Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
mitote: tak to mám super vyhlídky :-D :-D :-D
Odpovědět
delien: to teda mas, prokleju ti svatbu :-D
Odpovědět
mitote: že bys byla až taková mrcha :-D :-D :-D
Odpovědět
delien: to je teprv desetina z toho jaka jsem :-D
Odpovědět
mitote: počkej až umřu, budu tě za to chodit strašit :-D :-D :-D
Odpovědět
delien: hihihi uz se bojim :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: se těš :-D :-D :-D
Odpovědět
kecko :-D
Odpovědět
mitote: teď si mě odhalila :-D
Odpovědět
ja vim, ja vim vsechno :-D
Odpovědět
tak to seš fakt dobrá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady to dnes nějak vázně :-S tak už mám zááááávoj!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holkyyy mame vesticku s regatkou a kapesnickem! Huraaa! Byla to super koupe od byvale nevesty za 700,- Je krasna, vecer zkusim zenicha vyfotit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my už máme taky vestičku s regatou. A dnes jsme objednávali oblek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Zavojik je fajn, jsem zvedava, jak bude sluset neveste :o) role: Krasni mackove! :o) Ta sire je super! mitote: Jsem zvedava na fotecky :o) Ty mas satky kupovane? Ja uz si to nepamatuju :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Díky za info o vínu, ale trochu jsi mě vyvedla z míry, my jsme mysleli, že právě těch 30l by mohlo být tak pro nás s těmi 40 lidmi a to jsem si říkala, aby nechybělo. Sakra to bude oříšek to nějak namyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
jo a my už taky máme vybrané prstýnky, ale ještě nejsou objednané, ale snad už brzo. Konečné slovo jsem nechala na Honzovi. Prstýnky nikdy nenosil, tak se mu moc žádný nezdál. To já bych si jich vybrala hned několik. Takže po společném předvýběru rozhodl pro ty, které mám v albu. martja_sgcz: gratulace k vestičce a regatce, to já teprve Honzovi před týdnem v obchodě ukazovala, co to je ragatka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: my uvažujeme o 20 litrech pro cca 50 dospělých... chlapi budou ale pít určitě pivo, takže uvažuju víno jen pro ženský... třeba ti to pomůže
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to je príma koupě, jen tak dál :-D a jestli bude slušet nevěstě, to se uvidí :-D hanuu: na prstýnky myslím času dost, zlatník mi říkal, že jestli to máme až v září, máme počkat, ted jsou ceny zlata prý úplně nejvyšší. Ale s výběrem prstýnků to je u nás totéž....nemá rád prstýnky a tak se mu nelíbily skoro žádné.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: díky pomohlo :-) Já právě o chlapech přemýšlela a má dojem, že nemáme žádného zarytého pivaře, spíš, že se dají klidně i chlapi víno, když ho pijí ostatní a je k tomu situace a tak. Ale asi zkusím nenápadně v okolí zasondovat právě u těch chlapů a podle toho se rozhodnu :-) manzelinka: To já vím, že je času dost, ale měli jsme před Velikonoci volno, tak jsme se po prstýnkách byli podívat. Až zase někdy bude příležitost, tak zajdeme vyzkoušet velikost a objednat, ale nijak na to nespěcháme.
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: bodejť by se mu nelíbily - myslím, že chlapovi můžou trochu evokovat otisk pneumatiky :-D a nemyslím to nijak špatně, moc se mi líbí, hodně podobné jsem měla taky v užším výběru :-) a líbí se mi velice i oblek, takový bych si představovala manzelinka, martja, pejsanek: holky to je super, za chvíli už budeme kompletně vybavené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Omlouvám se, že mám vždycky takové zpoždění, ale přítel mi odjel s noťasem na služební cestu a já můžu na net v práci až poprac.době...ty šaty co mám v albu jsou ty moje vyhlídnuté. Jsou fakt super, ale půjčovné 450Eur, tzn. necelých 12 tisíc...to je na mě fakt moc :-( Slyšela jsem o dobré švadleně, která šije šaty do 8 tisíc, ale když jsem jí poslala tyhle obrázky, už se mi neozvala, jestli je nebo není schopná mi je ušít...asi si je ušije do svojí nabídky a bude je nabízet sama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bludička: jsou opravdu krásné, tak hodně zdaru ať vyjdou podle tvých představ :-)
Odpovědět
delieeeeeeeeeeeeeeeeen, ty mrcho :-D tys to nezakopala tys mi to mrskla zpatky ]-( normalne se mi na hlavu vysral ptak :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo od nás sháněl zlaté střevíčky? Dneska se v bazárku objevil tento inzerát: Prodám svatební sandále Baťa ještěpůlroční záruka pošlu paragon. Velikost 39 jsou na menším podpatku...jako nové pouze svatební den. cena 410 Kč + poštovné dle sazby České pošty od této paní: : p.vojarova@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jé, já, jsi moc hodná, bohužel mám nohu 35 :( škoda
Odpovědět
Profilova fotka
martja: teď jsem na ně koukla - ach jo, jsou fakt nádherné, přesně takové bych si představovala, aj ten podpatek super :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, chci se vás zeptat - budete mít nějakou kabelečku či pompadůrku nebo tak něco? včera jsem viděla úžasnou prťavou, která by se mi hodila, jenže nic víc než mobil a kapesníčky do ní nedám a tak řeším jestli to má vůbec cenu. bude kabelky potřeba? nebo jak to budete řešit s věcma?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ouuu tak na takovou malou nožku to bude práce sehnat... Ale až budu koukat po mých 36 a uvidíme je, tak kouknu na velikost a kdyžtak dám vědět :o) Co se týče pompadůrky, či kabelky... tak to zatím neřeším. Počítám, že kabelku bude mít maminka či svědkyně a u nich budu mít své věci. Já budu mít co dělat se svou kytkou.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: já můžu mít taky i 36, ale kus mi trčí ve předu a kus vzadu :-D (ovšem mnohdy nic jiného nezbývá, taky záleží na botě, někdy je mi 36 úplně krásně a někdy je to pro mě loď) s kabelečkou - asi joooo, akorát furt přemýšlím, že ty kapesníčky a mobil bych u sebe chtěla mít aspoň v hospodě při ruce... a byla fakt hezká, tak nevím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?