Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
tak jsem přidala do alba fotečky jak jsem slíbila
Odpovědět
Profilova fotka
delien: výzdoba na auta super. ;-) Já si to chtěla dělat sama, ale asi taky využuju někoho šikovnějšího než jsem já. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delien: pěkné, pěkné, družičky budou kočky :-) role: jj, já takhle :-D by mi bylo jedno že nemůžu pít (ikdyž jsem řekla bych lehce alkoholik :-D ) nebo že je mi blbě, že mě bolí nohy, když se podaří tak budu šťastná jako blecha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: už máte doma ty prstýnky? Holky, sháním takové ty nedbale navlečené perličky (náhrdelník) ale za nízkou cenu, nenarazili jste někde na ně?
Odpovědět
manzelinka: zatím ne, necháváme to na červen. zmyzulka: děkuju ;-) role: taky jsem to tak udělala. Navíc to Deniska udělala levněji než se to prodává na netu. Za všechno jsem platila 758 Kč i s pošovným.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: však času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, která jste Lenka R. co mě poslala autorizaci na fb? ať mám přehled :-) delien, tebe jsem díky fotce rozluštila ;-)
Odpovědět
zmyzulka: Doufám, že Ti to nevadí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: já ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: jasně že nevadí :-) jen pátrám kdo je ta druhá osůbka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem Lenka ale K. a ne R. A v září budu V. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kurnik tady se zas tlacha, kdo to ma cist? no ja ne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no to víš, se tu marně snažíme dohnat ten počet tvých příspěvků :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: to nedokazete, ja jsem king :-D :-D :-D hej holky taky se vam posledni dny tak dari? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no dyť říkám že marně :-D copak, copak? :( mě se teda daří, pořád mám z něčeho radost :-)
Odpovědět
zmyzulka: vcera jsem rozbila posledi dve sklenice na vino, pak jsem doma zapomnela penezenku, tak jsem se vracela takze jsem schuzku musela presunout na zitra-dnes, dalsi jsem musela posunou o 15min a vecr jsem nalila do notebooku vodu takze nejede klavesnice....a dnes me pro zmenu vytocil advokat z realitky i kdyz tam uz nedelam, pak jhsem byla na pohovoru na psychoterapeutickou skupinu ale nemuzu rici ze by mne psycholozka byla sympaticky :-x
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ojoj, dvě sklenice jednou ranou? a pak že střepy přinášejí štěstí... tak snad bude brzo líp
Odpovědět
zmyzulka: jo ]-( spadla mi na ne panvicka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak hlavně když to nebyli nějaké speciální svatební ;-) a napiš si je do svatebních darů když máte takový nedostatek skleniček :-D (a rači o víc balení :-D )
Odpovědět
zmyzulka: my nechcem daryyyyyyyyyyyyy :-D chcem many :-N :-N :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to by byl dobrej slogan!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak ja chci zadelavat na mimi az po svatbe, bych ji chtela oslavit :o) Ale kdyz se zadari driv, tak budu mit taky radost :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám malý dotaz. Kolik plánujete litrů vína? Můžeme si do restaurace donést vlastní. Máme to pro 40 - 45 lidí, hostina začne tak ve 14hod. Vím, že někde se pije víc, někde míň, ale vůbec nevím, kolik toho tak vzít. Díky
Odpovědět
no vina nevim, mame dovolenou 20l sveho a jakmile dojde bude se cepovat dalsi, ale znama mela 30l pro sto lidi a pry jim moc zbylo
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tu dlouho nebyla a ani to nebudu dočítat, jinak bych to četla týden. :-D Co je u vás nového? Mě dnes došel bylíček - fotečky jsou v albu. Konečně došly skleničky, jsou naprosto úžasné, určitě doporučuju, je to hezká památka. A dále moje jedna družička už má objednané šatečky. Jinak nového nic...
Odpovědět
ja dnes dala do kupy hostinu a raut :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, koukám koukám tady se plánují miminečka!!!!! Holky povím Vám, že nebýt malému teprve rok, jdu do toho znovu, protože mi ten pupík a to malé miminečko opravdu chybí!!!!!! Jinak u nás pořád nic nového a už mě to pěkně štve, před týdnem jsem posílala meil kvůli kalkulaci na hostinu a ještě mi ani neodepsali, tak Vám nevím jako... Jinač teda blíží se to, a já jsem pěkně nervózní a to jen proto, že ještě vůbec nic nemám, ale co jiné to zvládají za měsíc dva, tak já to stihnu za 3-4 měsíce...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Já taky mám raut a vše zatím ve svém sešítku, musím to teprve sepsat a poslat jim to. Oznámení ještě není vyrobené a vývazky mám jen částečně. Šaty se dělají, botky nemám,... ještě toho ještě určitě dost zbylo. Tohle zvládneme neboj :o) Ono se to pak rychleji rozjede a půjde to raz dva :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: NO já doufám, začínám z toho mít divný pocit, a to se mi nelíbí.Já mám sešít taky narvaný věcma co chci a co kde koupit a tak, ale pořád prostě nemůžu nic... to je taková divná bezmoc!!! Ale až to půjde, tak to pojede na 1000%. Možná víc... to se pak zblázním..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?