Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pěknýýý den, mrknu sem večer, až přijdu z práce ;-)
Odpovědět
leninka: tak to tě obdivuju :-) My měli napřed naplánovaný obřad na 10 hodinu, ale pro některé to bylo moc brzy :-D tak jsme to změnili na 12:00. My budeme mít oběd kolem půl druhé - druhé a kolem čtvrté bude raut, tak snad se mi tam nikdo "nezruší" moc brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dany: No budeš se divit, ale celkem se vyspím i s mlaďasem, ale je fakt že když byl malinkej tak jsem spala třeba jen půl hodiny denně, takže bych to měla dát, záleží jak to dají ostatní:-))))))No snad mi to nikdo nezruší, protože jiný termín v Ploskovicích opravdu není, až v říjnu a to už nechci... Musím je hold připravit na to, že budou vstávat brzy... :-D marsee: no jo co nadělám, všechno je už zabrané... Já už bohužel měnit nemůžu, jiný volný čas už nenííí:-((ale co aspoň to budu mít brzy za sebou a hostinu uděláme až po 14h. dany: dneska mi odepsali z mostky a jejich nabídka vypadá velice slušně... takže si tam zajdu a domluvím se s nimi...
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: jaké mají ceny? toho jsem se přesně bála že když tam nepůjdem brzo tak budou termíny zabrané Nějak to určitě zvládnete :-) Budeš tam mít jen hostinu nebo i spaní???a chtějí i něco za pronájem?u nás nechtěli protože tam spíme jinak by to asi udělali
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Chapu, ze to beres. My treba chteli na 12 nebo 13 a uz bylo pozde. Nicmene to mame na 14 h. Jeden z tech terminu nam napr vyfoukl pritel od Role, ktera sem tez chodi :o) Ale kdo pozde chodi,sam sobe skodi, tak jsme vzali, co bylo. No dnes jdeme zrovna na matriku, podame papiry a zaplatime tisicovku. Termin mame zamluven jen do konce brezna.
Odpovědět
Profilova fotka
my máme teda až taky později, v 9 by mě to zabilo, nic bych nestihla, ale zas je výhoda že oběd bude ve správný čas, my to spojíme s véčou :-D
Odpovědět
my mame obrad v 11h a budem radi kdyz to vse stihnem, obed asi ve 13 a raut od 17h :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je ideální čas, ale pro nás pořád brzy
Odpovědět
manzelinka: no j abych pak uz umrela hlady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to já si budu muset něco dát, máme to v půl druhé+focení
Odpovědět
manzelinka: to bych umrela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky umřu :-D a ostatní teprv :-p ale někteří přijedou zdaleka tak aby nemuseli vstávat v šest ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já budu mít raději v zásobě nějaké chlebíčky aby si každý vzal a vydržel do oběda
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: přesně tak ;-) ale kam je dát?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky volili hodinu obřadu s ohledem na hladovějící bříška svatebčanů... máme to v půl dvanácté, přejezd na hostinu cca 8 km, tak snad budeme v jednu mlaskat ještě nevím nad čím... jj, co k obědu, to je u nás teď horké téma. Vařit nám bude sestřenice s kamarádem, oba kuchaři. Tak snad nám něco poradí. Co máte vybráno k jídlu vy?
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: no to je akorát ;-) máme stejný termín! a asi zvolíme klasiku...to jí každý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když já po svíčkový končím vždycky tam, kam i císařpán chodil sám :-D ... a nejsem sama... proto žádnou omáčku
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: tak to bych pak zvolila něco lehkého a bez cibule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi máme klasiku, a dost se těším, přijde mi to tradiční ke svatbě, moc často se u nás nedělá tak si pochutnám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přemýšleli jsme nad třemi druhy masa se šťouchanýma bramborama, já jsem navrhovala i roládu s bramborem, nebo pak dražší varianta medailonky z vepřové panenky třeba ve slaninový košilce nebo se švestkama a hranolky, ale pořád nějak nevím. Ostatní už ale bude asi klasika.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: tak ta poslední varianta zní super
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: to mi nepřijde moc slavnostní...
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě líp to chutná! Bohužel, nebo bohudík - já vlastně ani nevím, záleží, z jakýho úhlu pohledu se na to podívám - to máme stranou od města na takový chatě, kde je taková menší kuchyň, tak mám obavu, aby to ti naši šéfkuchaři zvládli - jsou tam jen tři sporáky...Ale zase nádherný prostředí. Klídek, lesy. Máme na svatbě asi deset dětí, tak tam můžou pobíhat a i se tam naši hosté vyspí, ale ta kuchyň je slabší místo, no. Ale my to zvládnem!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Ani jedno z toho?
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: nevím, hranolky ani brambory mi nepřipadají slavnostní ;-) Co třeba něco s rýží?
Odpovědět
Profilova fotka
co třeba? k tomu si umím představit jen omáčku
Odpovědět
ahoj nevěsty, clifulka: my budeme mít něco podobného - zatím máme vepřový plátek se smetanovo-bylinkovou omáčkou a americký brambor... chtěla jsem štouchané brambory, ale ty mi paní provozní řekla, že nevypadají moc dobře ;-) svíčkovou taky nechceme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono mně nepřijde slavnostní zase knedlík... já prostě fakt nevím... a začínám být zoufalá
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla brambory, že to bude snazší na uvaření, ne snad proto, že bych milovala jejich vzhled apod. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale na druhou stranu chci, aby to vypadalo pěkně a chutnalo to všem... tak babo raď
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?