Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarkama: no, nad tím přemýšlím,... kdo ví, jestli nebudu mít svědka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ty ceny jsou šílený, ale je to tak... Já budu mít svědkyni na 100% a ta bude mít kytičku, už se i ptala jakou :o)) Přítel bude mít svědka chlapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já totiž byla kámošce za svědka a to jsem kytku neměla a ještě jsem to byla svědčit segře a tam jsem jí měla, tak nevim. Ale asi jo, je to hezčí
Odpovědět
Profilova fotka
sarkama: jo, já to mám taky orientačně, ale myslím, že jsem to celkem odhadla....takže se asi už pak divit nebudu.... |-| Ale zase si říkám, že si to musím užít a né pořád "ustupovat". Taky mě štvou naši, furt do toho kecají, teď lituju, že jsem jim to řekla tak brzo !
Odpovědět
Profilova fotka
mi jsme předloni s Honzou to byli odsvědčit kámošce a Honzovo bratránkovi a hodně spolu kamarádíme, tak oni nám to teď vrátí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Z tohto důvodu jsem ráda, že to ještě nevědí a budou postaveni před hotovou věc.
Odpovědět
Profilova fotka
Tyyyjooo holky já bych s váma pokecala někde osobně :-D škoda, že jsme z úplně jiných konců republiky.
Odpovědět
Profilova fotka
marse: jj, nechte si to pro sebe, jak nejdýl to jde. Mamka se ségrou chtějí péct hodně cukroví (jsou v tom přebornice), když jsem jim naznačovala, že já u toho být nemusím (nebaví mě to a navíc se jim moje "umění" s těstem nelíbí), tak jsem dostala přednášku, že je to snad moje svatba a to u toho teda budu, minimálně stát u trouby a hlídat to. Ségra si bere 14 dní dovolenou. Což odmítám na cukroví já dát ! Max. týden !!! Tak takhle to dopadá, když to vykecáte rodině - aktivní rodině 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
marse: jo, ty jsi mi "ukradla" :-D myšlenku, přesně nad tím jsem taky uvažovala, ono to ťukání do klávesnice jé unavující :-) ale když vono je furt co probírat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jeee, tak to máš opravdu nějakou aktivní rodinu. Já bych si to nechala pro sebe taky ještě nějakou dobu, ale chtěla jsem vzít mamku do salónu na šaty, takže jim to oznámím na vánoce. Cukroví nám budou dělat na Moravě přítelovo rodiče, takže toho se nezúčastním určo, jen na dálku a na zkoušku něco uděláme, až tam pojedem v létě. Mimochodem na Moravě to oznámíme za 14 dní - jedeme tam na 4 dny.
Odpovědět
Profilova fotka
To teda jooo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marse: přítel je z Moravy ? Odkud ? Já jsem kousek od Brna :-) Jo, já jdu do salónu v pátek, taky si beru taky mamku, tak mi nic jinýho vlastně nezbylo :-| Teď jsem se koukla do tvýho alba. Z tebe bude teda pěkná nevěsta ;-) A vidím fotku z promoce, že by ing. ? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
purblanca: Teprve Bc., dělá se na Mgr. a děkuju. Pochází ze Květné (kousek je Uh. Hradiště). Jeho mamka má přítele ze Slovenska, když ho jedeme navštívit, tak tam jsme za deset minutek :o)) takže bude host i z ciziny :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
marse: jaký děláš obor ? Já mám teda jenom maturitu :-N Já mám taky tedu z SK, z Bratislavy. Teda né, pokrevní, ale fakt je to teta :-) mám ji ráda. Doufám, že na svatbu taky dorazí.
Odpovědět
Profilova fotka
sarkama: kam ses nám ztratila ? :-) jsme na tebe moc rychlé ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Speciální pedagogiku, přítel se dal letos taky ještě na studia, ten zase na aplikovanou informatiku, ale jinak je voják. Takže jsem dva studentíci při práci :o) Jo a vlastně budeme mít ještě hosty z Olomouce - strejda, teta, bratránek a setřenka od přítele. No a z Moravy možná nějaké jeho kamarády ještě (kteří už ale žijí taky v Čechách).
