Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: přesně tak, fotka opravdu vystihuje skutečnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to jo, lepší když jim dají letní šatičky, nepůsobí to tak bizarně ;-)
Odpovědět
no ty satecky co se budou sit jsou ve stylu letnich...prijit tam takova jako na prave stane fotky,jeste s korunkou a namalovana tak ty rodice kuchnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: tak pneumatika - to mě nenapadlo, ale viděla jsem tu u někoho v albu prstýnky, které opravdu jako pneumatiky byly uplně, se všemi drážkami a tak. On Honza hlavně chtěl, aby na tom jeho byl nějaký vzor. Některé další, co se nám libily, byly hezké v holčičím provedení s kamínkem, ale v chlapském nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Pompadurku neplanuju, mám to nějak jak psala marsee1, myslím, že na obřad nic nepotřebuju, mobilem se ten den nehodlám zabývat a drobnost jako kapesníčky a tak můžu mít u kohokoliv jiného. mitote: malé družičky nemáme, takže to něřeším, ale taky nesnáším, když se z maličkých dětí dělají nevěsty a tak, je to pak taková mladá stará. Fotka to dokládá fakt pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to teda jo, ale myslím, že někteří si stejně nedají říct...no co, jejich ostuda :-D hanuu: taky nemáme družičky, ufff :-D A mobil necháš úplně doma?
Odpovědět
Profilova fotka
chichi, družičky jsou vtipné :-D no já to taky neřeším, ať si dětičky ustrojí dle svého gusta, mě je to fuk :-D já mobil mít u sebe chci - kdyby něco... né že by to bylo nezbytně nutné, ale když přijde např. gratulující sms, tak myslím, že uričtě chvilka na odpověď bude, nebo kdyby někdo bloudil, nebo prostě něco... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: já taky, hovory zvedat nebudu, ale sms si pročíst můžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Co s mobilem udělám ještě přesně nevím, možná ho spíš nechám na hotelu na pokoji, protože tam budeme i spát, ale kdybych šla pak dom, tak ho asi nechám doma. Myslím, že i případní gratulanti pochopí, když jim napíšu až dalšíí den, bloudit snad nikdo nebude a když jo, tak asi dáme k dispozici jedno kontaktní čílslo pro "případ nouze".
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít družičku devítiletou, je baculatá, tak ji taky nehodlám cpát do nějakých volánků a kraječek :o)) Chtěla bych jednoduché šatky a dost přemýšlím nad tím, že kdyby někde měli zelinkavé, tak klidně ty.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: já musím mít u sebe mobil kvůli fotografovi, a podobně, takže ho radši k někomu dám, na hostině ho ale už můžu mít u sebe. marsee1: dětem nejvíc sluší co nejjednodušší střihy, bylo by fajn třeba jen na široká ramínka a v pase nařasená suknička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já teď dumám nad bižu. Původně jsem si myslela, že bez problémů něco vyberu ve stříbrné barvě, ale mám lehce vanilkové šaty a navíc boty jsou taky vršek jemně žlutá a podpatek zlatý. Tak si říkám, že stříbro se mi hodit nebude a budu muset sáhnout po zlatě, ale nikde se mi nic nelíbí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hanuu: co perličky? ;-) ty mají i zažloutlé...
Odpovědět
Profilova fotka
Perličky by opravdu nemusely být špatné :-) Já bych chtěla ten náhrdelníček, co mám v albu a k tomu i náramek, tak snad pochodím...
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: no jo, stříbrné bižu jsou všude mraky, ve zlaté velice nic moc :( ale zase, jestli budete mít prstýnky v bílém zlatě, tak klieně můžeš mít i stříbrnou, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: o perličkách jsem uvažovala, ale asi bych raději něco jiného, ale uvidím u čeho nakonec skončím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: ten, co máš v albu je pěknej, něco podobného jsem si taky původně představovala, zajímavé, ale ne přeplácané.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Přesně tak a na krku vypadá bezvadně.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj, hezké...já sháním takový ten posetý perličkami.Ale nemůžu narazit na ten pravý. hanuu: já myslím, že perličky jsou pro nevěstu nej varianta...je to decentní.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Těch perličkových náhrdelníků je ale všude dost, tak snad seženeš ten pravý :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den holky, jdu do práce...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: snažím se, a taky nechci ten nejdražší, není to to nejdůležitější ;-) měj se hezky, ať to v práci utíká
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mně se perličky líbí, ale ne moc na mně, není to moc můj styl, ale jak říkám, uvidím, co vyberu a co mi půjde k šatům. NAvíc mám jednu variantu. Babička mi dala platinové naušnice, jsou pěkně staré, musí se vyčistit, tak zvažuju jestli nevzít je, ale k nim by se teda perličky rozhodně nehodily, mají na sobě takovou tu patinu, takže leda něco trochu retro, ale zatím jsem nic takového neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: s bižu mám podobný problém jako ty. Taky nemám bílé šatky. Dám do alba fota nějakých náhrdelníků co mě zaujaly, třeba se ti něco zalíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Můžete mi někdo prozradit, jaká košile se dává ženichovi k vestě a regatě? Jestli ta "frakovka" se zalomeným límečkem nebo s obyčejným límečkem?
Odpovědět
perlicky ale nesmi byt ze to prinasi plac :-) role: my kupujem smetanovou kosili s krytoulegou (schovane kniflicky) a francouzskou manzetou (na manzetove knoflicky). Stoji cca 600,- jinak obyc limecek
Odpovědět
Profilova fotka
role: Já jsem koupila Vaškovi košili se skrytou légou, obyč. límec a obyč. manžety. Sice nosí i na manžetové knoflíčky, jenže tahle je speciální svatební a hlavně se mi hodí k šatům. Když se k tomu dokopu, tak dám do alba fotky, co už máme nakoupeno na svatbu :-D
Odpovědět
my kupujeme tuhle a vrele doporucuji :-) s cimkoliv vami poradi a pomuzou, vyber obrovsky, vse sezenou i na prani, budem o dnich brat i vesticku v zelene barve a udelaji nam k ni ze stejneho materialu i vzoru kravaty pro svedka a tatinky http://www.svatebnikosileadoplnky.cz/...
Odpovědět
a tuhle vesticku s regatou od nich bereme :-) plus nam udelaji stejne kravaty http://www.svatebnikosileadoplnky.cz/...
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: naušnice po babičce určitě ber!!!! mitote: přináší, ale to se říká o tolika věcehc že to neuhlídáš ;-) koukám jak puk, košili budem kupovat dle toho jaká se nám zalíbí a jaký límeček, légu nebo manžety, to neřeším :-D krom toho nesnáším manžetové knoflíčky, takže je vyřešeno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?