Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, taky myslím, že kaly jsou nádherné.Já bych je chtěla v nějaké kombinaci s orchidejemi. Jo Marsee to mi povídej, dnešek byl hrůza, taky jsem měla v plánu učení, ale vůbec jsem se nemohla soustředit a ještě jsem u toho usínala.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: No já se k tomu ještě snažím dokopat, ale opět tady brouzdám a hledám všemožné věci :o)) Nevítě někdo, kde schrastit takové to odpočítávadlo svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem to vzdala, zítra zase vstávám o půl šesté tak už se mi nic nechce. Myslím, že když si najedeš na něčí album kdo ho má tak pod ním je takový odkaz a na ten klikni, otevřou se ti pak stránky s výběrem odpočítávadel a tak.
Odpovědět
Ahoj holky, vezmete mě mezi sebe :D Svatba je naplánovaná na 18.9., tak pomalu připravujeme:D Jinak odpočítávadlo najdeš na webovkách, když si na nějaké klikneš, tak se Ti tam objeví stránka a tam si vybereš, které se Ti líbí a zadáš údaje a dole je pak legenda, kterou vložíš do alba a poté se Ti tam objeví odpočítávadlo. :-)
Odpovědět
Stránka : http://www.countdownclockcodes.com/
Odpovědět
Profilova fotka
ccarodejka: Děkuji :o) A vítej mezi náma :) Plánuješ plánuješ??
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: anebo tady http://www.weddingcountdown.com/count... (odtud to mám já). Klikneš na "create tickers" a pak si zvolíš obrázek, klikneš "next wedding details", zadáš datum svatby, zadáš si "before wedding" a opět "create tickers" no a vyskočí ti odkazy. Tak ten první si zkopíruješ do svýho alba :-) ccarodejka: víííítej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca, ccarodejka: Děkuju vám holky, snad to zmáknu. Já na tyhle věci moc nejsem :-S , ale odpočítávadlo bych chtěla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jak jsem si do alba dala mou fotku + dvě další s náma oběma - střídavě mi mizej :-D ale fakt :) Dneska tam zase nemám už tu moji. Nevítě, čím by to mohlo být?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak to nevim, čím to může být :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: No to je fuk, nemusím tady mít fotku já ani přítel, ale tak je to takové pěkné. Mimochodem většina lidí ji tam má. Nu tak třeba se tam aspoň tyhle dvě fotky urdří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: admini nepřipoští víc, jak dvě fotky, které se netýkají svatby, tak proto...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
purblanca: Aha, tak v tom je ta záhada, děkuji. No ta odpočítávadlo už jsem zmákla. Ještě mi prosím poraď, jak udělat, aby se mi text psal pod něj a ne vedle.
Odpovědět
Profilova fotka
hi,hi, taky jsem se na to ptala admina, musíš použít kód HTML. Hned ti ho v další zprávě napíšu...
Odpovědět
Profilova fotka
takže, ve změně údajů v albu, dáš před a za text kód: to ti pak udělá ten odstavec ;-) Já teď řeším, jak změním barvu, dostala jsem odkaz, ale zatím jsem na to nepřišla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Ty bláho, to je ale složitý. Děkuji ti, jsi zlato ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barvu čeho??
Odpovědět
Profilova fotka
Barvu písma v albu, taky se na to použije ten kód, tenhle, ale nevím kam ho napsat nebo nenapsat, vložit, nevložit /* p {color: green;} /*
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Aha, tak já to kdyžtak taky zkusím, třeba na to přijdem. No ale nejdřív tě poprosím o ten kód na ty řádky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vzpomínám si matně, že tento systém psaní jsme používali při tvorbě webovek na gymplu...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já ti ho napsala, ale on tady nenííííí
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho.... zkusím ti ho napsat do IP, tady se nezobrazí
Odpovědět
Profilova fotka
oki, díky
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ne, nemáš náhodou icq?
Odpovědět
Profilova fotka
tam taky není, najdu ten postup od admina a pošlu ti ho
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Kdyžtak písni 255 202 756, děkuji mnohokrát
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Odseky sa robia pomocou html kodovania. Co-to tomto je napisane tu: http://www.modrykonik.sk/forum/show.p..., snad ti to pomoze
Odpovědět
Profilova fotka
poslední pokus s tím kódem: sakra to se tma neobjeví,tak znova..... < p >
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?