Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: aha, dík, to se mi právě zdálo moc široké (jsem myslela tak 25), ale na stole to vypadá velice dobře tato šířka. a pro co ses nakonec rozhodla? organza nebo vlizelín? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Já myslím, že to je akorát a bude organza :o)
Odpovědět
ahoj holky, tak blby den :-( svatebni boty me nevyreklamovali, takze musim koupit nove...citila bys se blbe ve znicenych a i bych se bala aby se nerozpadly... a za druhe nam v sale slibovlai ze nam vsechno nadobi pujci za symbolickou pausalni cenu, kdyz ted doslo na lamani chlepa, poslali nam normalni ceny ktere vychazi asi na 7000,- a to za sal platime 5000,- takze nevim jeslti napsat chlapovi ze nam slibil neco jineho a nebo rovnou hledat nahradu. Ale to zas prijdem o zalohu 2 tacky. No do haje :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A nešlo by to nádobí půjčit jinde? Za nějakou nižší cenu?
Odpovědět
martja: nevim kde, cateringovky to vsechny budou mit takto..mas nejaky lepsi navrh?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to jsou teda dobří...Teď je asi potřeba zpočítat si, zda se to vyplatí pořád nebo ne... My půjdeme tenhle týden na matriku a asi si domluvíme schůzku v restauraci, abychom tam už zaplatili rezervaci a poprosíme ho nejspíš i o podrobnější kalkulaci pití, máme totiž jen kalkulaci na jídlo a k pití řekl, že to bývá zhruba stejná částka. Taky se ho chci zeptat na formu placení, zda při hostině, částečně před nebo až vše třeba druhý den...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, já bych se jich ještě zkusila zeptat, jestli to není omyl, že vám slíbili to a to. O to bych se rvala teda.
Odpovědět
Profilova fotka
To my ještě ani nevíme přibližnou cenu za jídlo. Když jsme totiž byli v té restauraci, tak pan majitel tam nebyl, takže nás jen číšník zapsal do notesu na to září a prý ať se stavíme měsíc předem. To se mi zdá docela pozdě. Asi si s ním taky domluvím schůzku na teď. Jinak nás snad čekají příští týden už prstýnky a od toho vyplývá, že budu moct konečně začít makat na oznámení, protože jsem k tomu ty prstýnky potřebovala. A svatební botky jsem si řekla, že počkám do léta, kdy bude hodně nevěst prodávat ty svoje nebo budou v obchodech za babku. Šetřit se musí. :-D Dnes jdu se sestřenkou do Holmes Place fitka na volňásky, tak snad si tam nenatáhnu nějakej sval. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... Já už chci taky kupovat prstýnky a zkoušet si šaty... Chjooo ještě musím počkat aspoň dva měsíce...už mám s tchýní domluvené hlídání, tak jsem ráda... Docela mě naštvala řekla že na svatbu nepůjde, protože není na takové společenské akce, a ten můj řekl, že se ženit nebude když tam nepůjde...No tak jsem jí včera přemlouvala jak tupec.... Tak uvidíme jestli si to ještě nerozmyslí....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jaké máte jmenovky na stůl??koukám po inspiraci, že bych si je udělala doma...ale nějak mi inspirace dochází
Odpovědět
marsee: no ted uz se to nevypalti ted bychom dali 5 za pronajem, 7 za nadobi a 2 za brigadniky naobsluhu... role: no my jeste napsali tam kde bude hostina protoze tam v tydnu jdeme delat menu a kalkulaci a domlouvat vse, tak kdyby to tady vyslo asi bychom zustali kde je hostina. J ajsme z toho pekne otravena. Jinak Lukas se jim k tomu salu chysta napsat ale ja nevim, zacinam se bat aby s nami pak nevyjebal pred svtbou. role: me na hostinu taky rikali ze staci mesic predem ale kdyz jsme mu ted volala tak rikal ze v poho at mu hodim do mejlu nejake predstavy a naroky a ze se sejdem v tydnu... leninnka: mrkni k eme do alba co uz mame na jmenovky
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ty už jsem taky viděla... jsou originální....taky jsem teď viděla takové hezké na kolíčku, na skleničku tak o nich taky uvažuji, ale jinak asi ty motýlky co mám v albíčku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenninka: My budeme mít jmenovky buď ve stylu tisku pozvánek na hostinu či raut nebo budu dělat perníčky ve tvaru srcdce či bůhví čeho :o) a budu na ně jako zdobení psát jména.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A co si vzít nádobí případně zásobení jídlem od restaurace, kde budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak to jsi šikula, já už bych se s perníčky teda nepekla... přemýšlím, že si doma nějaké vytvořím a vytisknu na fotopapír a bude :-D
Odpovědět
martja: no ale za to si nauctuji taky solidni ceny :-( ja spis uz mam strach, aby s nami mesic pred svatbou nevyjebal, nemame podepsanou ani smlouvu, jen o doklad o zaplaceni zalohy :-( mama rikala at se na to vys.... a najdem si neco jineho ze to nema cenu ze lidi jsou svine :-( tak premyslime udelat raut tam kde bude hostina, uvidime no...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My to budeme taky dělat na jednom a tom samém místě....je to lepší, nemusíme se přesouvat,...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No já původně právě chtěla taky pronájem a pak když jsem všechno sečetla, tak jsem zjistila, že ta restaurace nás vyjde na stejno a s méně nervama. Pokud ještě najdete restauračku, kde by vám dali slevu na pití či dovolili nějaké své, tak tě to asi vyjde možná ještě levněji.
