Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
no moc toho neni :-D jeste dost bude :-D preci jen je to 6 tacu :-D jo a zeleny pericka...a pak nejake veci do sklenicek na plovouci svicky a asi i velke svicky :-D
Odpovědět
manzelinka: taky bych volila spíše jen jednobarevné, asi z bílého zlata. Žluté se mi nelíbí :-S
Odpovědět
me se taky zlute nelibi
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No já tak za 6 tisíc mám nakoupeno (možná 5.5 už se mi to nechce počítat :o) ), ale potahy v tom nemám. No jsem zvědavá, až to všechno budeš mít. Budeš to moci nafotit?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem si hrála a do džbánku, který bude nahrazen větší skleněnou mísou jsem dala umělé orchideje a už konečně plovoucí svíčky :o) Taky jsem trošku nazdobila obyčejné velké svíčky (asi je dám k rautu, ještě nevím pořádně dispozice toho všeho :o) ) a nafotila jsem přítelovo košile a kravaty na převlečení. Vše mám v albu "Zajištěno na svatbu", kdyby vás to zajímalo. :o)
Odpovědět
martja: zajímalo, už jsem byla koukat a všechno je moc krásné... mně se moc líbí ta hnědo-tyrkysová košile ;-) a ta dekorace s orchidejeme je nádherná x-)
Odpovědět
martja: a co mas vse nakoupeno? jen na vyzdobu?no jasne ze muzu fotit, je to ma svatba, me veci a mnou zaplacena prace :-D :-D :-D teda spise jem to vyhrala...ale jsou super, jsem dnes dorazila pani mela nachystan stul s ubrusem, co jsem ukazala hned aranzovala na stul at to vidim
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Ta košile je černá, ale má hnědé a tyrkysové proužky. Mě se taky strašně moc líbila a ve skutečnosti je hezčí než na fotce :o) Přítel se bojí, že je na svatbu moc smutná, ale ta košile mě uchvátila :o) mitote: Tos teď asi taky neměla foťák co? Tak pak dej vědět, až je budeš mít v albíku .o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jinak jo za výzdobu jsem dala těch 5 tisíc určitě. Ale je v tom i deštník a spodní prádlo, celé samostatně se mi to počítat teď nechce :o)
Odpovědět
martja: nemela :-( ale stejne to by jen barevny nastrel...dostala jsem tri druhy zelene - prakticky nerornetalne at v pondeli zkusim v restaraci jak to vypada na svetle...a pak budem pokracovat...navic pani bydli kousek od nasi restaurace tak se tam pry s nami klidne potka na zkousky.. jinak ja za pradlo dala dva tacky a jeste mi chybi tanga na vecer :-D
Odpovědět
a jinak organzu budu mit asi skladanou nejak :-) ted resim ubrousky, hodila jsem neco do alba 18.9. tak juknete :-) nejvic je asi super kdsz je menu zasunuto v kapsicce z ubrousku...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Marti, měla jsi ty orchideje v vodě delší dobu? Já je budu mít taky jako dekoraci a napadlo mě jetli třeba nezhědnou nebo tak něco.
Odpovědět
Článek se načítá
lidicka: ty mas kralikaaaaaaaaaaaaaaaaaa? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ta košile pro ženicha je fakt super!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko... tak dnes se to snad konečně rozsekne a budeme vědět kdy a co...Já jsem nedočkavá, že to není možný.. Ale jak se znám, tak při mé smůle to zase nedopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ta proužkovaná košile je opravdu moc hezká, ale na svatbu bych volila klasiku nebo něco světlejšího. Četla jsem ale, že ji chcete na převlečení, tak to bude bezva :o) leninnka: Držím palce, aby to dopadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: košile je fakt super, a výdoba taky moc moc šikovná!!!!! My chceme aby ladil ke stolu tak seženeme světlounkou modrou:D:D:D Na převlečení nevím, to bude asi v normálním...jestli se převleče...:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Děkuji, snad konečně....
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: máš to pěkné! ostatní: díky za doporučení prstenů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Martja: ta tmavá košile je krásná, líbí se mi mooc a si šikulka výzdoba je úžasná. Leninka : držím pěsti ať Vám to dneska vyjde Manzelinka: já jsem pro bílou kombinaci bez žlutého zlata to se mi moc nelíbí. Ještě k těm prstýnkům, já jsem chtěla jemnější tak mám 4 mm a na přítele by to bylo moc jemné tak má 6 mm
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: to je taky řešení, přeci jen mají muži silnější prsty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já docela váhám jaký prstýnek, mám na ruce dva zlaté a jeden je s bílým zlatem... takže by vypadalo blbě mít jen bílé zlato, nebo třeba ocel, to chce Můj... Takže budeme mít asi on ocel a já zlato s bílým nebo vůbec nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: tak proč ne bílé zlato? Ocel bych nechtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tu já taky nechci, takže budeme mít každý jiný..
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: to je ňouma, že chce ocel...bez urážky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manželinka: On má všechno z oceli... Ale já doufám, že ho ještě ukecám a pořídíme lepší..Nevíš o nějaké stránce kde mají pěkné prstýnky?????
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc vás prosím, nemůžu se rozhodnout, jaké si mám pořídit náušnice. Můžete mi poradit s výběrem? Viz poslední obrázky alba... Děkuju za každý názor!
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: pěkných je spoustu, záleží v jaké cenové kategorii, největší výběr má asi Primossa, ale jsou dražší. Navíc, když byste měli bílé zlato, tak se mu to k oceli šikne ;-) clifulka: já bych si vybrala první, ale myslím, že nejlíp ti půjdou třetí!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No zatím bych chtěla neco na inspiraci..U nás jsem objevila salon, a prstýnky tu mají od 5000 a rytí zdarma.. Ale já si myslím, že zase tak drahé nepotřebujeme
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: a mají webík?Sháním taky dobré ceny...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?