Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
manzelinka: ja se snazim jendou tydne vysat, umyt poslahy, umyt koupelnu, zachod a kuchyn...no a ted to byla i okna no :-) jinak peru porad... no jsem trpaslik a byly pohodlne...chodim doufam prirozene kdyz na podpatcich chodim od 14ti let :-D jo posivaji se
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já jsem taky maličká, ale myslím že mi 7cm bude stačit a to jen kvůli šatům, jinak jsem ráda že jsem prcek :-D tak my máme naštěstí všude koberce, že nemusím vytírat-to já nerada
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já si kvůli úklidu i přivstanu :o) nemám ráda, když se z práce vracím do neuklizeného bytu, ... Tak nějak to beru jako samozřejmost, že je tady pořád uklizeno. Akorát se mi doma smějou, že jsem snad už přirostla k mopu :o))
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak jsem taky prcek :o))
Odpovědět
marsee: no to ma mama taky prirostla k mopu, kdyz jsem byla mala nesmela jsem pouzivat ani vodovkyx abych neudelala bodela nesmela mit doma kamarady takze o to vic nesnasim dezinfekcni cistotu manzelinka: me se taky vysoke hodili k satum
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nemusí být sterilní prostředí, ale rozhodně ne bordel, to by mi vadilo...
Odpovědět
tak aj myslim ze bordel moc nemam ale ono kdyz ams zvirata je to taky jine kdyz ti pes nustale rozhazuje po byte sto hracek...a kdyz je uklidis tak on je zase behem peti minut rozhazi
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: taky se to snažím brát jako samozřejmost...sice vstávám hodně brzy, ale stelu postel, takové ty věci jsou pořád uklizené, ale že bych šůrovala každý den s prachovkou to ne, to až když je to potřeba.Zas nechci trávit čas s miláčkem uklízením. mitote: to věřím, že je pro dítě prd dětství, když ho neustále okřikujou že si nesmí hrát s tímhle a tak....všeho moc škodí.
Odpovědět
noja taky ne me prijjde ze staci jendou tydn euklidit...radsi budu s milackem nez abych tu mela nonstop uklizeno... praveze skodi takze ja mam k uklidu dost averzi...a just si maluju
Odpovědět
verite ale ze me ten stryc dnes poradne vytocil? ja nevim vychazime spolu vsichni s tim pocitali ze pujde...jako kdyby to nebyl clen nejuzsi rodiny tak nereknu ale je...ja to nechapu proc opovrhuje nasi svatbou a jit na ni, vzdyt je to neslusny ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pokud má člověk zvíře, o to víc se na úklid musí dbát, to je jasná věc. Neuklízím tak dlouho, aby mě to nějak omezovalo, ale taky nemusím mít obavy z nečekané návštěvy, ... prostě bordel se tady nevede :-D Já mám botky asi s 8cm podpatkem, jdu na nich celkem normálně :-D ale radši ještě budu trénovat, abych si na ně více zvykla.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to samosebou, uklidím si, když jsem sama, jinak se radši věnuju nám ;-) tak at nejde, nemá cenu tam mít někoho z donucení...
Odpovědět
Článek se načítá
marsee: ja pred navstevou vzdy jeste poklidim aby to bylo tip top :-) vis co ale ty hracky uklidit nejdou manzelinka: to ne ja uz ho i vyskrtla ze seznamu a misto nej napsala dve jine osoby na hostinu ale i tak vis, dost se me to dotklo ze mu nestojim ani za to aby prisel na svatbu a popral mi pekne manzelstvi...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jasný, ale kdyby ti někdo zazvonil u dveří, ty si ho nečekala a tam mrdník, tak co :o))) Ale to je jedno, nechme to být, to nepatří ke svatbě :o) A hlavně každého věc, jak má doma naklizeno nebo naopak.
Odpovědět
no nastesti to tu nebyva ak hrozne, musim to udrzovat kdyz tu mam dve spolubydlici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kupujete helium? Kdyžtak nevíte o nějakém levnějším řešení, kde ho sehnat?
