Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: šmárja, jak to děláš, že tak rychle píšeš :-D :-D :-D kolik úhozů za minutu - přiznej se :-D :-D :-D
Odpovědět
no jo, afganske zeny neumi moc s PC :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ja nevim :-D
Odpovědět
a to tu jeste cekam a klikam kdy uz dojde zprava :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D :-D :-D :-D a indické už vůbec ne :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: tak semu se pak divis? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já dám - čekám a klikám, se snažím ze všech sil co mám, prstíčky si můžu zlámat a tobě to ještě není dost
Odpovědět
Profilova fotka
holky, zkoušela jste některá dělat čoko-fondue? mám to o víkendu v plánu když to nevyšlo ten minulý a přemýšlím co bych to té čokošky ještě frcla - že by třeba rumíka?
Odpovědět
zmyzulka: neni :-D nuda :-D jinak jsem to nezkousela ale horka cokolda s rumem je bozi mnamka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem chtěla nějaký obzvlášťňující (sakra to slovo mi dalo zabrat :-D ) recetp a můj oblíbený labužník (stránka s receptama) selhal tak hledám nějakou inspiraci :) sice na svatbu by s rumíkem nebyl (k vůli děťátkům) ale na víkend by se něco podobného šiklo :-D
Odpovědět
zmyzulka: ja to s rumikem doporucuji ;-) hele jdu hledat inspiraci an vvecu a udelat ji tak budu psat pomaleji ju? treba me uz budes stihat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šmárja, ty jsi ještě nevečeřela? já bych už bych byla mrtvá hlady :-D a neprovokuj - má rychlost je úměrná mému věku - to víš, mé prstní klouby už nejsou tak ohebné jako za mlada :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
zmyzulka: zmena nemam ingredience, nasla jsem sendvice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: sendviče jsou velmi fajnová záležitost ;-)
Odpovědět
zmyzulka: jojo hlavne od crocodille :-D mnam
Odpovědět
Profilova fotka
jo, táák, už udělané jo? :-D já pořád dumám nad výzdobou stolu, docela mě mrzí, že nakonec nebude kopretinový vlizelín a kopretinový dortík :( ale teď jsem našla jeden eshop kde zasílají vzorky vlizelínů, tak si zkusím napsat...
Odpovědět
zmyzulka: jasne :-D ja se s tim neparu :-D hod mi ten eshop :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: máš v ip ;-)
Odpovědět
dobrej shopik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: není tam nějaký extra výběr, ale u těch vlizelínů mám pocit, že mají dobré ceny. konkrétně ten kopretinkový o 70,- míň než v jiném...
Odpovědět
no ja stejne asi budu mit vse z te nejkrasnejsi svatby
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: koukám na to :) mají tam krásná mýdlová srdíčka a i šperky x-) cha - přítel udělal popcorn tak se loučím a běžím než mi nic nenechá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak ten můj je taky programátor a živí se jako programátor a admin. Já pracuji jako projektantka, ale mám živnost na reklamní činnost a marketing, takže pod tím můžu dělat weby. Takže já taky řeším spíše vzhled a přítel to dopíše v php nebo pythonu. Jinak ten web vypadá dobře, řekla bych že to je můj šálek kávy :o) Mám raději věci jasné, lehce přehledné a dobře sladěné. .o)
Odpovědět
zmyzulka: zavidim :-( muj teprv skocil v posilce
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám-zářijovým nevěstám :-) Máme zamluvený kostel,restauraci,fotografa a šaty.... no ale ted nevím co dál! Co má ještě čas a co bych měla zařizovat hned?
Odpovědět
Profilova fotka
zusann: Vítej mezi námi :o) Teď se spíše zamluv kadeřnici či vizážistku (jestli je budeš mít) a porozhlédněte se po prstýnkách. Případně ještě kameraman, pokud bude. Ještě mě napadá oznámení :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz : dik :-) to už tak trochu taky zařizene mam- česat mě bude spolupracovnice(taky mě i nejak nalíčí), kameramana nechcem a prstýnky prý stačí 2 měsíce předem(ale to bych viděla tak na červen- co kdyby se nepovedli) a oznámení bych chtěla ve stejné barvě jak celou svatbu......ale o té právě nemám vubec žadnou představu :-( bílá a...?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak jsem konečně doma z práce. :-p :-p :-p Chtěla jsem se vás zeptat když děláte do čokoládové fondue tak jakou čokoládu tam dáváte, my jsme to včera s přítelem zkoušeli a nějak to moc nešlo pořád se nám ta čokoláda připalovala nebo se nechtěla vůbec roztéct. Tak mi dneska přišel další balíček a v něc mi přišli vývazky, pompadůrka a figurka na svatební dort kterou si vybojoval můj přitěl. Jak jste řešili peněžitý dary tak jsem taky všem řekla že chceme peníze ale některý lidi se na to moc netvářili - stejně si myslím že mám někdo přinese věcný dar - bohužel ]-( . S přítelem spolu bydlíme už přes dva roky a byt máme nově zařízený, akorát by jsme si chtěli udělat novou kuchyni tak chceme přispět na ni. Chtěla bych to do těch pozvánek taky nějak napsat ale nevím jak???
Odpovědět
Profilova fotka
zusann: No barev je hodně :o) No já nemohla růžovou a čistě červenou, protože to by nechtěl přítel na sebe. Pak jsme odbourali oranžovou, i když tu já miluju. Ale shodli jsme se na modré, i když je to náročnější na to sehnat věci, ale dá se :o) Záleží prostě jakou barvu máte oba rádi, případně co je ochoten si vzít přítel na sebe. Oblíbená je zelená, tyrkysová, hnědá, často i bordo. Ale to je opravdu jen a jen na vás :o)
Odpovědět
Profilova fotka
gerynka: Já mám v albu "Zajištěno na svatbu" dvě hodně známé říkanky. Naštěstí to znají jen holky z beremka, známí to neznají vůbec a mamce se to moc líbilo :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?