Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ceny za pěkné dorty jsou opravdu hodně brutální!! No ještě rozhodím sítě po cukrárnách tady v Bolce.
Odpovědět
Pur, já se teda považuju za "nevěstu křesťanku", ale teda netuším, proč bych tě měla chtít ukamenovat nebo tak něco :-D Jo, doporučuju některé fígle používající se při asertivním chování - jeden z nich je např. to, že až ti bude otec vyčítat, jaká si hrozná dcera, tak ho v tom podporovat a vyjmenovávat další a další důvody, proč jsi hrozná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Četla jsem od jedné holčiny, že měli církevní obřad v Chvaldské Tvrzy. Dokonce měli svého faráže a ne nějakého místního. Taky vím, že církevní obřad nabízejí na jiných místech, takže by to mělo jít. Jinak držím palce, ať taťku ukecáš, protože tohle si nedovedu vůbec představit. Naši naštěstí nic takového nechtějí a nijak nám do toho nekecají, i když penízky nám na svatbu přidají.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si taky přidala naší fotku .o) Je sice rok stará, ale vypadáme tam téměř aktuálně (já o 6 kilo méně :o)) a přítel má užší bratku - což je teď hezčí .o))
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Hezká fotečka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Držíš dietku, že píšeš, že o 6 kilo méně?
Odpovědět
tak my uz taky mame v albu fotecku nas dvou...plus v druhem albu mam me saticky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky hezká fotka :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, hezké ráno holky :-) No, tatík se s obřadem venku už nějak "smiřuje". Alespoň něco pozitivního :-N Jinak, o tom, že nevěsta nemá být u pečení cukroví jsem neslyšela, přináší to smůlu ??? Nevím, ale jestli mi to jako argument bude stačit :-S Oni se na mě všichni vrhli, že je to Moje svatba, tak bych snad měla přiložit ruku k dílu ! 8-( Ale přesto to zkusím. To je děs, jak si člověk musí všechno vybojovávat.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Nevím, zda to je dieta, to asi ne .o) Ale večer baštím hlavně zeleninu a když můžu, tak jako přílohu budď zeleninu nebo rýži, max. těstoviny. Ale jinak se vyhýbám bramborů (hlavně hranolek a amerických bramor) a jak to jde, tak bílé mouce. Jenže samozřejmě neodolám při oslavách sladkýmu nebo sem tam kostičce čokolády (kterou miluju :o))), takže to nejde moc rychle, ale vždy se k tomu vrátím, když se to na chvíli zastaví. Třeba se mi do svatby podaří dalších 5 kilo :o))) Víc hubnout nechci, i když potřebuju tak min. dalších 10 kilo :o), ale to by se fakt vrátilo, jak bumerang, takže ne-e hezky pomaloučku :o) Jinak od té doby, co žijeme s přítelem jsem přibrala právě 15 kilo (za 3 roky), což je děs, proto jsem začala v lednu ubírat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Taky mě čeká pečení s mamkou :o) Ale já doufám, že to sežere "jen" prodloužený víkend :o) Kolik budete mít hostů?
Odpovědět
Profilova fotka
mart: ráno 54 a na večer dojde cca 24 + 5-ti členná kapela a kameraman (těm musíš taky něco strčit do úst :-) ) Takže celkem kolem 80 lidí. (A to jsme už vyškrtali část rodiny :-D )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to jo, držím pěsti, ať se ti těch 5 kilo povede. Já sice nepotřebuju nijak hubnout, ale naprosto ti věřím, že si s přítelem přibrala. Já mám Moraváka, kterej ani malinko nešidí jídlo. Přibrala jsem s ním tak 4 kila - teď si asi řekneš, že to nic není, ale na mě to je znát, ptz jsem malá. Blbý 4 kila, ale za nic je nemůžu shodit. Pěkně se mi tam za tu dobu uložily a ne a ne dolu. Taky miluju sladký, takže na tom ujíždím. Celý život papkám zeleninku, celozrn. pečivo, brambory nemusím, ale toho sladkýho se nejde vzdát :o)) Měly jste holky vidět tu přítelovu lednici, když jsem se k němu nastěhovala - plnotučné mlého, jedině 45% sýry, to bylo u všeho. Takže teď nakupujeme dvojmo - polotučné a nízkotučné, 30% sýry a 20%, pečivo se i chlap naučil bez řečí papat celozrnné. Já mu do toho nijak moc nechci kecat, ale je fakt, že z těch jeho buchet a půl litru kakaa denně mu začíná narůstat pupek. Vlastně od loňska přibral přes deset kilo :-D purblanca: Alespoň nějaký