Odpovědět
marsee: budem ho potrebovat al enrevim poradim se s firmou co mi dela vyzdobu
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: já si ho chtela koupit na netu, stojí asi 1200, ale pak mi ta slecna co mi bude delat výzdobu nabídla naplnený balónek za 17Kc, tak si je vezmu od ní.
Odpovědět
peta: a kdyz to rozpocitastak to vyjde levneji?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to k nám taky může kdokoliv kdykoliv, nemám vůbec výčitky.Ale třeba okna, na ty jsem se letos ještě nedostala. mitote: to si prostě neber, setkáš se s více reakcema které nepochopíš, třeba... marsee1: nebudu, balonky nebudou a šmoulíky taky dělat nebudem
Odpovědět
manzelinka: ja okna myla v zari a vcera :-D a to jsem z nich seskrabovala barvy na sklo s vanocni tematikou a pak malovala velikonoce :-D jinak asi jo no, aspon mam psycholozku byv s manzelem na hostine, ti pro me dost znamenaji..
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: práve ze jo, chci max. 40balónku, coz bude za 680Kc a za tu cenu nikde helium nesezenu.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty si tedy vyhraješ :-p
Odpovědět
ja chtela 50 balonku vyplati se to? :-D manzelinka: dostala jsem od jeziska barvy na sklo a bavi me to :-D navic tchyne me timhle zasobuje dostatecne mam hromady tech nuzek a vyrazovatek a pak ubrouskove techniky a ja nevim co vse :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to máš osmsetpade, vyplatí.... tchýně prodává v takových hezkých potřebách?
Odpovědět
manzelinka: neprodava ale rada ty potreby nakupuje :-D casto od ni neco vyfasuju :-) na valentyna to byl ypolstare, deka a dal nevim, ted mi dala jen tak podvazek a svatebni kapesnicky...jsem zvedava cim me prekvpai na velikonoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my jsme na tom s úklidem nejhůř. Nicméně lidi v mém okolí ví, že nemám ráda návštěvy, které jdou kolem. Za prvé ne vždy mám čas a za druhé musíme poklidit. I když jsme dnes šúrovali, tak už je tu zase typický bordel, protože náš byt je fakt děsně malej a spousty věcí nemáme kam dát. Ale každé ráno poklidím prádlo, ustelu, sklidím nádobí případně umyju, ale víc přes týden nezvládám a ani nechci. Nechci být otrokem uklízení. Líbí se mi mít uklizeno, ale nechci to mít na úkor jiných důležitějších věcí.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme s přítelem dnes vybírali písničky pro náš první tanec a dáme je 16týho kapele a spolu probereme. Máme vybrané předběžně tyto: Bryan Adams - Heaven Bryan Adams - Please forgive me Dire Straits - Romeo and Juliet John Denver - Leaving on a Jet Plane Kiss - I finaly found my way U2 - One
Odpovědět
martja: mluvis mi z duse, ma matka je typicky pripad otroka uklizeni, nedela doma nic jineho ]-( a to j anehodlam, to rasi budu psovi hazet hracku, tlachat s milackem, hrat si s kralikem atp---
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda tady se kecalo... Já včrera spala jak zabitá..Musela jsem to dospat. protože jsem byla fakt hotová.Myslím, že zkouška na svatbu proběhla:D:D a pak už bude jen premiéra.... Jinak jako jsem pěkně naštvaná, protože ten blbej právník si z nás dělá akorád prdel!!!!!No necháme mu volný víkend a v týdnu na novo...je za to placenej a on nás normálně ignoruje.... Jsem domluvená s tchýní, že mi upeče na svatbu kremrole, takže to bude super... V tý restauraci jsme ještě nebyli, Luky tam nechce jít, dokud nebudeme vědět co a jak... nedivím se mu, ale já už bych ráda věděla na kolik nás to vyjde. No kdo si počká ten se dočká. Taky jsem si přidala další fotky do albíčka, co bych asi tak chtěla, ale když se na to koukám, tak nevím co z toho vybrat, ale někde jsem viděla balíček přímo na svatbu, asi za 1100Kč a je to pro 50lidí, což by mi maximálně stačilo.Tak přemýšlím, jestli koupit ten balíček nebo si koupit takhle po jednom.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?