Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
znyzulka. no me uz to misty nebavi a misty uz penim :-D ale tesim se jak blazen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D tož nás ještě žádný karambol nezaskočil takže mě to zatím jenom baví bez toho pěnění, ale ono to určitě přijde :-D
Odpovědět
ja penila kvuli restauracim, rautu a tak ale od te doby co mame Nekonecno mam po tom vsem chut jim i libat nohy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak že by to bylo tím, že jsem raut zatím neřešila? :-D ale už se na to pomalinku chystáme, ty jsi taková naše inspirace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: a není ještě brzy na účes? :-) zmyzulka: tak to je síla, zachvíli se bude připravovat svatba 5 let dopředu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky mě to místy už nebaví a štve mě že jsou všichni takový "všechno s předstihem" ale taky se hrozně těším.I okolí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já bych to nebrala :) já mám taky tu potřebu o tom furt s někým hovořit (myslím tady, ostatní tím nechci moc zatěžovat). a tam to není zas tak dopředu - posunuli termín a víš jak? - když už v tom kolotoči jsi tak jedeš... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: když posunuli, tak se to dá pochopit :-D no já se tu snažím spíš získat potřebné informace protože sama jsem jich moc neměla
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No já hlavně už fakt potřebuju ostříhat, tak se těším na to. S kadeřnicí se chci zatím jen domluvit jestli by mě byla ochotná učesat a pokud jo, tak se domluvit, že třeba v červnu se domluvíme na zkoušce nebo tak. Ale když jsem viděla marsee1, jak ji pekně načesala kadeřnice, tak už se dopředu těším i na to ;-) zmyzulka: já se taky spletla. Viděla jsem září, tak jsem klikla a až potom jsem si uvědomila tu 11ku na konci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: to jo, tak pak napiš, jak jsi pochodila. To se asi budem trošku plést všechny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já taky ne, všeho všudy jsem byla na dvou svatbách (když nepočítám ty, které jsem absolvovala jako malé dítě), takže vím houby, a jsem hrozně ráda za všechny nápady a zkušenosti, protože si aspoň ověřím, že nejsem psychopat když chci něco co jim třeba doma přijde úplně divné, že to tak třeba v pohodě jde... :-) (ikdyž myslím, že ten raut místo oběda babička stejně asi nestráví nikdy)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja si organizovani zatim uzivam :o) Dneska jedeme za kapelou, bude hrat v jedne hospudce :o) Mame podepsat smlouvu a zaplatit zalohu. manzelinka: Napis mi na mail: bauerovam@seznam.cz, co bys rada mela, urcite tusis jake mate predstavy. Pripadne muzeme navzajem na neco prijit :o) A cenu dohodneme pak, aby to bylo pro obe strany OK :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak ja jsem rada za tenhle server, uz kvuli tomu, ze neobtezuju moc okoli a s vami muzu vse probrat a cerpat inspiraci :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jé, to je bezva, tak si to hezky užijte :-) jo holky a ještě jsem vám zapomněla napsat, že jsme minulý víkend zkoušeli to čokoládové fondue, byla to paráda, koupili jsme různé druhy ovoce a pak si jenom mlaskali. jenže pak už nám z toho bylo tak blbě, že při vzpomínce na čokoládu mi ještě teď běhá mráz po zádech. jsme to holt trochu přepískli, takže fontánka nevím nevím jestli bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: neboj, do září ta chuť na čokoládu zase přijde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak to budete mít krásný večer a ještě k tomu další předsvatební úkol za sebou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: tak raut je dobrá věc, a dělat oběd+raut, to zas nikdo nesní, já jsem tedy zastáncem klasiky, čili bude oběd, pak nějaké menší občerstvení a konec, takže u nás se tohle řešit nemusí, ale uvidíš, nakonec třeba babče přijde super, že ochutná od všeho něco, budete mít teplý rautík? S tou fontánou mi děláš chutě:-) martja: díky moc!
Odpovědět
zmyzulka: no nejhorsi bylo kde a jak ten rautudelat ;-) manzelinka: to me predstih nevadi, naopak spise lepe, ale sere me kdyz na me serou v restaurai nebo kdoekoliv jinde a kdyz jsou hnusni a arogantni
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem koukala, že už jsou tady holky, které se chtějí vdávat v roce 2012. Jinak někdo psal, že se těší na ostříhání... Já jdu dneska, potřebuju už to jako sůl. Sice jsem si vlasy do září chtěla nechat jen růst, ale už mám zničení konce!! Jinak asi půjdu ještě na jednu zkoušku pak se závojem a abychom vlasy zkusily více nakulmovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Nevím, jestli jste to už třeba neřešily, ale chtěla jsem se zeptat jestli máte promyšlenou, nebo už domluvenou hudbu k obřadu...mě chytře řekla koordinátorka ať si něco vyberu..takže mi vůbec nepomohla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bludicka8: My už máme vyřešeno, bude nám hrát kamarád houslista z Filharmonie Brno (viz mé album :-D ) a na varhany varhaník z kostela sv. Jakuba v Brně
Odpovědět
bludicka: nam pri obradu budou zpivat dva muzikalovy herci :-) vyber pisni necham na nich 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bludicka8: Já to ještě vyřešené nemám... času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže koukám že živá hudba vede...já budu mít trio (housle, violu a kytaru) a dámy jsou schopné přehrát cokoliv. Minulý rok prý převládo Halelujah ze Shreka :-)
Odpovědět
bludicka: trio je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: asi jooo :-D manzelinka: teplý nevím. nevim jak jsou tam vybavení - ještě jsme to moc neřešili. ale určitě tam budou čerstvě usmažené řízečky (ty budou ze začátku teplé určitě :-D ), bramborový salát, nějaká sekaná,... v blízké době se chystáme na domluvu do restaurace :)
Odpovědět
Profilova fotka
Radek mi taky bude hrát Halellujah, sehnala jsem noty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no na housle a varhany to bude síla...to bych snad brečela i já při příchodu k oltáři jak je to dojemný :-)
Odpovědět
jo to ja budu rvat u muzikalovych pisni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky čekám, že budu brečet jak želva už při příchodu k oltáři :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?