Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
role: zitra to vidim na rohlik s maslem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Role:nakonec nééé, nakonec to bude v restauraci..na zahrádce když bude hezky. Ale tak přeci nebude každý pít co se zamane, nějak se to musí ošéfovat... nebo já vůbec nevím.... holky co myslíte na raut: Pomalu pečené plněné selátko, ovar s křenem tak 3kusy, nějaký ten chlebíček, brambůrky, tyčinky, oříšky...bude to stačít nebo mám připsat ještě něco jiného???? Pořád se nějak neorientuju.... A s tím alkoholem, nevím jestli mám třeba jako objednat 2sudy piva, třeba flašku nějaké whisky, 6lahví vína, šampus...
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: nevím, jaký máte rozpočet, ale na ten rautík bych určitě ještě přidala nějaký ten zeleninový salátek, miniřízečky, klobásky třeba, a hrnec gulášku. :-) Pivko určitě dva sudy, víno bych také objednala ve velkém a pro pány něco tvrdého třeba Tullamore nebo Morgana nebo jen Havana rum aby si mohli i namíchat s kolou třeba.
Odpovědět
tak my máme raut, už jsem to i odeslala: studený raut - kuřecí rarášci, vepřové mini řízečky, salámová mísa, sýrová mísa, zeleninový salát, těstovinový salát, dressingy, pečivo, ovocný salát teplý raut - přírodní řízky, kančí medailonky na brusinkách, hovězí guláš, vařené brambory, hranolky, rýže takže u nás tak ;-)
Odpovědět
leninnka: my to tak chteli ale v brne nesehnali misto pro to
Odpovědět
lennninka: to spíš záleží na lidech... já bych si třeba nedala ani prase, ani ovar a z nouze bych jedla asi chlebíčky... bych si tam u vás nevybrala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, sýrové mísy, ty jdou taky na dračku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: No já vím co kdo jí, takže tohle u nás projde u každého :-D role: to jsem chtěla vědět právě...jestli ještě něco... já vůbec nevím jak to chodí, kolik se toho dělá a tak... Mitote: místo pro selátko???tak to my máme štěstí, že tady se dělá při jakýchkoliv akcích...
Odpovědět
Profilova fotka
na kolik tě předbězně vyjde ten raut????
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děkujííí!!!! takže toho napíšu víc, ještě že tu jste holky.... co bych si bez vás počala.....
Odpovědět
leni: vyjde nas cca 300 na osobu
Odpovědět
možná méně.... paní mi to nacenila že to bude v intervalu od 260 do 320 Kč, takže pohoda, my jsme spokojený :-)
Odpovědět
Článek se načítá
lidicka: vc piti?
Odpovědět
bez pití
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: být tebou, tak bych chlebíčky úplně vypustila a místo toho bych udělala ty salámové a sýrové mísy, k tomu pečivo vedle, a třeba uzené masíčko s okurkami a s těma nakládanýma rohama, cibulkama. Ten těstovinový salát bych taky nedávala. No určitě tě ještě něco napadne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: to mi přijde jako hodně slušná cena. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé a holky ještě jsem Vám zapomněla říct, že na večer na raut bude karaoke.... :-D
Odpovědět
karaoke? to by u nás neprošlo :-D
Odpovědět
ale kdybych zazpívala já, tak by bylo brzo po svatbě a aspon bych ušetřila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Role: už to tu mám přepsané...chlebíčky nebudou, ale bude to sele, ovary, kuřecí miniřízečky, klobásky, sýrová a salámová mísa, pečivo, zeleninový salát...hranolky... pití: dva sudy piva, vína, whiska, sodovka, cola, džus... co myslíš ted????
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: počítám s tím, že budou všichni vypití, takže si určitě zaspívají.... já bych se toho nebála.....
Odpovědět
my si raut delame sami a asi udelame dva druhy masa nebo maso a spizy...k tomu pecivo...moznai testoviny a nejaka a treba bolonska omacka...pak misy - syrove, sunkove, salamove, zeleninove,ovocne....jeste zeleninove salaty, pak ejaka polivka - asi hodne husta gulasova...a jinak dort, cokofontana, kolacky....to by mohlo vse stacit ne? samozrejme v mnostvi pro sto lidi...myslite ze ten vyber staci?
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Fakt??? Tak to by mě docela zajímalo, jestli se u nás v Česku tohle ujme na večírcích. Jsme takový konzervy. :-p Ale je pravda, že když je dobrá parta, tak to může být sranda. Mě by nedostali k mikrofonu ani omylem. :-D
Odpovědět
leni: já myslím že OK ;-)
Odpovědět
jinak na piti kofola, zluta, pivo, voda, cerve vino, bile vino....a pak budou podpultovky tvrdeho co budem rozdavat my dva a rodina :-)
Odpovědět
mitote: špízy bych nedělala, dost blbě se to sundává z té jehly.... to je jídlo akorát tak na společenské faux pas :-( proto jsem z rautu vyřadila i kuřecí stehýnka, uzená žebra a podobně x-)
Odpovědět
lidicka: tak pak druhe maso...jine... jinak myslite ze ok nebo mam jeste neco pridat?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jako na tájňáka nějaký alkohol???? lidicka: tak to jsem ráda...no počítám si tak nějak s rezervama 100+k ceně a vychází mě všechno zatím na 55 500kč :-D :-D role: my chodili pravidelně do jedné hospůdky tady a zpívali jsme tam dost často karaoke.... je to dobrá sranda a kor když se lidi napijou...no co aspoň se budeme mít čemu smát, není to o zpěvu je to o srandě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: jo, to už vypadá dobře. :-) mitote: pozveš mě taky na ten raut?? Já bych se ti tam taak přežrala, skoulela se pod nějakej stůl a vůbec bych nerušila. Fakt. :-D :-D
Odpovědět
mitote: já myslím, že OK... podle mě si tam všichni vyberou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?