Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: my jsme si vybrali prstýnky u Lukáše Rýdla http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni... a hezké mají i Retofy, ale to je už trošku jiná cenová kategorie. Z levnějších benetgold.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: salon Nicol zkus to takhle najít...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: děkuji mrknu tam...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Rýdl má ale docela drahé. leninnka: já koukala na godex.cz nebo pokud ta ocel tak marre.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jsem krkavá když nechci prstýnky za 10tisíc????
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Nejsi, anebo jsme taky, já to mám jako nejvyšší strop :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: ne, to určitě nejsi, ale my jsme za ně holt 13 000 dali. Jsou hodně masivní. A koukala jsem teď ještě na ten benetgold...tam mají kombinace ocel zlato, není to špatný
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No já jako nechci dávat tolika...Sice to bude vzpomínka, ale to všechno ostatní taky... To mě vyjdou dráž prstýnky jak hostina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak děvčata, zelená, jak jsem se pozdě dočetla, je nešťastná barva na svatbu, ale co...nedám pověrám šanci :-. clifulka: on to má drahé hlavně proto, že je to v centru a že má jméno...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: koukala jsem na to nooo:D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: místo godex zlatnicví mi to našlo tiskárny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Manzelinka: ale mně to tak drahé nepřišlo, upraví nám jeden z jeho vzorů podle předlohy od retofy,gramáž stejná, cena o cca 8 000 míň, proto jsme si ho vybrali
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leninnka: a jak velkou máte svatbu a rozpočet? Já bych ráda tak 6-7tis, porozhlédnu se po menších zlatnictvích v menších městech.... v té Nicol mají hezké, co ceny? Třeba tyto se mi líbí http://www.agenturanicol.cz/prsteny/1...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: zelená je zelená, a tím to pro mě hasne. Modrá je zas na velikonoce barva smrti a taky mám modrý vejce. Z toho si nic nedělám...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no tak do 60tisíc...víc už dát nechci... Taky bych chtěla tak do 6tisíc max...já doufám, že seženu nevím kde jsem koukala ale na netu jsem sehnala za 4tisíce a krásné..musím tu stránku najít a pošlu ti odkaz..
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: píšou na výloze že prsteny od 5tisíc a rytí zdarma!!!
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: no prý se nedoporučuje kvůli mimomanželským láskám :-D leninnka: promiň, goldex.cz
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak už vím je to goldex:D:D tam jsem taky koukala :-D to jsem ti chtěla poslat
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: já se chci nacpat do 40ti + 20 hostina, tak uvidíme. no vidíš, náhoda :-D tam mají příznivé ceny, pokud sháníš tenčí kroužek.
Odpovědět
Profilova fotka
nás hostina počítám ještě to nevím vyjde +/- 35 ale možná to bude jinak... protože nebudeme mít obřad od těch 9ráno protože bude jiný termín, tak počítám tak že si řeknu na 11 nebo 12 a bude:-))) místo hostiny pak bude rovnou raut???nebo jak se to dělá když je obřad třeba až v 13h a do restaurace se jede třeba na 15h??to je taky oběd???
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pokud chcete prstýnky z oceli, určo seženete levně, ale prstýnky z bílého zlata do 6tis. jsem ještě neviděla. No ale možná jsem jen nenarazila na zlatnictví, kde by se daly takhle levně sehnat. leninnka: přítel taky nosí ocel, ale sám usoudil, že snubák by měl být asi zlatý. Teď jsem mu koupila řetízek a náramek s destičkou (na spodní straně s rytinou mého jména) ze stříbra. K bílému zlatu to jde totiž lépe, než ocel, tak jsem zvědavá, co na to bude řikat. Celkově stříbro a zlato je jemnější, tak snad si zvykne. Z prstenů je ale nadšenej a mě se na něm strašně moc líbí. Už se těším, až je budeme nosit :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já si myslím, že když budeme mít bílé zlato a zlato dohromady, že to taky přežije...bílé se k tomu hodí a mě taky... našla jsem nějaké tak počkejte hodím je do albíčka a řeknete mi co si myslíte...poslední dvě fotky
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: My máme obřad ve 13hod., předpokládám, že tak v 15hod. se dostavíme do restaurace na obídek, v 16,30 až 17hod. začne hrát kapela, rautík bude až večer...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: tak my máme obřad v 13:30 až :-N takže konec tak ve dvě, pak focení, no oběd tak v půl čtvrté, lépe ve tři, aspoň pořádně vyhládne.Lze to udělat formou rautu, jsem ale zastáncem tradičního oběda.Takže bude.Ale nebudem dělat večerní oslavu, bude tam převážně rodina a opravdu nejbližší přátelé, takže po obědě budem mít nachystané nějaké chlebíčky a zobání už jen, a když skončíme v 22 hod, bude to hodně.Myslím, že i ušetříme oproti kdybychom dělali oběd, a pak raut na večírku. marsee1: na goldexu je mají, a ezké, jen jsou to tenčí verze.Chce to hledat po malých zlatnictvích, ta "slavná" tady na beremku mají ceny přemrštěné. Jak dlouho mu dáváš?Na nošení prstenu, je to kancelářská krysička?
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: No to já kdybych měla penízky navíc, tak mu to taky nechám udělat ze zlata, ale bohužel teď skoro všechno cpeme do svatby, tak to dostane ze sříbra (na první pohled není vidět rozdíl), takže to ke snubáku půjde krásně. Já mám zásnubní prstýnek z bílého zlata, nosím stříbrné náramky i řetízek s naušnicema a člověk by nerozeznal rozdíl. Doma mám ale i žluté zlato, tak jsme zvolili kombinaci u snubních prstenů. Budu k tomu nosit dál stříbro a bílé zlato, případně můžu i to žluté :) Jinak jsem tím jen chtěla říct, že k jemnějším snubákům jako máme my se mi daleko víc, než ocel, líbí zlato nebo stříbro.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka, Marsee: no Já se právě rozhoduju pro jakou hodinu se rozhodnu, ale koukám, že to vyjde na stejno... Jestli tak nebo tak, stejně rautík dělat budeme... Ale zase bude na všechno víc času... No zatím se neraduju, ještě není vyhráno... Ale asi na tu 11 bych si nechala udělat obřad...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Je rozhodnutý nosit prsten pořád, tak snad tomu tak bude. Jinak není kravaťák a samozřejmě se při jeho profesi může stát, že nějaký den bude muset prstýnek nechat doma, to ale jen jednou za čas :)
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: mě se nejvíc vizuelně líbí ty zlaté...co takhle tytéž ale bílé zlato? marsee1: poznat rozdíl je po čase, asi po dvouletém každodenním nošení, bílé zlato se lehce dozlatova ošoupe, stříbro zůstané stříbrné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: já mám taky jemné prstýnky zlatý a zlatý s bílým, takže já to mám jednoduché, nic jiného nenosím, protože naušnice mít nemůžu, ale na svatbu je vydržím, a stříbro mi černá, jen zlato smím nosit... Luky má vlastně už jen prstýnek a řezízek, náramek už ztratil a má to z ocely, ale jako když bude s bílým zlatem prstýnek myslím, že to nebude vypadat taky tak hrozně....Pochybuju že ho bude nosit pořád, když dělá ve stavebnictví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: když jsme zkoušeli kombinace barev, tak podle mně rozhodně líp vypadalo, když nebyl proužek odlišné barvy uprostřed, ale jen na kraji... jestli mi teda rozumíš, myslím, že marsee1 to má nějak tak
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?