Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: když se podíváš na fotku 2 (jak jsou dvě dohromady) tak ten korzet se na prsou jakoby "bortí" dolů...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Na kolik tě vyjde oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, jsem to myslela jako tak jestli tam prostě budete mít přímo grilík na place nebo jestli vám to budou nosit z kuchyně. no a někdo má grilovací mánii tak chce grilovat sám, ikdyž je pravda, že pro tolik lidí by se ugriloval :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Aha, na první pohled není nic vidět. tak jedině to vyřešit ramínkama.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to plánuju, asi jedním tenkým za krk, jinak nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Myslíš úplně tenkým? Mě by se k těm šatům možný líbily normální dvě ramínka nejvíc, ale to asi musíš vyzkoušet...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: zkusím oboje, co bude lepší, ale to za krk dělá hezkou siluetu a úzká ramena ;-) myslím tak 1cm široké...placaté...možná 1,5cm
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jsi štíhlá, tak asi můžeš mít všechny ramínka, ale uvidíš, co bude nej :)
Odpovědět
marsse: obed vc pripitku do 300,- plus nealko
Odpovědět
marsee: obed predkrm 53,-, polevka 29, svickova 145, cinzano 45
Odpovědět
zmyzulka: to by se nekdo ugriloval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to jsi mě teda potěšila :-D kdybys věděla co je pod sukní :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
dneska to tu vazne
Odpovědět
Profilova fotka
mitote. Za oběd to máme obdobně, jen polévku za 35 a předkrm nemáme, takže to je cca stejně. Zítra kouknu na tenraut ju? Jsem přišla až teď domů a už se mi do toho nechce, tak zítra kouknu na náš a porovnám .o)
Odpovědět
martja: to by bylo super :-) ja nejak nemuzu rozchodit ze je to nejaka nizka cena za vse
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My máme menu oběd za 270,-
Odpovědět
Profilova fotka
mitote popíšu ti tvou nabídku s rozdílem vašich a našich cen. Největší rozdíl je snad v zelenine, ale zas tak úplně mimo to podle mně není. Takže takto: 1. návrh Uzená kýta na ořez 1os. = cca 200g = 61 Kč / 1ks. kýty = cca 10kg = 3050 Kč - cena naše 3800 Kč Kuřecí steak na grilu nakládaný v čerstvých bylinkách 1 os. = 100g = 60 Kč / 5kg = 3000 Kč - cena naše 3600 Kč Vepřová krkovička na grilu 1 os. = 150g = 50 Kč / 5kg = 1667 Kč - cena naše 3600 Kč (tady taky větší rozdíl) Klobáska na grilu 1 os. = 120g = 40 Kč / 5kg = 1667 Kč - tady cenu nemáme Zeleninová mísa 1 os. = 300g = 40 Kč / 10kg = 1333 Kč - cena naše 3100 Kč Bylinkový dressing 1 os. = 50g = 15 Kč / 25pc. = 375 Kč - cenu máme s pečivem dohromady, takže samostatnou cenu nevím Nivový dressing 1 os. = 50g = 25 Kč / 25pc. = 625 Kč - to co výše Kozí roh 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč - - cena naše 310 Kč Hořčice plnotučná 1 os. = 50g = 5 Kč / 25pc. = 125 Kč - cenu máme s pečivem Okurek sterilovaný 1 os. = 50g = 10 Kč / 25pc. = 250 Kč - cena naše 310 Kč Pečivo 1 os. = 1 rohlík, 2 ks. chleba = 10 Kč / 100pc. = 1000 Kč - my máme pro 20 osob hořčice,křen, pečivo za 600 Kč. 2. návrh Hovězí guláš 1 os. = 100g = 60 Kč / 50pc. = 3000 Kč - naprosto stejná cena Smažený banketní kuřecí řízek 1 os. = 50g = 30 Kč / 50pc. = 1500 Kč - - cena naše 1650 Kč Pečivo 1 os. = 1 rohlík, 2 ks. chleba = 10 Kč / 100pc. = 1000 Kč - tak jak je výše Zeleninová mísa 1 os. = 300g = 40 Kč / 10kg = 1333 Kč - cena naše 3100 Kč Sýrovo-uzeninová mísa 1 os. = 250g = 75 Kč / 100pc. = 7500 Kč (ementál, eidam, uzená krkovička, vepřová šunka, herkules) - tady je taky větší rozdíl naše cena je 12250 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jinak co se týče množství mi to přijde v pořádku .o)
Odpovědět
hm...ono ale kdyz to rozpocitas tak je to otazka treba peti korun na osobu ty rozdily co mame :-D pri sto lidech :-D takze to takovy rozdil ne...a mate jeste neco dalsiho nebo to je vse jako u vas?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My ten raut ještě nemáme odsouhlasený, zatím dělám návrhy, ale mám ceny za kilogramy a pod a podle toho jsem to přepočítávala .o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jinak my budeme mít selátko, ale k tomu raut nechci jen prase :o) Určitě bude gulášek a k tomu řízečky, sýrové mísy, zeleninové mísy, parmskou šunku, čokofontánu s ovocem .o) Máme spíše více druhů, ale na množství budeme mít podobně jako máte v druhé nabídce. Tj gulášek a k tomu 250 g masa či sýra na osobu toho všeho ostatního. Takže třeba máme 2 kg řízečků, 2 kg špízů, 1 kg uzenin, 2kg sýrů, nakládané hermelíny cca 20 ks, 2 kg anglický roastbeef, 1 kgparmskou šunku se žlutým melounem, 5,5 kg v salátovém baru - prostě více druhů, protože každý jí něco jiného - tak ať si vyberou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dala do alba polštářek který jsem dnes vytvářela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, martja_sgcz: Nás to břibližně vyjde takto: Vše je počítáno pro 40 osob: Menu oběd: couvert, cinzano bianco, šunková rolka, banketka, hovězí vývar s játrovými knedlíčky, svíčková na smetaně, knedlík, citron, brusinky, šlehačka = 10 680,- Raut: kuřecí, vepřové řízečky+ citrón, okurky, parmská šunka s parmazánem, tatarský biftek + topinky, česnek, rajčata, okurky, papriky, balkánský sýr, olivy, čínský salát, zálivky, sýrové mísy, banketky, chléb = + - 9 050,- (na ovocné saláty si můžeme donést vlastní ovoce, oni jen udělají saláty) Venkovní rožnění + gril: uzená kýta na rožni + feferonky, zelný salát, hořčice, křen, okurky, kečup, chléb, banketky, kuřecí prsa na barevném pepři s grilovanou zeleninou = 4 800,- Celkem by nás jídlo mělo vyjít na cca 25 000,- Ještě ale uvidíme, jestli nebude částečná změna, tak to by se potom cena asi trochu změnila.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: hezký polštářek, jsi šikovná :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: no...snažila jsem se, děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: nejvíc mi vždy chybí nápad 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě stačí, že v práci dětem musím občas vyšít číslo na ponožky :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To já bych snad i nápady měla, ale šít moc neumím...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: děláš ve školce? :-) Tohle nebylo o žádném velkém šití ;-) stačí ti umět rovně projet látku na stroji a ručně přišít kytky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: nene, v dětském domově.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?