Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já si to organizování hrozně moc užívám :o) Vlastně nás "trápí" jen dostatek peněz, ostatní věci nám všechny klapou, takže je to fakt moc super :o) I když jsem si pár let počkala, je to fakt krásný pocit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj snoubenky :-* Tak já včera objevila na bazaru na brms krásné boty, ale bohužel mi paní napsala, že je nemá v mojí velikosti 42prosím a to to tam měla napsané, takže tak, ale nakonec jsem našla ještě hezčí.. zamluvila jsem si létající štěstí v mojí tyrkysové barvě a ve tvaru srdíček. Včera jsem napsala do té restaurace, tak čekám na rozpočet hostiny a rautu. Dneska ven nejdeme, je tu pěkně hnusně, a místo toho uklidím a vyperu. ČETLA jsem že jste rozebírali bydlení a předělávání.. My si byt teda teprve budeme kupovat, ale kuchyň tu máme novou, krásnou.. takže máme v plánu do prosince udělat koupelnu, dětský pokojíček a dodělat poslední dvě plastová okna do kuchyně a obýváku, takže toho máme taky celkem dost...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to by bylo náhodou originální mít za svědka nevěstu. :-D S tím výročím, stejně pak všichni budeme slavit jen to výročí svatby a na datum seznámení už tolik nedáme. My jsme jakžtakž předělávali byt při těhu a byla to zábava. Chtěla jsem mít všechno udělaný a můj ze mě už nemohl. Hnízdění no. :-N Ale stejně nás tu čeká ještě moooc věcí. Já chci taky boty! Jenže zlatý moc nemývaj. A to se ještě chci vejít do ceny pod 500. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
role: jo hnízdění, to je něco :-D :-D Můj si někde přečetl, že když ženská přehnaně uklízí tak se blíží porod, a jednou takhle přišel z práce a já všude kýble, hadry, vysavač a jela jsem a on stál mezi dveřma, vyvalený oči a v ruce tašku, a říká tak už budeme rodit????? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: :-D :-D Já jsem poslední měsíce uklízela furt. Tchýně mi vždycky říkala, že se u nás bojí i posadit jak je tu vše vyleštěný, srovnaný, jako z časopisu. A teď??? Haha. Jsem ráda, když najdu kuchyň. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: přesně tak.. Teď hlavně to ani nemá cenu, já uklidím a Danek se projde a je to zase jak po výbuchu...Ale jako dneska mám v plánu udělat takový velký jarní úklid, ještě jsem ho neudělala :-D musím zabít čas, zase pátek a zase čekání a mě už to unavuje... ale fakt moc... Je pravda, že jako těhotná jsem uklízela pořád, byla jsem kvůli práci na rizikovém těhu od 4m takže jsem měla doma spoustu času a pořád něco někde leštila, přesouvala....Hlavně jsem byla sama doma, můj jezdil makat pryč a vracel se na víkendy takže jsem měla prostor pro své nápady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ty koruny jsou opravdu hrozně kulaté... no není to jen tak, ale snad to všechno dáme nějak dohromady :-) Já jsem po noční, tak si teď nebo odpolko na chvíli lehnu a večer jedu pro ten dortík :o) Potom vložím foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak to se moc těšíme!!!!dortík je zatím jediná věc kterou jsem ještě neřešila, sice jsem se koukla na pár fotek, ale nikde jsem se ptát nebyla... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
My taky dortik jen vyhledavame, ale mame uz par tipu. Pak padne na to aspon jeden vikend :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak mě napadá, že když už je po velikoncích tak bysme mohli jít otravovat cukráře s dortem :-) šmarja a konečně musím koupit čokoládku ať můžeme vyzkoušet to fondue, vždycky na to zapomenu...
Odpovědět
nam rekli dorty az v cervnu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme paní řekli, že chceme na dortíku vidět motýlka, kaly, ten povrch bílý a ochutnat náplň, tak jsem zvědavá, jak to pojala. Jestli jako svatební v menším nebo dortík, kde bude více zdobení, aby ukázala různé možnosti (no necháme se překvapit).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak holky, dortík je nádherný. Sice je menší a kulatý, potom bude větší (třípatrový) a hranatý, ale i tenhle by mi při menším počtu lidí vyhovoval. Určo paní měnit nebudeme, ptz takové dortíky za přijatelnou cenu jinde neseženeme.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tys dortík nevyfotila? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Už je mám v albu a dala jsem tam i bižu pro družičku :o) Ten svatební dortík potom bude hranatý a třípatrový, ale jak už jsem psala, i takto se nám líbí. Koníka dostane dneska družička k narozkám a soudek k dnešním 30.narozeninám přítel :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: dortíky jsou moc pěkný všechny tři. Ale ten svatební je fakt úžasnej. Můžu se zeptat kolik stál a kolik porcí to asi tak je? Soudek vypadá jako opravdový. No opravdu je cukrářka šikovná. Vybrali jste skvěle. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Ona nám ty porce řikala, ale já to zapomněla :( Bavily jsme se o tom totiž při první schůzce. No ale to se zjistí, budu počítat, kolik nakrájíme kousků :) Stál 650,-
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak to je i krásná cena. No když na něj tak koukám, tak nám by určitě pro 15 lidí stačil. :-D Jsem zvědavá, jak vám bude chutnat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: No to určitě. Možná i ten soudek by se naporcoval pro 15 lidí, ikdyž by ty kousky byly asi tenké :-D Jak ho ochutnáme, podám info. Mám velkou radost, s paní je bezva domluva, je šikovná a dělá to levně. Co víc si přát :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: moc krásný dortík, a ten soudek - naprosto super :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Díky. Jsem zvědavá, co na něj přítel řekne, ještě ho neviděl :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No paráda! Dortík vypadá výborně, dejte pak vědět, jak chutnal :o) I ostatní jsou hezké, ale ten svatební se mi fakt mooooc líbí .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: I mě a právě jsem přála skoromanžílkovi a ze soudku má taky radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak to je super :o) Hezky to oslavte :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, konečně vložila do alba to naše oznámení, tak kdo chcete jukněte, jenom doufám, že se neleknete, berte prosím v potaz že jsem šílená chovatelka a přítel téměř veterinář :-D 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: To oznámení je super. Fakt parádní. Já se na naše pořád chystám, ale nějak není čas :-( Tvůj přítel je skoro veterinář? To jako že studuje v Brně? Ptám se, protože taky dělám veterinu :-) U nás jsme taky oba zvířátkový miluvníci, ale na oznámení se mi naše oblíbené kozy a ovce protlačit nepovedlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: no je parááádní, fakt jsi šikulka!!!!!!prosím tě, když budeš mít obřad až v půl 2, budeš mít i oběd a pak raut, nebo budeš mít rovnou raut??????
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju :-) marketat: jj, studuje v Brně, vlastně už skoro končí, zbývají mu poslední dvě státnice :-) chachá - kozy a ovce - to by bylo vtipné :-D :-D lenninka: bude rovnou rautík, nepřetržitý od příchodu do konce :-) na ten oběd tam plánujeme dát hlavně řízečky (vepřátko i kuřátko) a bramborový salát
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Náhodou moc super, hezký nápad a je to prostě vaše originální :o) A to zpracování se mi líbí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: děkuju :-) snažila jsem se - padla na to nejedna lahvinka vína :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?