úspěch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chvíli sem nekoukám a pak koukám jako blázen, kolik toho tady přibylo. purblanca: držím pěsti, ať ti to nějak dobře dopadne s tím odprošováním, nedokážu si to vůbec představit, drž se. sarkamacz: kmarádka má taky krátký vlasy a na svatbě to měla vyřešeno tak, že měla klobouk, který jí ladil s ženichovo košilí (měla ho světle zelený). Byl to zajímavý a vkusný doplněk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkama: http://www.beremese.cz/album/view.php... Co tahle ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo na tuhle nevěstu jsem taky už koukala :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: a posílala jsi ji sarkamacz ? Jestli jo, tak to jsem přehlídla...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Neposílala, to jen že jsem si teď uvědomila, že jsem na tuhle nevěstu už taky někdy koukala.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak doufám, že to nějak moc "nezahrabeme" v té naší konverzaci, aby si toho potom všimla. Anebóó, jí to pošlu do IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Buď nebo jí to pošleme hned, jak se tady objeví :-D Kde pracuješ, že si tak často u netu?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: poslala jsem jí to do IP. No, ... pracuju pro NL firmu, takže tu nemáme šéfa. Tudíž pracuju a přitom konverzuju. Stíhám obojí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: a ty "jenom" studuješ ? Nebo i pracuješ ? Že si tu taky ???
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Tak to jooo, já mám tento týden volno, měla jsem jít jen dneska na noční a v pátek na denní, ale kvůli té chřipce to za mě vzala kolegyně a kolega. V neděli jedu na zkoušku, pak na příslužbu akorát. Dneska už se musím začít pořádně učit, ale jak chrchlám a pořád smrkám, tak to jde blbě... Koukala jsem po kyticích, musím říct, že jsem do kal čím dál více zamilovaná :o))
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Nene, hlavně pracuji :o) Jsem v dětském domově, kde máme služby - cykly - 4 dny dělám, pak nějaká ta noční, další týden jdu od pátku do neděle, no a tě´d mám zrovna týden téměř volný :-) Studuju už dálkově.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jo, mrkla jsem do tvýho alba, máš tam nový. Jsou prostě nádherný, nevím, jestli to z těch růží nezměním na kaly :-) začínáš mě "lámat" na kaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Hele kdy jindy dostaneš domu do vázy kaly - nikdy :-D Růže například já dostávám velmi často. Kaly jsou ojedinělé a to je svatba taky ;-) ale nelámu tě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Tak pritel pribral taky :o),ale jen asi 5 kilo,on na ty dobroty byl zvykly. Ja si to radeji nekupovala, pac bych to taky sezrala :o) A jak tu bylo psano, tak taky kupujeme pro neho a pro me:o) Varime ale stejne, jen nebastim tu prilohu. Kaly mam taky rada, take o nich premyslim :o) Naposledy jsem je dostala letos k narozeninam od holek z kurzu (delam orientalni tanec) a zamilovala jsem se do nich :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě kaly nikdy nedostala, možná jen v míchané kytici, ale mě se právě líbí samotné jen s něčím zeleným. Z tohoto důvodu jsem taky zvolila kombinaci zelené a bílé barvy na celé svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. DÍKY moc za ten odkaz, tak takhle nějak mám taky vlasy, no ale asi bych si odpustila i tu čelenku, nevypadá to tak hrozně, neuměla jsem si to představit. ;-) Já mám teda hrozně ráda jako kytky slunečnice, ale na svatbu chci taky kaly, jsou úžasný a jsou z nich krásný vazby... no a k těm dietám... já s nim na co přijdu a na co mám chuť a pak se to snažim vycvičit, ale úspěch nim moc,někdy se nedonutim :-D :-D :-D Ale mám v plánu od ledna nastavit dietu oboum dvoum :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sarkamacz: Vidíš, jsou i nevěsty s krátkými vlasy. Tak si ale řikám, že za 9 měsíců by ti dost narostly, můžeš to zkusit :-) Ostříhat jdou vždycky ;-) Já mám dneska nějaký blbý den, potřebuju se toho ještě dost naučit a nejde mi to. S tou chřipkou nejde nic, chce se mi pořád spát!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?