Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám po nějakém tom Dj nebo kapele, no už jsem pár lidem napsala tak uvidíme jak mi odpoví...Doufejme, že dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka|: Nám budu hrát až od rautu, takže k rautu je samozřejmě počítám. Aby dobře a dlouho hráli musí baštit a pít :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Na hostině nic mít nebudete jo??????no tak to my bychom tam seděli od 12 potichu:-))))To nevím to někoho musím sehnat...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Já mezi hostinou a rautem mám rozdíl 2 - 2.5 hodin. K hostině pustíme místní CD :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha... Tak to jo... NO já vůbec nevím ještě jak to uděláme... když počítám v 9 obřad, jestli v půl 10 skončí, 1-1,5 focení, to je 11h, přesun na hostinu to počítám tak do půl 12, ve 12.... No tak možná od 15h raut... Vůbec nevím ty vagy..... :-.
Odpovědět
my to mame s hudbou tak ze na obrad me bude na kalvir hrat znamy a k tomu zpivat taky znamy a znama, pak na hostinu me jina dalsi znama bude hrat na klavir a vecer na raut mame na 4h kapelu a pak prijete jedn aznama opet :-) zpevacka ktera udela hodinovy koncert :-) jinak kapela nas vyjde na 6000,- a ti ostatni znamy zatim na 2000,- coz podle me jde za cely den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: já teď jedné kapele psala tak uvidíme na kolik nás vyjde....
Odpovědět
lenninka: no me slo hlavne o kvalitu...preci jen se v tom nejak vice vyznam a vadilo by me kdyby se mi tam producirovala nejaka hvezdna pechota :-D a kapely co se mi libily byly kolem 20 tis...tahle prvni bere 1500,- za hodku tak jsem spokojena a jsou moc dobri...a jinak ti znami ci zpivaji jsou muzikalovi zpevaci a vim ze zpivaji bozsky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: páni.. tak to se budeš mít... No já jsem zvědavá co mi napíšou, tihle jsou taky dobří... Máme tu spoustu kapel,ale to je samej rock... Já bych brala kdyby hráli tak do půlnoci aspoň, pak by se hodila ta karaoke... No ještě to musíme pořádně dopilovat, pořád poznávám, že opravdu není jednoduché zařizovat svatbu tak jak jsem si myslela... Stále je něco nového co nevím, neznám.... No fakt ještě že jste tu holky
Odpovědět
leninnka: to je dobre...ja pocitam ze by nas celodenni hudba obrad, hostina a raut mohlo vyjit do 10 tacku...treba na hostinu klaviristka chce jen vysluzku :-) ja se na to moc tesim, prijd emi desne romanticky kdyz u obeda hraje potichoucku jemne zivy klavir :-) jinak ja taky myslela ze svatba bude o dost lehci ale popravde co neudrzim vhlave pisu do svatebniho bloku a uz ted mam hlavu jak balvan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ähojky tak já počítám že na oběd dorazíme mez půl 15-15 hod. pak se naobjednváme, pokecáme u kafíčka a pán co nám přijde hrát dorazí na 17:00 hod, a na raut by se začalo chodit od 18:00 nebo 19:00. Leninka: obřad trvá 15-20 min je to rychlé, jedině to zdržíš tím focením
Odpovědět
u nas to vypada na obrad v 11, pocitam tak pul hodky obrad, pul hodky gratulace plus jeste pul hodky foceni se svatebcany...aby byla rezerva tak obed ve 13h tesne pod divadlem :-) ten vidim tak na dva hodnky...pak pojedu s manzilkem fotit a raut zacne od 17h a hudba prijde na 20h :-) mozna 19h...uvidime jeste jak to domluvime...a ty dve az tir hodinyk bez hudby se zaprve vsichni vklidu napapaji a popovidaji, asi budou i nejake hry nebo souteze :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak nebudu dočítat zpátky :-D fotografa budem mít na tři hoďky, tak je asi zbytečné ho zváti na oběd, co myslíte?Je to opravdu profík tak si myslím, že by i odmítl.