Odpovědět
Profilova fotka
marse:aha, tak to my jsme pracující lid :-D já jen chodím do jazykovky, abych si oživila AJ, jsem v začátečnících, takže zatím v pohodě zvládám, to si ještě ze střední pamatuju ;-) A v práci navíc bojuju s NJ... to taky chodím na kurzy... nejlepší by bylo spojit oba jazyky... pak byl mluvila raz dva... Já mám půlku rodiny z jižních Čech, proto musím počítat i to ubytování, k nám domů je nenacpeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: No já ty lidi z Moravy nacpu asi do stanů :o))) Neee, někdo se vejde k mamce na barák, někdo k přítelovýmu tátovi, teda pokud se sem opravdu pestěhuje, jak plánuje. Prostě bohužel budou nacpaní po více lidech v místnosti, ale nechce se mi dávat za ubytování v penzionu, ikdyž u restaurace, kde bude hostina, je.
Odpovědět
Profilova fotka
marse: my je nacpeme do ubytovny :-D takže 200,- za jedno lůžko na noc, ale taky se budeme snažit co nejvíc k nám domů...
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jasný :-D tak to je taky řešení. No tady u nás blízko je jen dost brutální ubytka, to by měli za trest tak možná :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
marse: taky to nebude žádnej luxus, ale ty dvě noci to vydrží, přes den budou stejně nasáčkovaní u nás. To jsem ti psala o tom odprošování ?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: nene, nepsala
Odpovědět
Profilova fotka
tak si představ, já mám starší rodiče (65) a u nás je "tradice" odprošování. A to se u nás dělá tak, že se v kleče na stoličce spolu s ženichem odprošují oba rodiče (děkujou za výchovu atd.). Já vím, že budu brečet a nevydám ze sebe ani hlásku... Nevím, jak z toho ven. A to ještě navíc všichni svatebčané na nás čumí ! Hrůza ! Už teď je mi z toho ouzko !!! 50 lidí bude zítrat na tebe, jak tam vylíváš srdce rodičům ! Když jsem to taťkovi řekla, že to nezvládnu, tak mi s úsměvem řekl, že to budeme nanečisto nacvičovat... se z toho.... a to ani přítel neví !
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Ty bláho, tak z týhle tradice bych se vykroutila snad za každou cenu. To tě na jednu stranu lituju a taky obdivuju, že to dáš. Přítel by tohle asi vůbec nerozdejchal. Ten koupí kytku, víno a půjde jen mamku požádat o mou ruku. Jak ale řekl... můj brácha je prej hlavou rodiny, mimochodem jsou stejně staří, tak bude prý žádat jeho :o)) to bude komedie :-D Teda ale pokud tu vaší tradici zmákneš, tak jsi dobrá...budu držet palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
marse: tak požádání o ruku je v poho, ale tohle je už moc. Ségra tohle musela taky absolvovat (před 15 rokama), ale ona je povahově jiná. Já se tam rozbrečím a způsobím max. fau-paux. Tohle nedám, no mám 8 měsíců na to, vykroutit se z toho... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Tak to držím palečky, aby se ti to povedlo. Ještě že my nic takovýho dělat nemusíme.
Odpovědět
Profilova fotka
marse: zááávidím ti :-N
Odpovědět
Purblanca, to je síííla :-o Ještě dělat to před svatebčanama.... To by se nějak naštvali, kdybys řekla, že to dělat nechceš?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, vy jste to tady rozjeli, nějak nestíhám. Fakt škoda, že se nemůžeme sejít někde u kafíčka a vína a pokecat ]-( Začala jsem už péct cukroví,peču i na zakázku ( teď na vánoce a jinak peču i na svatby), tak toho mám hodně, tak nestíhám odepisovat. Ještě do toho přišel Honza z práce a žasne nad tim, co si tu podle něj píšeme za kraviny, tak se mu snažim vysvětlit, že tomu nerozumí :-D purblanca: Tak to ti taky nezávidim..., ale něco na tom je, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě jediné, co štve je, že mě nepovede k oltáři táta, ale brácha... No ale tak co nadělám. Koukám po netu po účesech, bude asi těžké najít něco, co by mi šlo učesat a líbilo se mi to...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?