Odpovědět
leninnka: my bychom se sunuli jen jednou a tak pet minut autem :-) martja: no nas to do ted vychazelo levneji a s puvodnimi sliby...jinak ja nasla restauraci s terasou v centru kde je sal pro 100 lidi, najem neuctuji a na rodinne akce poskytuji 10% slevu z konzumace vseho :-) uvidime ale jak nam dopadne to nekonecno...to by bylo nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak ta sleva je zajímavá :o) My třeba dohodli slevu 3 Kč na pivku a ono to je taky znát :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: fíha, to jsou vydřiduši :-( tak držím pěsti ať se s nima nějak domluvíte. kdyby to byla vratná záloha na ty talíře tak to pochopím, ale toto je fakt pálka jenom za půjčení...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A hledala jsi na netu třeba nějaké půjčování nádobí? Tak mi už máme oznamka a taky mi došly nějaké věcičky na dekoraci, jo a košíčky na výslužky, ale ty jsou tedy pidi, to budu dávat rovnou dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: a jak jsou velké ty košíčky? já mám v plánu koupit cca 19*15*10
Odpovědět
martja: jo jo je to zajimave navic v centru v parku s terasou a velke...tak je to nadradni reseni c 2, ted zkoumame nahradni reseni 1 a to raut tam kde bude hostina :-) zmyzulka: kdyby nam aspon nesliboval symbolicky pausal... :-( ale ja nevim proc ale posledni dobou jsem to citila v kostech :-( zase lepsi kdyz to je v haji ted nez tesne pred svatbou peta: hledala vychazi to vse na silene ceny...to se neda... jinak dnes jsme u tchynulky a tchana...resili jsme hosty tak pohoda, ukazovala jsem veci co mame a tchynulka mi dala krasny podvazek a rikala ze ma pro nas nasetrene penizky na svatebni cestu....protestujeme ale asi s eneubranime :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No já mám právě 11 na 8, výška s ouškem asi 13. Takže nic moc. Rozdám je asi po dvou, známým, vizážistce a tak. A pro rodinu si koupím větší krabičky, chtěla bych jim ještě nakrájet dort, co zbyde.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jj, přesně - lepší teď než před svatbou... ehm... no za ty prachy, to už by skoro vyšlo stejně to nádobí koupit :-D a pak bys ho mohla pronajímat :-D :-D :-D p.e.t.a.: už jenom ty blbé krabičky - to je taky pálka... napočítali jsme, že jich budeme potřebovat 50. moc jsem ještě nehledala ale v jednom e-shopu ten rozměr co bych si představovala stál 10,- jedna krabička, takže 500,- jenom za krabičky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo ještě že už je to teď. Takhle najdete určitě brzo to nejlepší řešení. Jinak závist u tchýně .o) My sice dostaneme stavební spoření, co přítelovi zakládali před x lety, ale to že ho platíme už dva roky my, to už se nevidí. Takže si teď měsíčně dáváme 1.5 tisíce na náš svatební dar :o( Škoda, že to aspoň teď, když počítáme každou korunku, neplatí oni :o/ - i to by pomohlo. No jednou nám to určitě pomůže, protože přemýšlíme, že časem půjdeme do většího bytu, než máme teď.
Odpovědět
zmyzulka: asi tak nejak :-( nasralo me to ale mama se k tomu postavila dobre...rekla at zkusime z nej zalohu vymlatit a kdyz to nepudje at se na to vys.... a jdem jinam ze to nema cenu kdyz z nas dela voly uz ted ;-) martja: ja mam uzasnou tchyni, ted nam taky predala nejakou pojistku kterou uz X let plati a za nejakych 6 let co mi doplatime 400 mesicne tam bude 150 tacku :-) jinak mi taky dnes dala podvazek, moc krasny, takze ten puvodni asi prodam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak já ty malé koupila za 4Kč a ostatní vezmu v papírnictví, už mám vyhlídnutou velikost a za 8Kč. Já jich teda naštěstí moc nepotřebuju, těch malých jsem brala 10 a teď už jen pro rodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, když jste tu řešili ty koláčky, kdy se dávají??A žo oslavě??jako když chodí lidi domu?Nebo si mám naplnit košíčky třeba večer před obřadem a pak je dát každému na stůl???v tomhle teda opravdu tápu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?