Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky kdyby jste některá chtěla nějaký značkový parfém od FM group stačí napsat a domluvíme se...
Odpovědět
Ahojyk tak se k vam pridavam,jaky je vas dne?Muj 4.9 Delien:diky za inspiraci,cely mesic hledam kyticku ruzi ktera by byla laskou na prvni pohled a ejhle ty mas takovou v albu.Obrazek cislo 8.Kde jsi to stahla? at si to muzuz skopirovat a poslat kvetinarce.Ja stale premyslim nad satama pro druzicky.Nakonec jsem to vyresila tak ze jsem jim rekla at jdou do barvy cervena...
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: Se bojim aby to nebylo moc prekombinovane, ale uvidim zda neco sezenu za dobry peniz. No me snad dojdou posledni veci na vyzdobu a pak snad uz jen z vyzdoby chybi ten vystrelovaci balon :o) a lampiony. Z obleceni chybi botky a zenichovi musime objednat vesticku s regatkou, kapesnickem a kosili (u toho cekame jen na penizky). Ostatni je snad nakoupene, ci se vyrabi. Jen je potreba dovyrobit oznamka a vyvazky.
Odpovědět
unafatina: bylo to staženo z jednoho květinářství na Vsetíně, jen si nemůžu vzpomenout z kterého :-D Klidně si ten obrázek zkopíruj ode mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dnes byla v obchodě se svatebními botami a try ceny, všechno ke dvěma tisícům :-| To je dost, na to že budou na jedno použití ;-)
Odpovědět
diky,dalsi vec vyresena :-) bylo to ma nocni mura,chtela jsem totiz kombinaci vseho a tam to je :-) a jak to budes delat sdruzickama?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem se odpolko pobavila s bráchou, když jsem mu líčila, jak mě povede ze schodů a potom k oltáři. Kladla jsem totiž důraz na to, že mi musí udělat především oporu, abych se nezřítila po cestě :-D
Odpovědět
unafatima: teď nevím jak to myslíš (to s těma družičkama) Myslíš ohledně kytky?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: koupila jsem ji v papírnictví Mc pen u nás ve Zlíně, je to ta značka loeritz nebo tak nějak... marsee: :-D to bude mít důležitou funkci :)) já jsem dneska byla nucena vyrazit do práce na podpatkách, protože jsem včera zmokla tak, že ještě ráno jsem měla mokré boty. no a je to pro mě utrpení, zjistila jsem že vzít si na svatbu boty s podpatkem víc jak 2cm by asi byla sebevražda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jojo, to bude převeliká funkce :o)) mě podpatky nevadí, ale je dobře, že jsi zjistila, že bude lepší mít podpatek nižší :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: no jo, to dobře je :-) v úterý jsem byla v divadle - takže podpatky, dneska kvůli těm mokrým botám znova, takže teď mám pocit, že moje nohy budou potřebavat minimálně nějakou relaxační procedůru :-D a to jsem v nich ještě ráno běžela na autobus a pak jsem myslela že mi upadlou prsty :-D takže holt se budu muset zamilovat do nějakých nízoučkých botiček (ale balerínky bych nechtěla, ikdyž se mi líbí a jinak je normálně ráda nosím)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Nebo je tady možnost, že si na podpatky za těch 5 měsíců zvykneš :o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: Tak to jsem zvedava, jak to budu zvladat ja s tatkou :o) Tatka snad uz bude bez berle, ale i tak jdeme ze schodu :o) Si s holkama z "vinicniho altanu" delame srandu, ze tam priplujem :o) zmyzulka: Ja jsem na tom obdobne, taky si na ne nemuzu zvyknout, obvzlast na prave noze :o) Nicmene u me dela problem asi i vaha. To telo je moc tezke na moje prtavy nohy. Jinak diky za info o knize, zkusim neco podobneho najit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, potřebuji radu ohledně prstenů ;-) který z albíku se vám zdají lepší? Já vím, že je teď moderní žluto-bílá kombinace, ale nenechte se, prosím, tímhle ovlivnit a brát to jako výběr na celý život, díky. http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: mě se líbí víc žluto-bílá kombinace, ale rozhodnutí je samozřejmě na Tobě :-D taky se mi zdá praktičtější, že je jedno, jestli máš ostatní šperky ze žlutého nebo bílého kovu, vždy je to sladěno.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: praktičtější to je, ale jsem zimní typ a tak žluté zlato stejně nemůžu nosit :-( A vůbec se nedokáži rozhodnout.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak pak si vyber bílé prstýnky a je to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: ale nejsou moc "obyčejné"?
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No snad to nějak zmáknem a nikdo padat nebude :o)) manzelinka: Mě se líbí prstýnky s kombinací žlutého a bílého zlata, tak je moje rada jasná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: My budeme mit bile s cervenym doplnkem. Zlute se mi moc nelibi a rekla bych ze mene vynikne nez cervene. Pripadne bych chtela jen bile. Nicmene zkouseli jste si ty typy prstynku? Ono je velky rozdil ve tvaru prstenu a co je na fotce. My napr. chceme tzv. rovne typy, ktere nejsou do boku zakulacene. Nam ty zakulacene moc neslusely kdyz jsou siroke.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: taky si myslím, že červené lépe vynikne, to by tady snad neměl být problém.... Já bych raději ty zakulacené, i když je pravda, že zatím jsme zkoušela jen tenké a silné, a ty tenké úplně zanikly...proto chci alespon 5mm
Odpovědět
Profilova fotka
My tez mame sirsi. Dokonce 6mm. U tech tenkych (zasnubacek) zakulaceni problem moc neni, ale my s pritelem jsme mensiho vzrustu, tak ani prsty nemame dlouhe a v te sirce jsme oba chteli rovne i kdyz puvodni plan byl jiny. Tak doporucuji obdobne, co se vam libi vyzkouset. Preci jen je to velka investice.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: to je, ale nevím, je to taky typem prstenu, myslím, že může zakulacený být slušivý i neslušivý, mám stejné prsty jak popisuješ, ale mám vlastně jeden prsten (není sice snubní ale...), široký tak centimetr a je dokulata, vypadá úžasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uvažovali jste o dekoračních okvětních lístcích?Mě by se líbily pravé, ale nemůžu je sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám zase opačnou zkušenost. Na veletrhu jsme zkoušeli asi tisíce prstýnků :o))) Zkoušela jsem i širší, slabší... široké prsteny mi vůbec neslušely (máš asi štíhlé a kratší prsty a prstýnek na prsteníčku moc "řval"). Mě se líbily i ty užší prstýnky, ale především u přítele by zaniknul. Nakonec jsme zvolili 5mm, což se mi zdá akorát. Barva byla jasná, ale zkoušeli jsme i kombinaci s červeným zlatem - na prstě to vypadá hezky, ale už těžko bych kombinovala s jinými zlatými špěrky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ne máš, ale mám... usuzuju jen z velikosti prstýnků, někdo by třeba řekl, že mám tlusté prstíčky :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: ale červené zlato se běžně kombinuje se žlutým...není to toliko rozdíl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jinak u tabule se mi víc líbí v tvém případě vlizelín. Ty poházené čiré "korálky" na stole jsou co?Plastové? A okvětní plátky jsou asi umělé že?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No ale mě se to právě moc nelíbí... Daleko více se mi líbí bílé a žluté, pokud má jít o kombinaci zlata "na celém těle" - od naušnic, přes řetízek, náramek až na prstíky :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Mě asi organza :-D A ano, jsou umělé.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?