Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
lenninka: ne na tajnaka ne, my si delame vse sami mame pronajaty sal :-) jako ze bude tvrdy alkohol bude ho dost ale budeme ho rozlivat jen my dva a nasi rodicove... role: fakt? ja nevim jestli to neni malo pro sto lidi :-) ale tak mame rozpocet 35 tacku na raut a kdyz si to delame sami melo by vseho byt dost
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: co je to ta čokoládová fontánka, mě jí tam také nebízeli... na kolik vyjde,??u té mi neudělal cenu....
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, já se pro dnešek loučím. Najedla jsem se s váma (myšlenkama), bylo to dobrý, ale už musím. Malá mi kašle chuděra v postýlce a budí se, tak jí jdu asistovat. Brou...
Odpovědět
leninnka: no je to neco jako fontana a z toho tece tepla cokolada a do toho se namaci ovoce...jinak pujceni tak kolem petikila, my to mame zadara od znamych tka jen koupime cokoladu
Odpovědět
role: brou my taky máme čokofontánu, ještě musím někoho zaúkolovat, aby si ji vzal na starosti :-D :-D :-D já se tím zabývat nechci
Odpovědět
jo a jeste chci udelat koutek mlsani kde budou ruzna kysela zuzu a bonbony cucaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že celý den řešíte papáníčko :o))
Odpovědět
mam ten mlsky koutek nekde na foto v albu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny vy co máte dětičky kdo bude hlídat?????Já pořád nevím jak to zařídit... možná tchýně, že by po hostině šla hlídat..ale nevím, nevím :-(
Odpovědět
ja mam psa...tak ypotrebuju hlidani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D
Odpovědět
lenninka: to neni vtip bude na orbadu i hostine a nerada bych aby neco vyvedl...navic ma pry rezervovany misto u masa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: no tak to chápu... malej taky bude všude... ale večer????toť otázka ale do září času dost.... dany: Bude to bez ubytování, protože skoro všichni jsou zdejší, a ti přespolní co přijedou budou bydlet u nás a my půjdeme do hotýlku....
Odpovědět
Profilova fotka
No nic nevěsty... jdu ulehnout za klukama do peřin....
Odpovědět
lenninka: vecer nevim no je blby aby byl mezi 100 lidmi na rautu v ruchu :-( al enebudem doma a zase ho nechatna hotelu kde to nezna...no nevim no...
Odpovědět
my děti ani psy mít nebudeme ;-)
Odpovědět
akorát musíme ošéfovat toho našeho psa, pže by určitě rád pomáhal při zdobení aut a ještě by dozdobil svatebčany :-D :-D
Odpovědět
lidicka: a co mate? :-) to ten nas asistuje pri vsem takze na svatbu bude...luky chce aby nesl na zadech prstynky...no to bude mazec
Odpovědět
máme boxera... akorát je tak trochu střelenej a dost nevyzpytatelnej ;-) by šli všichni na svatbu ja strašáci do zelí :-D :-D :-D po je profesionálním zásahu
Odpovědět
ono to ani nejde aby tam někde byl.... on nemá rad chlapy... má to zafixované z mládí... brali jsme si ho jako staršího, takže vůči cizím lidem mu nevěřím... hold si chrání svoje
Odpovědět
aha tak to jeblby, nas maltezak je naopak velice spolecensky a ma rad deti, a celkove kazdeho hlavne ze je hlazen a mazlinkovan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tihleti pejsci tací jsou... to je sranda vždycky, známí ho mají a chodí s ním k nám, a náš Daneček ho krmí piškotama, dává mu je přímo do pusinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My psa ani dítě nemáme, takže tohle neřešíme. No a pokud si tam někdo dítko vezme, tak si ho i sám bude hlídat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: mě jde o to, že nemám hlídání na večer, přes den tam bude s námi, ale večer teda nevím....
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: No to by asi chtělo nějaké hlídání na večer, ať rodiče můžou juchat. Jedině kdyby se obětoval někdo z příbuzných.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No zkusím se domluvit s tchýní, ta stejně dlouho nevydrží, a jak jí znám, tak možná ani nebude chtít jít na svatbu, protože nemá ráda hostiny ;-( Tak doufám, že jí přemluvím ať jde a pak si vezme Danečka domu...
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevíte některá o nějakých stránkách kde se dá sehnat spodní prádlo pro větší postavy...
Odpovědět
Ahoj holky :-) leninka: my to máme jednodušší v tom, že tam máme i ubytko. Děti se pošlou nahoru spinkat :-D Pejska nám bude hlídat taťkův kamarád. Je to už starší pejsek a má rád svůj klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: my jsme taky řešili, kdo nám bude hlídat malou a nakonec se nabídla sama tchýně, že jí stačí když si odvede syna k oltáři a pak už bude celý den s malou. A na tu večerrní oslavu bude spinkat v chatě a použijeme elektronické chůvičky, abysme jí slyšeli. To jí bude už rok a tři dny, tak snad to zvládne. :-) A když ne, nastoupí tchýně. Zbožňuje jí a víc se zabaví s ní než na oslavě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak mi budem mít na svatbě 2 pejsky, naštěstí jsou to jorkšíři tak se to nějak zvládne,a můžou být i s námi, a děti máme taky,segra má prcka pro kterého si přijde její tchýně a můžou večer juchat a tatkova malá bude spát nad restaurací a budou mít puštěné chůvičky tak je to taky vyřízeno.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?