Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
manzelinka: nepozvaným lidem to budeme taky posílat, jen u toho nebude kartička "Přijměte pozvání ke svatebnímu stolu" martja: tak to jsi odvážná. Na mě by přítel ušil nějakou levárnu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: my taky tak, jen jsem se chtěla zeptat jestli se to pořád dělá
Odpovědět
Profilova fotka
My prvni (tu vetsinu) platbu budeme platit v hotovosti, v restauraci to tak chteji. Zbytek (od 21 h.) budeme platit kartou.
Odpovědět
Profilova fotka
my si berem peníze sebou,jen přemýšlím kam je dám, jestli na pokoj nebo v autě ?u sebe bych to neryskovala, člověk nikdy neví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nas na svatbe nikdo cizi nebude, restaurace bude jen nase. Ale ten pokoj nezni spatne, me napada, ze tam kde ubytovavaji by meli mit k dispozici trezor :o) Musim se poptat :o)
Odpovědět
manzelinka: My to tak dělat budeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my tam budeme taky sami, ale moc si to nedovedu představit... karty pochybuju že tam berou, je to taková hospůdečka u lesa :-D možná se zkusíme domluvit na nějaké platbě předem - za část a potom dodatečném doplatku...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Taky jsem premyslela o vetsi zaloze.
Odpovědět
Profilova fotka
S tím střevíčkem to měla i kamarádka na svatbě... To chceme taky podniknout...ale pořád nevím co k tomu....
Odpovědět
tak my strevicek ani drazbu podvazku nebo unos nevesty neplanujem :-) chcem uz jako dary penizky tak tam bude jen truhlicka nachystana a u ni ochranka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Tak se zkus podivat na nejake hry. Na netu se nejake urcite najdou.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To my chceme take radeji penizky, ale jeste z nich chceme neco vytriskat :-D Tedy moje mamka rikala at to udelame, ze z nasi rodiny urcite neco vypadne :o)
Odpovědět
Článek se načítá
martja: me to prijde hrozne blby :-( pripadalla bych si pak jako ze nedelam nic jineho nez ze z nich taham prachy
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to puvodne taky nechtela, ale mamca rikala, ze u nas, kde jsou zvykem vetsi svatby tenhle zvyk je a lidi to budou ocekavat. Tak jsme si s pritelem rekli, proc to neudelat. Zabavne mi to prijde a pro nas kazda stovka dobra, natoz 15 tis, ktere napr sestrenka loni vydrazila. Nepocitame s takovou sumou, ale treba 5 tis by pro nas byl dar z nebes a taky se bojim, ze nekteri lide nam stejne vecne dary prinesou, takze bohuzel bereme vse, co nam pomuze.
Odpovědět
ja doufam ze nikdo vecny dar nedonese kdyz kazdemu rekneme ze ho nechceme ze chceme prachy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to říkat budeme tady a budeme dávat k oznámkám tu říkanku o peníze, ale bojím bojím :-S
Odpovědět
ja si myslim ze ne, me se dnes i ma byvala psycholozka ptala co chceme jako svatebni dary tak jsem rikala ze penize ze vs emame tak zhodnotila ze je to nej :-) a donutila jsem ji do obou diaru napsat nasi svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my už jsme si vytvořili seznam věcí co by se nám hodili, pojali jsme to jako - zařizujeme kuchyň, plus jedna kolonka bude něco ve smyslu - libovolný finanční přísvěvek na kuchyň, protože tu ještě taky nemáme :-D
Odpovědět
Mám zařízenou domácnost přes dvacet let a chybějící nebo zastaralé vybavení jsem doplnila a obnovila při koupi nového bytu, tak jen úplně nepříčetný příbuzný by si mohl myslet, že mi nějaké další zbytečné krámy mohou být k užitku. Upřímně řečeno ale nevím, jak bych hostům naznačila, že vítám prachy. Takové ty omleté básničky se mi nelíbí a dát do oznámení kartičku "žádné věcné dary, prosím" je docela tvrdé.Navíc si myslím,že příjmy mám asi větší než většina příbuzných a chtít tedy peníze by mi bylo trošku nepříjemné. Já jsem ale stejně pako. Přemýšlím nad dary a receptem na koláčky a přitom nemáme svatební termín! To letošní září by se mi sice docela líbilo, ale možná je obsazené už teď a my se přiitom dříve než na přelomu června a července nemůžeme definitivně rozhodnout, jestli to bude už letos. A pak už bude asi fakt pozdě. No, 2012 je taky hezký rok (2011 se mi nevím proč nezamlouvá - asi že je to o slabiku delší slovo! :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
My potřebujeme prachy, aby se nám to trošku vrátilo, případně abychom si zařídili ložnici (resp. budoucí dětský pokojík), případně aspoň na dovolenou, kterou už teď potřebujeme jako sůl.
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte o někom kdo by potřeboval udělat www stránky? Potřebujeme nutně brigošku :o(
Odpovědět
tak ja jsem student a luky pracuje ale tuduje dalkove takze se nam hodi kazda kacka a prachy pujdou do svatebni cesty a do doplaceni svatby...zatim komukoliv jsem to rekla tak nemel nejmensi problem..byt mame rok a pul, zarizenej ho mame pul roku uplne nove nabytkem, spotrebici, proste vsim, auto taky mame...nic nepotrebujem ale na libanky nam nezbyde tak nam lidicky daj na libanky :-) a nasla jsem jednu basen co neni tak omlacena
Odpovědět
martja: vzhledem k tomu ze ja delam weby a pritel je programator a webmaster tak my sami delame :-) momentalne pracujeme na dvou eshopech a na nasem svatebim webu, mrkni www.landsmannovi.cz je to ve stylu blogu ale je to jen nahoz
Odpovědět
Profilova fotka
markarola: a co to třeba pojmout tak jak to psala Martja s tím střevíčkem a k oznámení místo básničky napsat něco v tom smyslu, že už všechno máte a proto ať raději místo kupování svatebních darů šetří peníze na dražení nevěsty :-D (by určitě pochopili že nechcete věci ale penízky ;-) )
Odpovědět
my normalne napisem basnicku o prachy, na web do svatebnich daru vyvesime ze chceme prachy a ze je bud muzou poslat na nas manzelsky ucet zrizen pro libanky a nebo hodit pri svatbe do truhlicky k tomu urcene...konec zvonec
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jé, to je milé :-)
Odpovědět
zmyzulka: dekuju :-) to je prace lukyho ja jen vykrikovala z emusi byt zavoj a klobouk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to jsem myslela na ten web, že je milý... a nechat si poslat penízky na společný manželský účet je super!
Odpovědět
zmyzulka: ja vim :-) jojo at se rozhodnou jeslti nam je poslou nebo prinesou, je to kazdeho vec al eurco nebudem prebirat obalky a cucet kolik kdo dal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já vždycky než to sesmolím, tak mi to trvá, takže vidím, žes to pochopila i bez mojí vysvětlivky že to byla chvála na web :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?