Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, v úterý mi dorazil závoj od ewulie tady z beremka, je nádhernej! Včera jsme byli konečně zaplatit poplatek na matrice a dozvěděli jsme se, že nám na oplátku dají po obřadu od města dárek v podobě zlatého šperku, takže tím se ta tisícovka vykompenzuje. Bohužel, moje družičky mají s pohazováním okvětních plátků růží při nástupu utrum, protože bych si prý musela do obřadní síně sehnat uklizečku... hahaha :-D Tak asi ponesou jen kytičky. Jinak jsem se vším, co mi paní řekla, spokojená. Teď už jen vybrat si oddávajícího...
Odpovědět
clifulka: jo? taky od ni chci objednavat, hod sem fotky :-) kolik stal? kolik ma vrstev?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: je dělaný přesně podle fotky, kterou mám v albu. Dvě vrstvy - 50 a 75 cm. Stál 490,- + 50,- za poštovné. Byl asi za 10 dní hotový.
Odpovědět
clifulka: to je dobry ja si vybrala od ni, dvouvrstvy za 500,- s tim ze jedn aje 70 a druha az na zem :-) s tim z eji poslu kousek latk yz mych satu a ona vybere stejnou
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to bude podobně, jako to máš valbu - krása! A za ty peníze...nekup to!
Odpovědět
clifulka: prave, nac pujcovat za sileny prachy kdyz t jde koupit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a on se závoj nepůjčuje i s šatama????? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: tak to je paráda :) a dokonce si můžeš i vybrat oddávajícího? super martja: fotečka nebude, protože není svatební, tak by to tu stejně smázli.... ale o víkendu hodím fotóoo oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jak já pořád obdivuju ten tvůj náhrdelníček, tak jsem včera zjistila, že je to ten samý který chodím obdivovat do biju brigite (či jak se to píše) :-D já si ho tam zastrčila do zadu aby mi ho nikdo nevykoupil a přemýšlela nad ním :-D
Odpovědět
zmyzulka: ja ho tamkoupila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, mě to hned došlo že je to úplně ten samý když jsem ho tam znova viděla... :-N no kdyby byl v jiné barvě tak ho beru (je tam ve slevě), ale ta bílá se mi nehodí (ikdyž v jiné barvě by to nebylo asi ončo, krásně to ladí s těma perličkama)
Odpovědět
ve sleve? to my ani nerikej :-D no ja ho nakonec na svabtu mit nebudu :-( nesmi byt perly :-(
Odpovědět
Článek se načítá
mitote: proč nesmí být perly?
Odpovědět
delien: znamenajiplac v manzelstvi :-( kdyz je mas jako nahrdelnik,nausnice nebo naramek
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jak nesmi byt perly?
Odpovědět
martja: no nesmi byt jako sperky :-( ze to prinasi plac do manzelstvi :-( uz mi to rikalo hodne lidi hej holky me ceka v sobotu damska jizda :-) ja, moje mamka a moje budouci tchynulka :-D jedeme na jeden den do madarska do termalek, se tesim..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tohle jsou jen povery, bys nemela mit ani zelenou svatbu a taky ji nevesty maji mit. Na to kasli nebo si mysli, ze to budou slzy stesti :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: neříkej mi, že zrovna ty dáš na pověry. ;-) Holky já se dneska na celou svatbu naštvala. Za prvé mi někdo vyfoukl super košilku na svatební noc, pak jsem se dozvěděla, že prstýnky budou až příští týden (měly být už v lednu), přítel mi oznámil v čem si mě chce odvézt z altánu do restaurace (hrůza!!!!!-prý starý veterán....když jsem ho viděla, tak jsem myslela, že si ze mě dělá srandu. Veterán bych brala ale tohle je fuj komunistický vládní auto), svědkyně mi padla a boty co jsem si chtěla konečně pořídit měli jen ve velikosti 37. Super den prostě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme teď byli tři dny na Moravě a nestíhám dočítat. Koukám, že se tady řeší pověry. Opravdu by dle nich neměla být zelená svatba, modré oblečení, perly, .... radši na ně kašlat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Koukám, opravdu vydařený den, ale neboj, všechno se zmákne a budou úspěšnější dny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no já doufám. Už jsem ale z tolika věcí slevila, a teď jsem ve fázi, kdy je mi všechno jedno, ať to dopadne jak chce. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
role: Já jsem taky z něčěho musela slevit, ale to především kvůli financím... :-|
Odpovědět
no jak kdy na jake povery :-N jinak ja uz cekam na upraveny rautik, snad finalni verze, urcite jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: perličky jsou krásné a vznešené, pryč s pověrama! role: ojda, den blbec... a jakto, že padla svědkyně? botičky a košilku určitě ještě nějaké krásné seženeš, zatím času dost, ne? :)
Odpovědět
zmyzulka: na strese mas komentar, zadam odpoved :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: odpovězeno ;-)
Odpovědět
ale ty koupelny nikde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no to mi taky hlavně kvůli financím. To je děs. ]-( zmyzulka: no svědkyně měla být kámoška ze základky, která mě zná opravdu ze všech lidí nejvíc a vždycky jsme o sobě tvrdily, že jsme fakt nerozlučný, ale bohužel nejsme. Padly zlý věty, který nemůžu odpustit a u sebe bych ve svatební den chtěla někoho komu záleží na mém štěstí a kdo přeje jen to nej. Prostě přítele. :-) Na košilku už kašlu, ale botičky snad ještě seženu no. Kdyžtak balerínky to jistěj. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-) přeju příjemné tvoření, ale neskejsni u toho celý den jako já :-D role: jejda, tak to chápu... a věřím, že o jinou svědkyni přítelovitého a přejícného charakteru mít nouzi nebudeš :-) a balerínky jsou supéér :-N
Odpovědět
zmyzulka: mocmi to nejde jak je tov polstine ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?