Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
veroniqueta: já je rozdám až ráno, spíme tam kde bude oběd a ráno až se zbudím tak to jen rozdělím do krabiček. Kolik tě stály ty mandličky s pytlíčkem?a budeš je dávat každému nebo třeba párům
Odpovědět
dany84: tak to potom jo - ráno, to je lepší než večer. Mandličky mne stály 1 kg 380,- a pytlíčky po 10,-. Budu je dávat každému po 5 mandličkách. Myslím, že je to hezký dárek.
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik jich je v tom kg?
Odpovědět
dany84: v 500 g je jich cca 120, aspoň tak to bylo psané, ještě jsem je nerozbalila, aby moc neztvrdly.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já budu výslužky rozvážet taky den předem, taky se to tak u nás dělá. Nechtělo by se mi na to pak myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, co to je za výraz "od větví" :-D :-D :-D :-D to jako od ťamanů? :-D :-D
Odpovědět
holky tak me vybuchla kapela..haha...to je jen zly sen
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Přesně tak :o)) mitote: Jakto?
Odpovědět
marsee: nevim...resila to svedkyne...ja uz po tom vsem ted na tu zpravu reagovala smichem, co jineho mam delat
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Aha :(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-. :-. :-. :-. božínku, jsou nějaké erupce na slunci či co už fuuuurt?
Odpovědět
asi jo a k tomu me tak boli zuby ze umru
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Já jsem 100pro září :-D na Václava .... taky zatím jen koukám,ale restauraci máme už zamluvenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se. Nějak jsem si to zapomněla šoupnout na tu správnou stranu :-D holky budete držet nějaké diety do šatů ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem opět doma z práce - uffff :-p my výslužky budeme taky rozvážet předem - je to tu zvykem. Jinak já jsem si koupila levný botky u Deichmanna - za 549,- myslím že to docela jde co??? Taky podpatky nenosím tak je budu mít spíš pak na památku.
Odpovědět
Profilova fotka
akcccina: Určo na sobě zapracuju, ale vysloveně dietu držet nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Také jsem na ně koukala, ale bohužel nemůžu mít podpatek více jak 4 cm. Takže mám zatím v merku jiné, ale čekám na letní kolekci, chci páskové boty. akcccina: Držení diety ne, ale o "správnou" výživu se snažím už víc jak rok. A spíše cvičení, v mém případě tanec je ten lepší případ, co chci dělat a dělám .o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, koukám že spousta z vás asi nemůže vnoci spát, že tak dlouho kecáte :-) Mitote: to je teda síla, já vždycky říkám když se sere tak se sere všechno, ale snad už máš ty špatné věci vybrané a už tě nic špatného nečeká. Gerynka: styl bot se mi moc líbí s tou otevřenou špičkou ale až na tu mašličku tu bych si já osobně sundala. Akcccina: diety žádné, ale přítel jí bude ještě jednou držet, už dal dolů kolem 15 kg a ještě by chtěl.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Přítel takto hubne? To ho teda obdivuju. Můj přítel je štíhlý, ale narostĺ mu pupíík :o)) Nějak se ale nemůže dokopat do lehčí dietky. No ale jsme na tom oba stejně, já teď taky nějak nemám vůli na tohle. No ale už jen 5 měsíců do svatby, tak se do toho musíme opřít :o))
Odpovědět
Profilova fotka
dany: To je tím posunem času, teď bych pro změnu spala :o) mitote: Jak píše dany, když se to sere, tak se to sere všechno. Snad už máš všechno vybráno. Tu další kapelu si raději zařiď ty, abys o všem věděla co se děje. Vím, že toho je pak moc a člověk z toho má plnou hlavu, ale asi je to takhle lepší. Nicméně, pokud ti opravdu záleží na kvalitní hudbě, tak budu držet palečky, abys našla, to co potřebujete.
Odpovědět
Profilova fotka
ten čas letí... taky bychom měli začít usilovněji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to já mám asi posun času pořád, když se mi chce pořád spát :-D marsee: jojo hubne, sme spolu přes 3 roky a když jsem ho poznala tak měl kolem 80 kg, a teď má přes 100 kg. tak se snaží to dát dolů, chtěl by se dostat pod 100 ale mě se stejně tak moc hubený nelíbil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ten čas šíleně letí... za chvilku je tady léto a pak už to poletí jedna báseň :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: No přítel měl taky asi o 5 - 7 kilo méně a já tak o 4 :( Nějak jsme se vzájemně vykrmili, ale to je známka toho, že nám je dobře :o))) No musíme s tím něco udělat....
Odpovědět
Profilova fotka
To u nás přítel přibral tak 10 kilo, ale já téměř 30 :o( No už mám aspoň těch 12 zpět. Ještě mi toho ale dost chybí ]-(
Odpovědět
tak můj přítel nepřibral ani deko a já 23 kilo :-D Ale ty už jsou naštěstí dole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien : tak to kloubouk dolů marta¨¨ja: já si myslím že je to úspěch, víš jak se to říká pomalej dál zajdeš :-)
Odpovědět
Tak vidím, že jsme na tom všechny stejně. Jde vidět, že je nám spolu dobře, tak přibíráme. Já taky nějaké to kilečko nabrala a mému se už taky dělá pupík. :-) V neděli jsme byli poprvé na bruslích, myslela jsem, že vypustím duši a nějak mne z toho začalo bolet v krku :-( Ale už se těším až pujdeme zase!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to my sme si je taky chtěli koupit a jezdit na bruslích ale teď když dáváme bokem každou kačku tak se nám to nehodí si kupovat brusle, když za ty peníze můžem koupit něco na svatbu
Odpovědět
veroniqueta: u mě to bylo podobné. Taky jsem myslela že vypustím duši a navíc jsem spadla na zadek, takže jsem si ještě ke všemu nemohla ani sednout :-D Ale teď už je jízda od jízdy mnohem lepší :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?