Odpovědět
Ahoj holky, taky právě řešíme otázku na kolik hodin co domluvit a objednat. Obřad máme ve 12h, oběd tipiju tak na půl 14 ale pak už nevíme na kolik 1. a 2. večeři? A jestli kapelu už před večeří nebo až po ní? :-|
Odpovědět
my mame fotografku na cely den za smesnou cenu protoze je to ma dvorni foto :-) znama...takze bude mit klasicky s nami jidlo na obede i na rautu plus veskere piti...jako kazdy svatebcan :-)
Odpovědět
tanak: my mame raut ale kapelu dam az po dvou az trech hodinkach od zacatku rautu, za prve kvuli financim, za druhe aby se vsichni v klidu najedli a pokecali...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že nejsem jediná kdo kalkuluje s hodinama....No musím se poptat nějaké mé kamarádky co se už vdávala... Co a jak na kolik měli....nebo bych spíš potřebovala někoho kdo se vdával už v devět ráno a řekl mi jak to stíhal:-))))))
Odpovědět
leninnka: v 9h obrad? jsi sebevrah :-D :-D :-D ja uz ted nestiham ani na 11h :-D
Odpovědět
Mitote: No je to asi lepší až v průběhu rautu pozvat kapelu než na začátku. Finančně to řešit nemusím, ani zajišťovat, můj otec to zařídí, ale musím říct hodinu :-) Uvažuju že jim řeknu na 18h. V 17h bychom dali 1. večeři a pak by se vidělo.
Odpovědět
Leninka: v 9 ráno bychom to taky nedali. My musíme ještě ráno dokonce nazdobit sál, protože tam v pátek budou sportovci do 23h. Takže v 5h ráno naběhnem do sálu a budem zdobit. Kdybychom měli obřad na 9 tak bychom to nezvládli. Ale uvažuju jestli ty pinpongáře nevyplatím flaškama, aby vypadli třeba v 20 :-)
Odpovědět
tanak: asi jo no :-) ja teda kapelu taky neresim, dostala to z aukol svedkyne kdyz mi ruply nervy a nemohla jsem najit nic poradneho :-) a nasla suprovou...ona to cele domluvi my jen platime :-D :-D :-D
Odpovědět
tanak: ja bych je asi vyplatila hory doly aby vypadli :-D my mame nastesti sal volny a muem to den predem nazdobit kdy chceme :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak fotografa, co jsem měla domluveného mi vybouch :-( Takže teď sháním nového. Chci ho jen na obřad a pak na umělecké fotky. V restauraci už budou fotit kamarádi :-) Jestli půjde na oběd nebo ne, to netuším, záleží na domluvě. Jinak právě řeším výzdobu na moje autí, dělá mi to jedna paní, ketrá se tím živí, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Mitote: ono je dobré fakt některýma věcma zaúkolovat, protože jinak by se člověk z toho podělal a taky se ti hosté pak cítí důležitě že můžou pomoct :-) obě mamky pookřály jakmile jsem jim dala možnost vybrat veškeré sladké na hostinu i do výslužek, nechala jsem je rozhodnout o obědě a podobně a hned byly šťastné, jak jsou důležité :-)
Odpovědět
Mitote: to máte prima, my bychom to taky mohli asi nazdobit, ale oni tam pak popíjejí a máme strach, aby se terčem jejich zábavy nestalo pinkání do nafouknutých balónků a podobně. Naštěstí nemají přístup do kuchyně a dalších místností, ty budou zamknuté už s jídlem některým a tak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás bude dělat výzdobu paní s restaurace, účtovala si 1000,- tak jsem ráda že to nemusím řešit a budem mít všechno hotové až dorazíme
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já si už vybrat hodinu nemohla... A tohle byl jediný den kdy tam oddávají a hodina na mě zbyla...Ale co mě to nevadí tak si hold přivstanu....Auta nazdobíme večer před, sál doufám, bude také připraven... nějak se nestresuju z toho že to nestihnu, kadeřnice bydlí kousek ode mě..takže to bude v pohodě...Akorád jsem ještě nesehnala někoho kdo mě namaluje, teda pokud to nebudu já sama, ale to bych nechtěla...Takže uvidíme...Ale to se prostě dá stihnout, vdávají se už od 8h tak proč ne od 9:D:D:D musíííí se to stihnout a zvládnout...
Odpovědět
delien: a odkud jsi? ze bych ti hodila foto :-) tanak: to urco, moje mamka financuje - sama nam uz pred tim nez jsme se chteli brat rekla ze nam svatbu vystroji, nakonec jedeme na pul protoze chceme platit i neco sami ale do niceho nekeca, vzdy ji to oznamime, ona se mrkne, citi se duezita ze to vi ....tchyne je taky v poho, o vikendu s ni budu resit raut co na jidlo a kolik... jinak to je dobry z enemaj aspon do kuchyne prstup...a co si nektere vec predchystat v kuchyni a pak je rychl ejen rozvesit a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka: v 9 je to fakt brzy, to chce aby všichni byli ze stejného města.... delien: můžu ti dát super typ, mám bloklého Štěpána Mikudu, má super fotky a myslím, že by se ti tam tohle nestalo...DOUFÁM :-D ale nevím, jak má obsazené termíny.
Odpovědět
dany: tak nama si taky v restauraci vyzdobu udelaj ale na rautu ne... leninnka: a odkud jsi? hodila bych ti vizazistu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?