Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: no psala jsi že si musíš korzet stále nadzvedávat...
Odpovědět
Profilova fotka
matyma: záleží, jestli chcete svatbu třeba na zámku (většina je plná, ale najdou se) anebo na radnici, kde místo seženete. Ale divím se, že zrovna mužský je tak hrrr :-) Ale myslím si že se dá za tuto dobu vše nádherně stihnout. Já mám třeba zatím jen termín, šaty, fotografa. A jsem klidná. Svatbu stihneš zařídit i za dva měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: to bylo u plesových šatů naštěstí ty svatební sedí krásně
Odpovědět
Profilova fotka
holky objevila jsem tu stránku s odkazem na meil kam holky posílají písničky na svatbu...jsem hotová, jedna hezčí vedle druhé no já nevím už kterou a kam :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: tak my to prosím pošli
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka: mě taky pls
Odpovědět
Díky..trošku jste mě uklidnily :-D ..mrknu na ty alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem přemýšlela že písnička na svatební tanec novomanželů bude od Koláře ( každý mi tě lásko závidí)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodím to sem holky: je to email.... hudbasvatba@seznam.cz heslo beremese
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: tam už jsem mrkla, ale je tam toho tolik že se nevyznám, radši bych nějaký seznam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: je tam toho mraky, já už mám první stránku skoro prohlídnutou a to u toho sedím hodinu a půl :-D mám už nějaké stažené...jsou tam fakt krásné písničky
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: a co jsi vybrala?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Uááá mám toho mraky..... opravdu tam jukni a poslouchej protože to je nádhera co tam je...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty prstynky jen mesic predem taky neni uplne nejlepesi. Nase budou celkem trvat 2 mesice a protoze zari je velmi oblibene na svatbu, tak bych radeji je zadavala max. koncem cervna. Take bude leto a obdobi dovolenych.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to má pravdu s těmi prstýnky ale nám trvali ani ne neceláý měsíc tak sem to brala podle sebe ale taky záleží jaká je představa. Leninka: já se v tom nějak nevyznám, nic sem nenašla, nebo to neumím hledat
Odpovědět
Profilova fotka
Dany:normálně si otevřeš na email který je tam přijatý a písničku tam máš v souboru buď si jí poslechneš nebo uložíš...Jako když jsi ve svém emailu..
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, jak dlouho před časem obřadu máte fotografa, pokud ho nemáte na přípravy? stačí, když mu napíšu at je tam půl hodiny předem?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: my ho máme jen na obřadu na zámku a to říkal že nás tam počká, přípravy bude fotit rodina
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: u nás taky, ale právě ho chcem mít od obřadu, ale taky aby byl nějaký příjezd, a sichr pro případné zpoždění, tak myslím, že když mu napíšu že půl hodiny před obřadem, bude to akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:to jo, stejně se s ním ještě budu domlouvat tak 2 týdny před a uvidíme jak se dohodnem
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: to já taky, ale docela se na něj těším, četla jsem jen chválu zatím.
Odpovědět
leninnka: posli mi prosim do IP taky tu stranku na pisne :-) jinak holky u nas se od vcera nic nepohlo :-( mama rika ze mam byt rada ze to urco bude zmena k lepsimu nez ten sal :-( nalada lepsi ale zadna slava a jse dost silene unavena...a uz vazne echci shanet potreti boty :-( jinak ja bych si boty ve stanku atp taky nekoupila, nevydrzi a nedajis e reklamovat a treba pro dite je to zniceni noh
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já mám fotografa od 9 od rána, tzn. od příprav u kadeřnice a kameramana taky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: prckovi bych u nich taky boty nekupovala ale u sebe to neřeším. A v tom sále už ví že to budeš rušit?třeba až jim řekneš že to bude jinde tak ti dají slevu,a co ta záloha ta vám propadne?
Odpovědět
dany: ja jsem expert na niceni bot
Odpovědět
Profilova fotka
to já boty na podpadku noím jen když někam jdem, ale do práce jezdím autem tak potřebuju mít pohodlnou botu bez podpadků i když i s podpadky to taky jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Promiňte, neberte si to žádná osobně, ale nedá mi to: už asi potísící čtu všude PODPADKY. Vždyť správně je přece PODPATKY. Jsou pod PATOU, proto se tam píše T. Říkám přece pod patou, a ne pod padou. Třeba mě ukamenujte, ale tohle už fakt bilo do očí.
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Taky to mozna ted trva chvili, ze jeste neni ta hlavni sezona. Co jsem slysela tak nejzadanejsi je cerven a zari, takze to mozna ted teprve zacne :o). Je ale pravda, ze my mame oblibeneho zlatnika, ktery dela originalni sperky, neni drahy a nase prstynky budou delany dle naseho atypickeho navrhu a proto jsem rada, ze se na nich uz pracuje :o)
Odpovědět
Profilova fotka
cifulka: vůbec tě za to kamenovat nebudu, ale já když píšu tak neřeším jestli je tam t nebo d a vůbec se tím netrápím
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsme tady zase po dlouhé době a musím se pochválit. Dnes mi konečně dorazil první balíček na svatbu - mandličky a pytlíčky... Jsem úúúplně nadšená! :-) Jinak s těma výslužkama: my je budeme rozvážet den předem, u nás se to tak dělá. Neumím si představit, že bychom je rozdávali až večer po svatbě, to by nemuseli dopadnout dobře. :-) A taky kde bychom skladovali tolik plných krabiček...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?