Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
manzelinka: ale apson tak ryta lega je pekna ze tam nekoukaj knoflicky a to jde i bez manzety :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: máš foto?
Odpovědět
mnzelinka: ceho konkretne?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: té légy
Odpovědět
no tak ten odkaz co jsem tu hodila tak to je ta lega
Odpovědět
Profilova fotka
My jeste tedy kosili s dlouhym rukavem nekupovali, ale u te bile s kratkym rukavem, co mam v albu, nejsou zadne knoflicky (u limce) videt. Si nejsem jista, zda nejaka specialni je vubec potreba. Jinak jsem vcera zenicha fotila (podle me byl k nakousnuti :-D), ale na net muzu dat fotky jen detailu, protoze nemel umyte vlasy a nebyl oholen :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jo ták, tak na tom my tak nezáleží :-) stačí prostě košile, ozdobou bude můj muž :-) martja: a když odstraníš hlavu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To sice muzu a mam par fotek tak foceno, ale uprime nemam to moc rada. Pro ukazku to sem vecer dam, ale doufam, ze je budu moci brzo vymenit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jujky, kdo vám dělal oznámka, vy sami?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jojo ja sama :o) Rada kreslim a ani s photoshopem nemam moc problem :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz ty jsi šikulka, skoro bych tě něčím pověřila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ne ze bych nerada pomahala, ale znas situaci nevest :o) Takze za kolik? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja: nevím, jestli jsi to ještě pozměnila, ale koukala jsem ti do albíčka a v pozvánce na raut máš navíc tu tečku za osmnáctkou... tak pozor na to
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zkoušela dělat vývazky, mám 4 varianty, tak ještě nevím (vypadají skoro stejně). 2 jsou se 3 korálkama a 2 se špendlíkem s bílou hlavičkou, 2 jsou bílé a 2 bílo-krémové. Zkuste kuknout a poradit, prosím! ;-)
Odpovědět
veru: asi ty prvni jsou nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroni: mě se nejvíc líbí č. 4 :)
Odpovědět
Profilova fotka
cilfulka: D9ky za upozornění, opravím, ještě není tištěno naštěstí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: 1 nebo 4ka dle barvy, která se ti víc hodí. Jinak pokud ti jde šampáň k šatům, tak asi 4ka :o)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: Souhlasím s martjou :)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no to si musíš říct ty :-D veroniqueta: ty první se mi líbí nejvíc. Jak zlatník vyřešil tu drážku na prstenech?Nám na něco podobného řekli, že nám to nedoporučují.
Odpovědět
Profilova fotka
role: díky určitě se hned podívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: také souhlasím s martjou, hezčí jsou ty se špendlíkem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska odpoledne jdu ke kadeřnici, tak už se hrozně těším. Za prvé potřebuju už opravdu nutně ostříhat a hlavně se chci domluvit na česání na svatbu a na nějakou zkoušku, tak snad to výjde.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: tak si to hezky u kadeřnice užij :-) taky bych už měla konečně zajít, byla jsem naposledy asi před třičtvrtě rokem a už je to fakt děs ty konce
Odpovědět
veroni: taky se mi nejvíc líbí 1
Odpovědět
mitote: doufám, že si to zakopala a neposlala mi to zpátky ;-)
Odpovědět
delien: PPL uz ti to veze :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky, já jsem se málem sekla, tady už běží září 2011 :-D
Odpovědět
jojo tak yna to cucum :-D a to se mi vsichni smejou ze to planuji moc dlouho dorpedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: se smějou určitě ti svobodní a pak budou stopro taky vyšilovat :-D :-D :-D nu což, když nás to baví ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?