Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
role: tak to máš hodnou tchýni :-) U nás bude taky el. chůvička, sestra tam bude s malým miminkem, tak když se dá miminko spát, ona se může s námi dole bavit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky včera jsem nějak vůbec nestíhala. Jinak k tomu jídlu co jste řešili včera - tak nám v restauraci řekli, že nám udělají co chceme jen jim musíme dát vědět alespoň měsíc do předu. Svíčkovou jsme rovnou zamítli, protože ji každá rodina dělá trochu jinak a nemusela by moc lidem chutnat, a navíc jako podklad pro večerní pití by asi nebyla moc vhodná. A protože je můj přítel kuchař tak o menu se stará on - ví co nějvíce lidem chutná. Asi to bude nějaká směs mas. Já pejska nemám - jen zakrslého králíčka a ten to den bez mé nepřítomnosti vydrží. Děti jsme taky řešilia a jedinej kdo má dítě je moje švagrová - v žáří mu bude skoro rok, možná je to ode mě hnusný ale naznačila jsem jí že by bylo lepší kdyby jí ho někdo pohlídal - prcek není zvyklej na muziku a na moc lidí tak nevím co by tam dělal.
Odpovědět
Profilova fotka
Role: tak to máš hodně malinkou holčičku... My máme dneska rok a 3 dny..o o svatbu rok a půl, takže to bude parááádní už... Ještě nikde přes noc nebyl, ale on mě v noci už nepotřebuje...spinká krásně.. Já doufám, že se tchýně taky nabídne, protože ona na ty oslavy moc není...a radši s ním večer bude doma...
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Moje švagrová má dvou letou holku a 15ti letou, takže tam budou určitě obě, a večer je bude hlídat babička.. Nebo možná přijdu sami ví bůh ona svoje děti nerada někam bere...je divná.... V roce už to bude jiné, kdybys viděla našeho rošťáka hudbu miluje pořád dělá tanyny....
Odpovědět
Profilova fotka
delien: to ano, je zlatá. :-) Je fajn, že bude mít tvoje sestra tu možnost dát spinkat mimčo nahoru a bavit se s vámi. gerynka: roční prcek bude v pohodě. Večer chápu, že ho tam nechcete, ale co přes den? To také ne? leninnka: To už jste velký. :-) A umíš si představit, jak by zvládnul svatbu dnes? Abych věděla co mě čeká v tom roce.
Odpovědět
u nas bude taky dost deti ale zadne nase :-) no rodice si je budou chlidat ale nebojim se toho, u rautu hodlam zridit nejak ymini detskky koutek nekde v rohu kde jim dam par her a hracek a bude to :-D
Odpovědět
mitote: tak to máš pěkně vymyšlené :-D V restauraci kde to máme my je herna, tak se děti zabaví tam :-D
Odpovědět
role: Chci aby si to taky užila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ona moje švagrová je taková divná - bojím se že malího si hlídat nebude a nakonec to skončí tak, že ho bude hlídat jeho tatínek a nebo naše společná tchýně - ale to nechci - je hodná ale chci aby si to u nás užila. Oni se brali vloni a letos v létě mají večírek po roce (mají to v červenci) tak uvidím jaký bude tam. Ale večer ho tam nechci určitě.
Odpovědět
delien: tak to mate dobry :-) ja si myslim ze tam stejne ty rodiny s detmi moc nebudou, navic s detmi kamaradim a uz jsem je parkrat hlidala takze to bude na pohodicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky zatím budu končit za chvilku jdu do práce a budu tu zase až večer. papinky
Odpovědět
Profilova fotka
v restauraci kde máme hostinu je skluzavka a pískoviště, tak si myslím že se tam vyhrajou a unaví se, z dětí strach nemám, stejně dlouho nevydrží a večer půjdou spát
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem si holky objednala u Bati jarní botičky, neměli totiž moje číslo, tak se modlím, aby někde jinde na prodejně byly a já už nemusela nikde lítat a shánět botky... My jsme byli loni na svatbě kamaráda a měli tak dvouletého synka. Potom nám řikali, že si to ani moc neužili, ptz tam hlídání neměli a tak ho vlastně hlídalí rodiče - nevěsta s ženichem.
Odpovědět
výhodou je, pokud tam hlídání máš
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je tady nějaké mrtvo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: a jaké botky na jaro? Taky bych potřebovala, jinak budu chodit zase celé jaro v teniskách. :-D Mrtvo tu teda opravdu je. Asi je to tím krásným počasím venku. Všichni jsou v práci nebo si užívají sluníčko.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, samá práce a žádný internet :-) Už se těším, až vypadnu ven si zase zaběhat. Konečně jsem se "dokopala" chodit pravidelně běhat, ještě občas musím do posilovny, ať je to do svatby poznat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: běháš sama? Já právě taky potřebuju něco dělat a běhání se mi zdálo jako dobrá alternativa, ale samotný se mi nechce. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teď sama, ale přidá se ke mě i můj Vašek. Samotné se mi moc nechce, ale když už jsem si koupila nový běhací botky za 800 Kč, tak přece nebudou ležet ve skříni :-) Až bude trošku víc teplo, tak ještě přidám tenis. Jednou týdně chodíme tancovat společenské tance, takže budu mít pohybu snad dost.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme byli zkoušet svatební oblek, košili a vestičku ve Špalíčku v Maxim Fashion. Byla jsem unešena, Vašek vypadal skvěle :-)
Odpovědět
¨pejsanek: a mas foto? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel jen na mobilu. Musím někde najít instalační CD a kablík, ať to můžu nahrát do počítače a pak dá do alba.
Odpovědět
pejsanek: jj ja fotim jen mobilem, ma 5megapixelu jako fotak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jestli budeš na srazu v sobotu, tak ukážu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no něco kde je všechno (dekorace, bižuterie) za dobré ceny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff to bylo to vše přečíst :o) Dnejsem musela pracovně do Ostravy a Karviné, tak jsem se dřív nedostala. Role: Ještě mají na registraci pondělí, tak to třeba stihnou :o) Nicméně případně hezčí čas než máme my volný stejně nebyl, tak je to fuk :o) Už se těším, až se potkáme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: A na kolik vást ten oblek se vším vyjde? My tam byly taky, ale zdálo se mi to hodně drahé :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky... tak my se jdeme o víkendu podívat do naší restaurace, a zjistit si ceník..Dneska opět sepisuju lidi na svatbu, někoho přidávám někoho ubírám, a nakonec jich tam bude tisíc :-D Holky prosím Vás počítáte do hostiny i kapelu???Jako až budu psát kolik lidí bude. mám počítat nás a kapelu ještě asi co?????
Odpovědět
ahoj, jj, kapelu, fotografa, kameramana x-) jestli je budete mít na celý den
Odpovědět
Profilova fotka
Fotografa budeme mít jen na obřad, pak už to budeme fotit sami.... a kameraman bude taky někdo z rodiny:-))))) Takže jen kapelu... tak to abych sehnala jednočlenou:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?