Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: to nemá cenu spěchat, to je pravda.Já už asi vybráno mám, ale objednávat budem asi později. zmyzulka: já už jsem tedy co do oblečení celá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co se týká kabelky, asi nějaká pompadůrka bude, na pár drobností (ne na obřadě, ale na hostinu)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak to je super, že už jsi celá :-D já ještě ani nevím, které sárí se vezmu... a furt nevim a nevim - možná uvidím podle momentální nálady :-D :-D a kabelka - já ani nevím co by bylo tak důležité mít u sebe krom toho mobila a kapesníčků. zřejmě taky finance - ikdyž to bych dala někomu na hlídání.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: ted mi došlo, že ještě punčošky chybí :-D ale to je detailík A plánuju mít u sebe kapesníčky, vlhčené ubrousky, mobil (i když ho nebudu zvedat), rtěnku, nějakou tu minci...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, já kabelku ani pompadůru nebudu mít. Na obřad ji nechci a pak už je to zbytečné, ptz občanku a kapesníčky mohu mít v kabelce u namky nebo svědkyně anebo pak na hostině mohu mít nějakou svou kabelku, co už mám doma. Mám i světlou malou kabelku, tak si ji možná vezmu na pokoj do hotelu, kdybych měla potřebu mít věci u sebe, ale myslím, že taková potřeba nebude :o)) Mobilem se ten den zabývat stejně nechci :-) No a silonky budu mít buď tělové nebo žádné... zkoušela jsem oboje (viz album), ale v bílých se mi nohy tak nelíbí, jsou jak ze sádry :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: viď, mně se bílé taky nelíbí. Tak zkouším sehnat tělovky bez zesílené špičky.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: kvůli mobilu ani tak ne, taky ho zvedat nehodlám ale třeba ty kapesníčky, rtěnku, to by se při hostině šiklo ;-) nohy jsou v bílých hezké, ale když máš otevřené boty, tak bych raději volila taky tělové. Tělové jsou taky pěkné, ale mají míň hezký podvazek než bílé, a taky: kolikrát za život si člověk vezme ty bílé... clifulka: to nebude problém sehnat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Jojo, když jsem se pak nad tím zamyslela, ta noha v bílých punčochách není "moje" :o)) vypadá jak noha figuriny :-D No a tělové bez zesílené špičky seženeš v poho, už se to dělá celkem běžně :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jo, koukala jsem na net, poptala to u nás v galanterce, snad to seženou. Jinak už mi budou zbývat jen ty naušničky a možná bezešvé laserem střižené kalhotky a budu komplet.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jenže zase kdo ti uvidí ten podvazek :o)) Při nějakých special fotkách nebudu šaty vyhrnovat stejně tak vysoko asi a kdyžtak se to přežije. Mě se prostě ta noha v bílých nelíbí. Rtěnku na obřadu nepoužiju stejně, kapesníček kdyžtak bude mít mamka, přítelova mamka a všichni :o)) a na hostině už si ten lesk na rty k někomu strčím, případně už tam na mě ta moje kabelka bude někde čekat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Spodní prádlo už mám, ikdyž pospdrsenku stejně asi nakonec nevyužiju, ale po bižu se taky ještě musím mrknout. Mám jasnou představu, tak to jen někde koupit :) Jinak takové silonky opravdu není problém sehnat :o) Já už ani jiné nenosím, než bez zesílené špičky.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já se se svýma nohama nehodlám zvěčňovat na žádné z fotek, takže ten lem samodržek vůbec neřeším. Hlavně, aby mně nijak neřezaly a nepadaly... a s podvazkem uděláme jen pár fotek při oblékání a pak ho stejně nechci...jen by mi překážel a nikomu ho ukazovat nechci
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee1: já budu bižu objednávat na svatebním ráji, mají poměrně dobré ceny a vyzvedne mi to v praze skorošvagrová. Navíc ti dokážou udělat i drobné úpravy na přání, možná by vyrobili něco i podle nákresu, takže proto tam. Jinak ostatní ceny jsou zase přemrštěné...např za košíčky na koláčky apod, ten tam mají víc než 3x dražší než jsem ho koupila u nás vpapírnictví. Jo a jinak v Boleslavi se mi nikde bižu nelíbila, ale je fakt, že salony jsemneobcházela, jen normální prodejny.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tu rtěnku jsem myslela při hostině ;-) clifulka: u mě taky nehrozí že bych si fotila nohu :-D ale pro svůj pocit a pro manžela :-D klasicky modrý podvazek mít nebudu, když je na punčochách, bylo by to už moc. Sháním takové ty perličkové náhrdelníky za dobrou cenu, nevíte o něčem?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: máte vnitřek snubáčků rovný nebo vypouklý?
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Já v Bolce taky nekoukala, ale zkoušela jsem si bižu k šatům, mám ji v albu a to bych na krk chtěla, jen k tomu ještě sehnat naušnice a asi něco na ruku. manzelinka: Vnitřek máme rovný :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a k těm rovným taky lze ty okraje zkosit dokulata?
Odpovědět
zmyzulka: ja uz mam pompadurku koupeneou :-) ale na obrad ji ne budu mit, az na hostinu a raut na drobnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já to tady teď zkoumám, ale fakt mi přijde, že je vnitřek rovný.
Odpovědět
jo holky, vcera v salonu prede mnou byly dva ,ale druzicky ,tak do 10let, zkouseli ty saty princeznovske az na zem i se zavojem a my jsme si rikal s mamou, ze se nam to tak strasne nelibi :-( shodli jsme se ze druzicky budou mit saty nad kolena a zelene a nezdobene :-) nevim proc ale nejak nam to ktem malym holkam vubec nesedlo
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: díky za koumání ;-) no protože ty rovné vnitřky bychom chtěli, ale zase aby ty hrany mohly být oblé :-N mitote: mám na to stejný názor :-D
Odpovědět
manzelinka: ja si nemuzu pomoct ale k roztomilosti to melo daleko a spise to nebyo ani hezke...kor kdyz si predstavim vycesane vlasy a zavoj jak jim to naspendlily :-) tohle u mych druzicek nedopustim ani omylem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mě se líbí, když jsou holčičky v dívčím a né nevěsta v malém provedení, to je jak karikatura :-|
Odpovědět
manzelinka: asi tak nejak, jako ja vidim druzicky male i velke v zelenych satech za krk (jako ja) nad kolena...podobny strih mych satu ale volny a u malych holcicek maximalne maslicku do vlasu a konec...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: krásná ukázka toho, které dítě vypadá jako debil a které normálně :-D http://www.obrazky.cz/detail?id=eJyVz...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to mám stejný názor, vypadá to dost divně.
Odpovědět
ehm, vlevo krasne, podobne me predstave, vpravo debil :-D pejsanek? to foto to vystihuje dobre :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak tak! :-D
Odpovědět
mitote: Ale já to opravdu zakopala ;-) Ale asik si to našlo cestu ven :-D
Odpovědět
manzelinka: ja jim i ty saty radsi zaplatim hlavne at mi v necem takovym neprijdou :-( delien: tak jsi nezakopala vsechno :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?