Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: musíš na matriku s rodným listem i spřítelem a vyplnit papír,a zaplatit poplatek 3000,- a hodinu si určíš ty, oni stejmě mají v knize napsané kolik mají ještě volných termínů, my už sme šli pro jistotu v lednu aby sem pak nestresovala že namají volný termín
Odpovědět
Profilova fotka
No já nevím jestli jsi to četla, ale my čekáme na peníze z prodeje pozemků, a pak odkoupíme byt a až tohle všechno bude, pak můžeme určit termín.... takže to bude všechno na poslední chvíli....
Odpovědět
Profilova fotka
dany:ale asi se na to vyprdnu a prostě tam zajdeme ještě je doma, tak co... prostě půjdeme a zajistíme si termín už teď!!!!A budeme doufat, že to všechno okolo dopadne dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dany: no tak třeba se mi povede uhájit to 4. září a potkáme se, protože jindy v Ploskovicích neoddávají.... tak snad Vás tam nebude už hodně... vidíš ani jsem si nevšimla že se tam budeš taky vdávat,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: a víš co je ještě vtipné, že v ten den se potkáme ještě na sídlišti, bude 2 nevěsty a nevím jak se tam všude vlezem i s auty my totiž bydlíme Kubínova 8 tak to bude hodně veselý den, 2 nevěsty tak to budou lidi z balkonů pěkně koukat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leninka: mám to všechno v albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany: tak jsem našla termíny obřadů a svatby jsou 3.9.,4.9.,10,9,11,9 tak doufám, že jeden z těch termínů uloupím, a jen 4.9. jsou to Ploskovice...
Odpovědět
Profilova fotka
leninka:my sme chtěli 11.9 ale to neoddávali tak máme 4.9.2010
Odpovědět
Profilova fotka
dany: to si děláš srandu viď????? :-D no tak to je pěkné tedy...No zrovna tady kde se nedá parkovat dvě svatby no to je sranda.... teprvě teď jsem ti projela galerku.... No tak to je opravdu hodně vtipnéééé a jakto že tě neznám, vždyť jsi moje sousedka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: mě si byla povědomá i přítel
Odpovědět
Profilova fotka
Já tvého přítele znám od vidění ale tebe jsem asi neviděla... No my jsme vidět všude...:D No mám si zavolat jestli je 4 ještě volný termín, tak si zavolám a radši zamluvím.....snad ještě bude....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, od včerejška mám snubní prstýnky. Jsou ještě hezčí, než jsem myslela, že budou. Až budu mít nafoceno, hned si dám do alba fotky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dany: tak jsem si volala na Matriku a víš co????? nedovolala protože mám rozbitý telefon, paní na mě volala halo halo je tam někdo, kdo volá??a já jí tam povídala a ona mě neslyšela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: zavidim ja už je chci mít taky doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: já jezdím domů z práce kolem půl 6 a pa jedině když venčím pejska, ale ted ho venčíme míň tak jen u baráku, Jinak Jarda jezdí sanitou tak si mohla u baráku vidět parkovat sanitu.včera říkla že tě asi viděl ale nebyl si jistý na 100 % já sem mu tě ukazovala, on je rozený LTM ale já ne , bydlím tady tak 5 roků jinak jsem z moravy a rozená slovenka :-) tak doufejme že v sobotu budou lidi někde po nákupech a bude prázné parkoviště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leninka tak to je vtipné :-D
Odpovědět
tak jsem holky zacala smolit svoji pulku pozvanych druhou pulku ma draha :-D no je to prdel, barevne si to odlisuji po rodinach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak ještě nemáte přesný počet lidí?
Odpovědět
dany: mame hruby odhad ktery mi zatim vychazi dobre :-) na hostinu 30 a na raut 100 plus minus vsude clovek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je spíš jako osud, asi se nemám vdávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: nebo to chce nový mobil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co uděláte s těma lidma co nepůjdou na hostinu ale na raut???kam je pošlete???nebo já to nechápu, nebo na raut nechodí ti co jsou na obřadu???????
Odpovědět
Profilova fotka
dany: no on byl nový, mám ho asi tak půl roku, jenže mi tam Daneček asi naslintal nebo co.....chjoooo
Odpovědět
cau pajo a holky, me pritel pozadal o ruku ted v lednu 2010 (po 10 letech chozeni, hihi) a taky jsme si vybrali pro nasi svatbu zari 2010...pripravy jsou v plnem proudu a oba si to docela uzivame...takovy to zakladni uz mame zajisteni a ted uz zbyvaji "jen" ty doladovacky...=)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám konečně termín a hodinu!!!!!! 4.9.2010 v 9:00 sice nevím jak to zvládneme ale budeme muset!!!jupííííííí
Odpovědět
lenninka: jsou to vsechno brnaci tak si pekne pujdou na obed domu nebo at si delaj co chcou :-D kazdy to chape a nikdo s tim jeste nemel problem :-) my byly taky v praze na svatbe, byli jsm en aobradu a pak na rautu a mezitim jsme si zasli na jidlo a projit prahu vsechni jdou na obrad, nekdo na hostinu - rodina a vsichni na raut
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: ty si blázen v 9 ráno? tak to mě mrzí to se neuvidíme, já spím u segry jdu tam ke kadeřnici a kosmetičce a máme v plánu dorazit kolem 11 hodiny domů. Já jsem nechtěla moc brzo, jak znám naši rodinu tak by se moc rychle opili a pak by taky rychle zkončila svatba. U nás sou pozvaní večer kamarádi a když oni sami budou chtít jít mrknout na obřad tak klidně, podívat se může jít kdokoliv a pak dorazí až večer na raut.Vem si že dneska má skoro každý auto tak zajedou na obřad, pak pojedou domů a večer přijdou na raut, u nás sou všichni z ltm tak to nebude problém. Nika83: ahojky a nechceš dát nějaké fotečky do alba?
Odpovědět
Profilova fotka
jiný termín už neměli...takže budu vstávat klidně v 5ráno abych všechno stihla:-)))letím holky zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: podle mě si stejně zvyklá, když máš prcka, ten tě spát nenechá. Mitote: já to přesně taky neřeším mám to stejně jak ty
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: V 9 ráno už obřad? Tak to vás už předem obdivuju :o) My máme obřad až ve 13hod., ale i tak už potřebuju být v 6 u kadeřnice, potom jdu ke kosmetičce (budem se střídat u nich - já, svědkyně a mamky). Tak v 11 bych chtěla být doma a začnu se pomalu soukat do šatů, cca ve 12,15 bych měla v plánu vyrazit směr Loučeň :o) dany84: Stejně jako ty, nechci, aby hostina díky opojení alkoholem skončila moc brzo. Takhle dorazíme na obídek až kolem třetí a vyhneme se největšímu teplu, toho času taky bude míň, tak snad se tam nikdo "nezbourá" takovým způsobem, že by narušil zábavu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?