Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jupíííí, to je ono !
Odpovědět
Profilova fotka
tak co ?
Odpovědět
Profilova fotka
Nefunguje :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Mám to jenom zkopírovat a dát před tu větu a za ní joo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano
Odpovědět
Profilova fotka
Budu zkoušet, ale nějak mi to nefunguje :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, ono to má být totiž bez mezer. Děkujiiii, jsi zlatíčko, máš to u mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano, to jsem ti zapomněla napsat, ale jsi šikulka, když jsi na to přišla.... já si teď lámu hlavu s tou barvou, kdybys na to přišla, tak mi písní. Chtěla bych mít v albu různé odstavce a "nadpis" by byl třeba v zelené. Nevím, jak s tím HTML kódem naložit :-( je to tady: http://www.jakpsatweb.cz/html/html-ta...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jdu na to mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: To je mi záhada. Zkouším všechno možné, ale ne a ne jít do zelena :-|
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no právě, já ani nevím, co všechno z toho je ten kód a kam ho mám v tom albu dát :-( Napsala jsem adminovi, třeba helfne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jj, tak mi dej kdyžtak vědět, frkla bych si tam taky nějakou barvičku, ať to trochu vypadá :o) Ty jdeš zítra na ty šatky, že jo. Úplně ti to závidím, hlavně pak písnu, co a jak :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
purblanca: písni
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jasnačka :-) moc se těším... I když jak jsem psala, mám větší velikost, tak až takový výběr nebude ... hlavně ale napíšu, jaký byl přístup atd. a snad vložím i nějaký fotky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Hele asi se budu ptát blbě, ale svatební šaty jsou normálka číslované 36, 38, 40, ... ? Já zase budu potřebovat šaty, které budou pro menší nevěsty, mohly by mi malinko zvětšit prsa... to bude něco :-D Fotky určo vlož, to já už se těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak jsem mírně pokročila, zkus se mrknout do mýho alba, už tam mám červenou a zelenou. Zatím jenom zkouším. I když ten odkaz vložím před tu jednu jedinou větu, tak se mi zbarví všechny následující tzn, že odkaz platí pro všechny věty. Takže pořád dělám něco špatně, to bych musela za každou větu vložit html odkaz s barvou kterou chci,...to je blbý. No, našla jsem ještě tyhle stránky, kde je to "vysvětlený": http://www.jakpsatweb.cz./barvy-zapis... a pak jsou další stránky, kde si to můžeš vyzkoušet, vlevo vložíš kód a text a vpravo se ti zobrazí jak to bude vypadat. Tak zkoušej a mrkni na to moje album, jak to asi bude vypadat v barvách ;-) Jinak, co se týče velikosti, tak ano, jsou takhle číslované, ale kamarádka měla vel. 38 a ty šaty byly na ni dost dlouhé, cca 20 cm, což se nedalo založit, tak to paní normálka ustřihla... Myslím, že se ti v salónu (v dobrým) budou snažit vyhovět. Anebo, musíš přibrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Oki, mrknu na to. To já neřikám, že jsem tak hubená, že by na mě šaty nebyly, to ani náhodou. Naopak teď jsem přibrala a nejde to dolů :( ale mám 160 cm, tak aby nebyl problém s délkou. No ale zase budu mít vysoké podpatky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no, vidíš, to se podpadkama dost zvedne a zbytek ti zahnou, to se neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No snad jo, abych si nemusela brát boty 15 cm :o))) Teď jsem si tak uvědomali, že už mám doma asi týden návrh meníček z té naší restaurace. Mám si jedno vybrat, vybrat i z jídel na večerní raut a pán nám udělá předběžnou kalkulaci.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: opravdu ??? My jsme si teda zamlouvali restauraci (p. vedoucí tam zrovna nebyl), ale číšník nám zadal datum a říkal, že je to dost dopředu... Že se nám p. vedoucí ozve. Tak to teda hledím :-o že už máte meníčko :-.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No on mi ho dal při schůzce, ať si vybereme, co budeme chtít a udělá mi předběžnou kalkulaci. Podle toho, co jsem mu tam ale řikala mi odhadl cenu na 1000,- na osobu. Už jsem se s ním bavila i o výzdobě - přivezem to tam v krabici, přibalíme obrázek nebo popis s tím, jak si to představujeme a oni nám to tam připraví.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: kamarádka měla svatbu letos, tam, kde ji budu mít i já a on jí říkal, že má počítat tak 600-800 na osobu. Tak jsem zvědavá, jestli příští rok nepřidá taky :-N S kým já si budu vykládat, až budeš zdravá a nebudeš u PC ?? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Neboj, já tady bývám často v dopoledních hodinách. Ikdyž chodím do práce, tak pracuji při denní službách od 11, od 13 nebo od 13,30. To jsem sice v práci až do 21 nebo do 22 hod., ale to jde o 4 dny, pak mám zase volněji a mám noční nebo víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jak jsem si dávala do alba tu mou fotku, tak jsem porušila pravidla :-S Nj, si je radši znovu přečtu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: to že studuješ na Mgr. vím ;-) , ale nepostřehla (nebo zapomněla) jsem, kde pracuješ ? :-D
Odpovědět
holky napiste mi co jak chce upravit barevne a velikosti a ja vam to upravim, umim to levou zadni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: V dětském domově :o) takže nepřetržitý provoz - denní, noční, víkendy, svátky. No ale mám taky dny úplně volné, což mi vyhovuje.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ale to bys ses musela přihlásit pod naším přístupovým heslem, ne ? Nebo seš nějakej "hacker" a přihlásiš se levou zadní ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, purblanca: Já radši prozatím zůstanu u mé šedé barvy :-D, abych zase nevědomky neporušila pravidla.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: barvy jsou ok, bavila jsem se s adminem :-) mitote: doufám, že ses neurazila ! :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?