Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to je taky super a co na to je potřeba za vzdělání?Sociální péče?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Speciální pedagogika - vychovatelství. Tak mě teď napadlo, ty si asi zvládneš ty ramínka na šaty udělat sama, co?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mít tak ale stroj doma :o) Si občas půjčím od mamky. Já ho ani nemám kam dát :o) Jinak polštářek vypadá moc hezky, jsi šikulka. Já ale polštářek nebudu mít, chci misku s modrými kamínky a dvěma květy orchideje a do nich dva špendlíčky s velkou perličkou, na kterých budou dány prstýnky .o) marsee, mitote: Nás oběd pro 44 lidí vyjde na 10.300,- a raut pro 75 lidí 23.000,- (cca to počítám z jejich nabídky), dohromady tedy 33.300.- Na pití a kafe počítám 32.000.-
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nám řekl, že pití stojí asi tolik jako jídlo a taky řikal, že máme počítat do tisícovky na osobu - to by i vycházelo. Byla bych ráda, kdybychom se do těch 40tis. vešli, ale radši si připravíme o něco víc, to je jasná věc...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to ještě nevím, njspíš to nechám na někom jiném, už jen kvůli výberu materiálu ;-) martja_sgcz: moc děkuji za pochvalu, holky, vy jste milé! To je nápadité a hezké, těším se až dáš foto
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Byli jsme se podívat na díze, ale holky uplně jsem zapomněla jak se baví, ale nakonec to dopadlo dobře, sice jsem celý den ospalá, ale zítra už budu v pohodě.. zapařili jsme uplně v pohodě, když jsem přišla domu ve 4ráno, tak kluci spali spolu v ložnici, krásný pohled na ně:-))) Malej má rýmu, takže se Lukášovi hodně budil, ale zvládly to statečně... Právník ignoruje a telefony nebere...takže teda fakt nevím co bude, snad se mu dovoláme.
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: ahá, to já taky zapomněla, disko nic pro mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:no já si zablbla ale stačilo......
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: a na jak dlouho? :-D
Odpovědět
martja: ja bych byla rada kdyby nas tto vyslo podobne... a pocitas i do toho tvrdy alkohol? jinak holky me dnes dost hnusne stryc rekl ze nepirjde ani na obred, ani hostinu ani raut, teta s bratrankem jo ale on ne...pry s tim nesouhlasi, ze je to jen jakasi hra a divadlo a ze je to komerce a ze on se tam nebude kvuli nekomu nejak chovat...tak me dost nasral ale tak aspon je volny flek a tim padem pozvu byv psycholozku a jejiho manzela
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Strýc nesouhlasí se svatbou? Jaký s ním máš jinak vztah?
Odpovědět
marsee: on nesouhlasi jako s jakoukoliv svatbou, nechapu, pry svatba ma byt ve 4 :-| jinak ma mama ho zboznuje, LUky moc nemusi...ja ho vzdy mela rada dokud jsem byla mala a depersivni, po psychoterapii uz ho tak ynemusim, vidim jak se do me, mamy i lukas eporad navazi a ponizuje nas
Odpovědět
Článek se načítá
jinak jsem si teda koupila pompadurku :-) je v albiku
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Počítáme s tvrdým, ale tím základním becherovka, vodku, rum, fernet, slivovice a pod. Na stole bude nápojový lístek, který bude v ceně. Lepší alkohol na účet bude moc objednat jen pár lidí novomanželé a jejich rodiče, ostatní si budou platit lidi sami.
Odpovědět
no my tvrdej asi nedame vubec, jen ze ho budeme n aucet objednavat my dva a nasi rodice ale jinak ne
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty korálky tam nějak nevidím .o) Jinak vypadá pěkně .o) Já asi ale pompadurku mít nebudu, budu mít co dělat s kytkou v ruce :o) Věci dám do kabelky k mamince či svědkyni.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hezká, hlavně super botky, odkud je máš? a psík má super oblek, ty krásné šaty-hezky sedí ... a kam jste balili? (fotka v prádle)
Odpovědět
martja: ony jsou malinky ale jsou videt :-D no ja ji na obrad taky mit nebudu spise az na vecer ;-) manzelinka: botky jsou z Mixer za 820,- :-) jo oblek to je bomba no, ale byl pekne mastnej...jinak nikam jen jsme meli doma silenej bordel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To je dobrej bordýlek :o)))
Odpovědět
marsee: no to byl festovni :-D nastesti uz je to dlouha minulost :-D mam dojem ze jsme zrovna neco kutali v byte ale uz nevim
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no nerada jsem zlá, ale to fakt teda jo =-) a to jsi kupovala ted někdy?
Odpovědět
manzelinka: v poho :-D jsem bordelar ale tohle byj vyjimecky extrem :-) mel jsme tam nahazany snad vse... co kupovala?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: botky ;-) to by mě můj nastávající hnal :-D
Odpovědět
manzelinka: tak tri tydny zpatky, je to nova kolekce ;-) mas je umysl taky koupit? jsou dost vysoke :-D muj nastavajici je take mensi bordelar ale jak rikam takhle to tu tnormalne neni, mam dojem ze jsme zrovna delali loznici ale nevim
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: přijdou mi super, nejspíš na obyč. nošení :-) Mě podpatky neva, jsem zvyklá, ale vysoké jsou ;-) to musí být bordelářská domácnost a co teprv děti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ale tak taky nejsem nejpreciznější v úklidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To jo, ale já sama bordel nesnesu :) mitote: Jak si to nakonec s těma botama vyřešila?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: mě nevadí takový ten bordel jako že mám třeba v komodě rozházené ponožky, kalhotky... ale třeba tohle vše mít po zemi, to by mě vadilo :-D
Odpovědět
manzelinka: ja potrebovala hodne vysoke, maji 12cm a aby nebyly zarive bily... neni to tak hrozny, v posledni dobe je tu dost uklizeno :-) dokonce mame i umyta okna :-D ja uklizim jednou tydne vic to nezvladam marsee: no nijak nevyreklamovali mi je
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to jse na tom hůř, to já jednou týdně většinou nestíhám, ale tak nějak se střídáme s nastávajícím. 12 je dost, proč jsi chtěla tak hodně vysoké?A chodíš v tom přirozeně nebo skáčeš jak koza?Nic ve zlém. Jinak koukám že se šatky nakonec nepošívali?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?