Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já bych radši sehnala živé, tak snad se zadaří, jak jsi odhadla množství? A ty perly jsou tedy z čeho? No já nevím, ta organza je strašně světlounká a moc lesklá na můj vkus.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Myslíš ty gelové perly ve vázách? Jsou gelové :o)) nasáklé vodou :o)) No a objednala jsem si asi tři balení plátků a k dalšímu balíku jsem dostala další dvě balení jako dárek :-) Je dost možné, že mi nějaké zůstanou, ale to nevadí. Ta organza je jisto jistě světlejší a lesklejší, ale zároveň jemnější to asi upřednostním ;-) Jinak finální výzdoba tabule je ještě přede mnou - budu zkoušet s květinářkou a známou, co bude dělat výzdobu, takže o počtu plátků, kamínků atd. se rozhodnu až tam.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: ty znám, spíše mě zajímalo jestli ty poházené po stole jsou taky ty vodní perly, nebo jiné... Já si nevím rady, kolik koupit vlizelínu, nechci zas kupovat přehnaně moc. Já myslela že tabuli zdobí v restauraci podle představ
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já to nechci nechat na obsluze, takže jsem si to s výzdobou zařídila takto. Jinak se zeptej, kolik metrů dají dohromady stoly a podle toho pak zjistíš, kolik metrů potřebuje organzy. A nejspíš myslíš kamínky (nějaké jsou skleněné, nějaké plastové či z nějakého takového matroše).
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: 1 cm? To je poradna sire :o) Tak pokud je mate ozkousene, vyberte ty ktere oba chcete :o) Co si o nich mysli pritel?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: a kdepak jsi je nakoupila, někde v e-shopu? martja_sgcz: na oboje co jsem mu ukázala: "tak jo" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jojo, e-shopy jsou plné těchto blbůstek...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: díky, já to nechám na restauraci, ukážu jim fotku, jak to chci a ať se činí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já chci mít tabuli přesně dle našich představ, takže takhle budu mít jistotu, že to tak bude.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to budeš.Já tohle zas tak neřeším, myslím, že když to splní ze 70%, nemůže to být špatné, nechci žádné světobornosti, spíše jednodušší, a na tom se fakt nedá zkazit nic :-) Poházet nějaké kvítky, udělat ozdobné sklenice jako dekoraci, ubrousky, pár perel a je to ;-) Hlavně aby jídlo s epovedlo. Jen váhám, zda kvítky nebo peříčka, co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak to uz nepomuze nic jineho, nez osobni zkouska vas obou :o) Pokud ti restaurace bude delat vyzdobu a maji moznost kvetinove vyzdoby, tak s listky nebude problem :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: To je asi otázka vkusu, ale ba ypeříčka nepoletovala...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja_sgcz: jenže jak to udělat, když by nám je dělali na zakázku?Nevím, kde je mají, víš.... marsee1: me se líbí oboje. Zas aby to nevypadlo že jsme upekli svatební holubi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holuby 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Pericka jsou krasna jemna, ale taky bojim bojim letani :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tyhle typy prstynku podle mne v obdobne variaci najdes v kazdem zlatnictvi.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: tak holt budou sedět v klidu :-D bylo by jich jen pár uprostřed...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ty jo, já úplně nesnáším holuby - ty bych na svatbě měla jedině za trest :o)))) Tak dej kvítka a je to :)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Reakce byla na pericka :o), ale ted s tema holubama me to fakt rozesmalo :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to by ale chtělo pravé, ta umělá jsou hrozně znát.... Já bych je tam chtěla, ale uvidíme.Netrvám na tom, jako na ničem :-D martja_sgcz: možná nakombinuji oboje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Nakombinuješ holuby a peříčka? :o)) ne, kombinace kvítků a pěříček možná bude pěkná, ale aby to nebylo moc překombinované...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Holoubci budou v poklidu sedet na stole? :-D Me se taky zive kvitky libi, ale musim se zeptat kolik by staly, kdyz to bude moc, tak dam taky ty sve umele :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: budu jich mít tak málo, že bych se nebála...nechci kvítky po celém stole, jen třeba 7ks okolo každé ozdobené sklenice... martja_sgcz: já našla na netu asi za 250,- což je docela pálka, nejspíš oškubu babičce růže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To je představa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To me tak rozesmalo, ze se me lidi z prace ptaj cemu se smeju, ale nemuzu rict, ze ctu o tom, jak na jedne svatbe budou holoubci v klidu sedet na stole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: si za ně připlatíme tak budou muset :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já jsem doma naštěstí sama, tak se můžu smát jak pitomá :o)))
Odpovědět
cauky, tak jsem dnes byla v te Nejrkasnejsi svatbe ohledne te vyzdoby co jsem vyhrala...takze budu mit 32 potahu na zidle bilych :-) maji vzadu masle a bud k nim bude jest ezelena masle nebo kyticka do masle :-D jinak budu mit limetkovou organzu, krystalky a dal nevim...a pani mi to za 1250,- v te restauraci nazdobi, to se samo taky pocita do te vyhry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: wow toho je a je super, že to tedy i nazdobí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo holky, vratila jsem se po 3 dnech z vyjezdu se skolou a nejak nestiham docitat manzelinka: Mne se libi prstynky vic jednobarevne... ale to je asi jako u Marsee, my mame cele z cerveneho zlata, tak proto volim tak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?