Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: brzo na to přijdeš :) chvilku si s tím pohraješ a pak budeš profík :-D kdyby něco nešlo tak piš, já už ale dneska letím, hodně zdaru při tvoření, zatím pááá
Odpovědět
mitote: Tak to já bych kvůli pověrám nemohla mít náhrdelník, náramek a ani naušnice ]-( Ještě že nedám na ně nedám :-D :-D :-D
Odpovědět
delien: no me je tak ynahrdelnik na nic :-D
Odpovědět
mitote: A co takhle kašlat na pověry :-D :-D :-D
Odpovědět
hm nevim nevim :-D
Odpovědět
mitote: Snad se to netýká i svatebních šatů, jinak nevím v čem bych šla :-D :-D :-D
Odpovědět
ne netyka, ty mam take posite perlickama :-D
Odpovědět
Uf, to se mi ulevilo ;-)
Odpovědět
me taky :-D :-D :-D chjo ten muj chlap jeste neni doma a ja jsem tu sama o hladu a s bolesti v krk :-|
Odpovědět
mitote: Tobě alespoň dneska dorazí. My dneska slavíme 6 leté výročí, ale bohužel každý sám :-( Zítra budeme konečně zase spolu a můžeme to zajít někam oslavit - tentokrát společně :-)
Odpovědět
delien: a kde ho mas? vis ale uz me to sere, porad nekam chodi po praci, do posilky nebo jinam a ja sem sama :-(
Odpovědět
mitote: U mě je to trošku složité. Koupili jsme od přítelovi babičky byt 2+1, jenže tam teď bydlí jeho rodiče + babička než jim postaví barák ( do půlky května má být hotový). Byt ve kterém bydleli jeho rodiče se prodal a museli se do konce ledna odstěhovat. Takže já zatím bydlím u rodičů a přítel pendluje po práci mezi bytem babičky a mnou :-( Už se těším na květen :-D
Odpovědět
Článek se načítá
delien: no to je sila :-( a kde pak budete bydlet?
Odpovědět
Profilova fotka
role: Bych ti svědkyni udělala, ale za hodinku po tobě se budu vdávat, to by asi neprošlo :-D Botičky ve 37? Ty beru já :o) No ještě furt čekám na letní kolekci, chci něco vzdušného. Košilku ještě seženeš, stejně jako botičky. Jinak já svědkyni mám kamarádku, co znám teprve pár let, ale teď mě zná nejlépe. mitote: Fakt kašli na pověry, tvůj náhrdelník je nádherný a protože se ti líbí, tak si ho vem a užij si to podle svého :o) Jinak my výročí slavit nemůžeme, protože u nás se prostě tak nějak neví, od kdy ho počítat :o) Tak budeme slavit výročí svatby :o)
Odpovědět
martja to je blby ale ma to hodne paru ze nevi kd yzacali spolu chodit...to my si proste rekli, tak a od 2.2. spolu ofico chodime
Odpovědět
Čekáme až se jeho rodiče a babi nastěhují do domečku a my konečně do toho bytu. A budeme tak moct dokončit jeho modernizaci.
Odpovědět
a co je to za byt? jak velky? v jakem stavu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: U nás je to rozpětí jednoho roku :o) Takže to je fakt naprd :o) to se nedá určit :o)
Odpovědět
martja: vtipne :-D to my se mezi vanoci a silvestrem seznamili na netu, p noem roce prvni rande, pak druhe, treti, do toho hodiny vypisovni, denne tak sest hodin :-D no a pak uz to bylo
Odpovědět
Je to byt koupený od jeho babičky, 2+1. Je v moc dobrém stavu. Babi už s modernizací začala :-) Nechala udělat novou kuchyňskou linku, vyměnit okna, vyměnit vanu v koupelně. Nám už jen zbývá sundat tapety a vylíčit, vyhodit starý nábytek - 50 let, nabrousit a vyleštit parkety, vyměnit všechny dveře v bytě, nechat udělat vestavěné skříně a koupit nový nábytek.
Odpovědět
tak to mate super :-) to nas jeste kuchyne a koupelna ceka jinak ostatni naopak mame :-)
Odpovědět
Tak to máte taky super. Ani nevíš jak se těším až tohle všechno bude za mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My se seznámili dva roky před tím, než mezi námi začalo něco vznikat... dokonce jsem se ho rok a půl předtím snažila dát dohromady s jednou mojí kamarádkou :o)
Odpovědět
delien: no to verim :-) ja se 19let tesila az vypadnu od rodicu, ver mi vim co to je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít za svědkyni kamarádku, kterou znám taky jen pár let, ale je to človíček, který mi přirostl k srdci a ani chvilku jsem neváhala, koho bych chtěla za svědka :)
Odpovědět
jj taky svedkyni znam max pet let :-)
Odpovědět
mitote: tak to je fajn :-) , těším se na ten klid a až se budu moct plně věnovat svatbě.
Odpovědět
No nic holky, jdu na kutě. Dobrou
Odpovědět
já znám svoji svědkyni 10 let, chodily jsem spolu venčit pejsky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to je pěkný :o))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?