Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
zmyzulka: no vari prevyborne, je to prakticky skoro v divadle kde se bereme, je tam hriste pro deti, stromy, fontana :-D jen si porad lamu hlavu nad tou cenou
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: na těch původních máš bez spodničky a na těch nových se spodničkou? já tam nějak moc nevidím rozdíl na těch fotkách. ale prostě pořád se mi líbí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no tak to je ideál! to jsi měla štěstí veliké :-) a co je s cenou? mě se zdá převelice pěkná...
Odpovědět
zmyzulka: no me prave prijde silene levna... ja jim poslala ze chci dva druhy rautu, jeden za 200/os a druhy za 250/os a oni mi poslali 116/os a 133/os tak nevim a nechapu jestli to nepocitali nebo jeslti myslleli tu mou cenu i s pitim nebo jestli budou jeste pripocitavat nejakou praci nebo nadobi...?
Odpovědět
jinak v pondeli mame s nimi schuzku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: ty modré pozadí jsou bez, jinak vše "s"
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já bych to chápala jako komplet (žádný talířový příplatek, to by ti snad řekli, ne?) ale tak každopádně v pondělí uvidíš :-) manzelinka: tak záleží i v čem se ti bude líp pohybovat, já tam fakt rozdíl nevidím, ale na živo to určitě je zase jiné než na fotce... :-)
Odpovědět
zmyzulka: ja to chapu jako komplet ale prijde mi to nejak strasne malo, proc to teda neudelali na tech 200 a 250? holky ja uz se tak tesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: jo já si ji chci nechat, spíš přemýšlím, jestli nebude lepší širší mitote: já se taky těším :-P
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky těším :-D :-D :-D mitote: tak to netuším :-D holt musíš vydržet do pondělka :-D manzelinka: tak zkus tu širší a uvidíš ;-) a to jsi byla zkoušet v nějakém salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: má je doma ;-) přes net koupené
Odpovědět
tak jsem ted pocitala porce tak to vypada v tom rozpoctu jako dve tepla jidla na cloveka...je to dost? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: ceny teda moc pěkný. Ale nedivím se ti, že nad tím přemýšlíš. Taky by se mi to zdálo divné. :-D Tak naštěstí se to v pondělí dozvíš. :-) manzelinka: šatky ti moc sluší. Nám se zase neozvala zlatnice. To je už potřetí co nedodržela termín. Jsem zvědavá, jak dopadnou ty prstýnky. Začínám se bát. :-S
Odpovědět
role: ja to chci vedet hned!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: myslím, že je to až až, já nesním ani jednu role: moc děkuju.Jen na prsou odstává korzet :-(
Odpovědět
role: kdo u me uz jen blb ekomunikuje, nedej boze i s terminy, tak hned jdu jinam :-D
Odpovědět
manzelinka: no ja si to vytiskla a pripsala jeste nejake veci jako ovoce na cokofontani, tak 10kg :-D nivove koule, smetanove rizoto - testoviny, spenat :-D uvidime udelala jsem si vsude poznamky a pohrnu to na ne, jeste sepsat vsechny dotazy co mam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jenže mi u ní máme zlato co jsme dávali a už jsme platili i za kámen. Achjo. Já chtěla odejít už ze začátku kdy se zpozdila o měsíc, ale přítel že ne, protože mu to přišlo blbý, protože je to známá známé. ]-( manzelinka: mě to nepřijde. Opravdu? A nespravila by to nějaká podprsenka? Nebo s objemem problém není? Já mám například objednanou silikonovou co mi dá pár cenťáků navíc, abych tam aspoň něco měla. :-D
Odpovědět
tak ted mi napsali tohle Dobrý večer, v pondělí si sedneme a doladíme nejasnosti. Prosím jenom o upřesnění času naší schůzky. role: no to nasere, to bych byla uz nervni a bala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a obídek?
Odpovědět
manzelinka: obidek mame nahoz, ale predkrm musime doladit, polevka 29,-, svatebni svickova 145,-
Odpovědět
a pripitek 45,- za cinzano bianco
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ty šaty ti moc sluší. Nezdá se mi, že by ti někde něco odstávalo...
Odpovědět
marsee: vyjadri se take prosim k memu rautu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a vůbec :-D ty jsi dobrý inspirant, aspoň teď tuším co tak budeme zhruba chtít na raut :-)
Odpovědět
zmyzulka: ja jim rekla ze chci grilovat a to bylo asi vse :-D :-D :-D jinde ze me mamily co chci a jake mnozstvi takjsem vzdy rikala jak to mam vedet a tady me to sami hodili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My máme udělanou kalkulaci jiným způsobem, takže to nemůžu srovnat, ale máš to nějaké moc levné...
Odpovědět
marsee: a nemuzes mi tu kalkulaci prosim hodit?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je super! a to tam budete mít přímo gril a grilovat si budete sami, nebo obsluha? nebo už to budete mít nachystané dopředu?
Odpovědět
zmyzulka: predpokladam z eobsluhy kdyz vse bereme od nich a delame to v jejich prostorach :-D jsme normal zakaznici jen na sbude sto a bude to pro nas jen :-D ale jinak vse platime jim :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?