarvit ale ma kadernice ma ruku v haji a spatno zoperovanou tak bude reoperace a me vlasky budou dlouho trpet :-( jen doufam ze se do svatby da do kupy, nerada bych ji menila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: závidím. Já se chystám ke kadeřnici už půl roku a ještě jsem se k tomu nějak nedostala. Jo a k té bižu...koukala jsem, že na stránkách svatebniraj cezet jsou v Creme collection pěkný kousky, tak mrkni.
Odpovědět
role: neopic se :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: svatebni-raj tečka cezet
Odpovědět
Profilova fotka
role: díky, podívám se. Jo a s oznámením to je tak, že já chci s fotkou a dlouho jsem si to vybojovávala, ale nakonec jsem si to prosadila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: s čím? proč? jak? kdy? :-N
Odpovědět
role: s tim ze zavidis :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?