Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Mitote: no určitě to bude předchystané v kuchyni, balonky nafouklé, girlandy připravené. V tu sobotu jen budem muset ozdobit židle, nanosit stoly a nachystat tabuli. Ale budu tam na to mít 2 kamarádky, co už tabuli nachystají jak my se budeme strojit, takže to zas tak strašné snad nebude :-) Holky, dneska nám přijdou prstýnky, tak vyhlížím z okna paní pošťačku :-)
Odpovědět
tanak: tak to pk jo to mate za pul hodky hotovo :-) ja doufam ze sbalim conejvic lidi co tam naskace a pomuze :-D jinak prstynky hod do alba..od koho je mas?
Odpovědět
Mitote: Hned jak přijdou tak je vyfotím. Objednávali jsme je od pana Kubíka z eprsteny.On je dodává i pro Stocha,tak jsme tam byli vyzjistit velikosti...no snad padnou,jsem napnutá. mrzlo by mně,kdyby nesedly.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Litoměřice....
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No jo no co naděláme, ale díky bohu všichni skoro až na 4 lidi jsou z jednoho města... A ti co nejsou tak přijedou den předem a přespí tu...
Odpovědět
leninnka: hm tak to neporadim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: neboj se já se zařídím, někoho si seženu..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka. když je takhle možnost tak proč ne ;-) a oni neměli jiný termín?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no bohužel už neměli
Odpovědět
manzelinka: děkuju :-) leninka: u nás by to bylo horší, my se přepravujeme všichni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Delien: no tak to potom jo... my jsme všichni odsud, takže se sejdeme akorád u aut, a vyrazíme na obřad....
Odpovědět
holky ja se tak tesim :-) teda nekdy z toho mam panickou hruzu jak se to vse vystiha, skoordinuje, ze to nemuzu nkd yzvladnout ale tesim se moc...hlavne clovek ktereho tam moc chci asi prijde, uz jsem oh doutila do vsech diaru napsat svatbu a vysvetlit ze nema jiny program ten den :-) konkretne se jedn ao mou byvalou psycholozkua jeho manzela co je muj byvaly ucitel herectvi...jsou to uzasny clobrdove a bez nich by to svatba nebyla na 110% :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leninnka a kde to máte? mitote: taky se těším, moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: škoda že nebudu doma, bych ti zamávala z balkonu :-) docela bych se bála zdobit auta den předem a nechat je někde u baráku , zvlášť před tím našim. Kosmetičku ti taky neporadím, kdyby si měla svatbu v jiný den, tak ti řeknu tel na tu moji.
Odpovědět
hlavne tobude legrace v tom divadle :-) uz ted brecim dojetim pri predstave jak tam jdu ze schodu hledistem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to já bych určitě spadla, jak bych byla nervozní. My budem mít o víkendu veselo, dojede tatka tak přichystám oběd a popijem a jarda požádá tatku oficiálně o moji ruku, to bude sranda
Odpovědět
dany: kor na 12cm podpatcich co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, já se těším tak moc, že už ani nedospávám :-D Nám bude restauraci zdobit květinářtka se známou. Dám si s nima buď u nás nebo u jedné z nich spicha, vyzkoušíme na jeden stůl tabuli a vůbec vyzkoušíme všemožné způsoby dekorace. Co se nám bude nejvíce líbit si zapamatují a potom to tam půjdou udělat. Květinářka tak aspoň bude aranžovat květiny rovnou na místě, což je ideální. V restauraci mi nabízeli, že mi udělají výzdobu sami, ale koordinátor sám řikal, že mě vyjde levněji, pokud si to nakoupím sama :) Navíc pochybuju, že by kupovali nějaké plátky růží, vodní perly atd.
Odpovědět
Profilova fotka
dany: no já myslím, že bych to neriskla... naše auto tu stát nebude my žádné nemáme:D:D a ostatní si je tam stát nechají.. a kdyby náhodou bude me mít výzdobu v záloze schovanou... No já jsem zvědavá na Lukáše koho bude a kdy žádat o mou ruku, moje mamka si vyprosila klečení :-D :-D No a největší problém je, že Lukáš nechce mého tátu na svatbě, tak vůbec nevím co s tím.... dany to vůbec nevadí... tak si zamáváme jindy, třeba teď:D:D:D Já ti nechám v Ploskovicích vzkaz :-D :-D manzelinka: V Ploskovicích na zámku
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: bych na nich ani neuměla chodit natož tak tancovat, a to neříkám že nenosím podpadky ale určitě ne 12 cm. to bych se na nich zabila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka: a vy jste chtěli přímo jen tento den? marsee1: a na co konkrétně se tolik těšíš?
Odpovědět
Taky už se nemůžu dočkat. Kéž by už bylo září :-D :-D :-D
Odpovědět
dany: ja jsem maly pivo tak me to jen prospeje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no on je to jediný den kdy tam oddávají... a v říjnu už se mi to nelíbilo.....
Odpovědět
Holky, popravdě nevím co mám na výzdobu stolů koupit :-( Taky mi majitel restaurace říkal, že mě výjde levněji když si to koupím a jeho manželka to pak nazdobí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: já taky pořád nevím......
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: aha, to slyším prvně, tak to se nedivím že je rvačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Záleží, jakou máš představu o výzdobě. Jestli chceš stoly hodně načančané nebo ti stačí barevný ubrousek, ... manzelinka: Těším se celkově na 10.září a pak na období po svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: No já taky slyšela prvně když jsem tam volala... no jo no co nadělám, jako oddají mě i jiný den, ale za další tisícovku...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já taky hlavně na to po svatbě...ale doufám, že se toho tolik zas moc nezmění ;-) leninnka: a kolik mají jinak cenu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?