Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Jee dekuju za povzbuzeni:) a preju vam hodne sil ve vrcholnych pripravach:) ctvrte dite sice necekam, ale i to prvni bych chtela privezt do manzelstvi:))
Odpovědět
Paji, predstavu mam, jen ji musim skloubit s predstavou pritele:) ale to nebude problem:) Hostu budemem mit urcite hodne, protoze mam velkou rodinu, pritel o neco mensi, ale i tak bychom chteli pozvat vsechny. Jinak do jake barvy sladit svatbu jeste nevim, zatim spis jen hledam inspiraci a rozhoduju se co se mi libi a co ne:) kdyz ja se porad bojim toho, ze toho budu mit moc jak ve skole tak s pripravami a pak si je moc neuziju:( no ale nejdulezitejsi je ted vymyslet, jak to rict rodicum:) jak jste to rekli vy? pozvali jste je splecne na veceri? nebo kazdemu zvlast doma? to je tezke:( nejradeji bych byla, kdyby to uz vedeli:)) ale myslim ze tusi:)
Odpovědět
jéééé holky,jak tady čtu o vašem věku,tak jen tiše závidím :-( Mě je už 39 a svatbu plánuji podruhé,ale přiznám se,že o to víc si to užívám..... ;-) První svatbu mi organizovali rodiče,tak to šlo trochu mimo mě..... tak si to na "stará kolena" vynahradím :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky,no tak to si to teď musíš pořádně užít. ;-) ˇ Dupka: mě přítel požádal o ruku pod vánočním stromečkem a naši byli u toho, dokonce to věděli dřív než já, co má přítel za lubem. Jinak s jeho mámou nejsme v kontaktu a jeho táta tyhle věci nějak moc neřeší :-D . Takže se k tomu ani nějak nevyjadřoval. Jinak ta společná večeře není špatný nápad ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevím jestli to víte, ale je založený mail, kde holky posílaj písničky, které se hodí na obřad, je na seznamu, uživatelské jméno dejte hudbasvatba a heslo je beremese ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se taky přidávám k září 2010. A pokud nám všude vyjdou vstříc, tak jsme se dohodli na 11.září. Jen nevím, jestli se vrhnout do zařizování a zamluvení místa ještě letos, nebo hned po Novém roce.
Odpovědět
xxmary: pokud chceš mít svatbu na známém místě (třeba Bertramka, botanická zharada, některé zámky...), tak je třeba rezervace až rok dopředu, také pokud chceš svatbu v sobotu - o ty je největší zájem..jinak když netrváš na konkrétním dni, tak je čas..
Odpovědět
ahojky, tak se hlásím taky na září :-D jak tak koukám nejsem jediná, která už něco "řeší", jinak taky příští rok dělám státnice.... tak to snad nějak zvládneme ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, se nám to tu pěkně rozrůstá :-) Dupka: už v tom nebudeš sama se státnicema ;-) . Já začnu až tak na podzim konkrétně něco zamlouvat, ještě pořádně nevíme ani termín.
Odpovědět
Je tak to jsem rada, ze v tom nebudu sama:) myslim s tema statnicema:) no my se hlavne musime s pritelem domluvit, jak si to oba predtsvujem a dat to dohromady a pak zacnem zarizovat:) vsak jeste je casu dost, ale u nas se misto na hostinu taky zamlouva rok predem, aby jsme meli ten nas termin:)
Odpovědět
Ahojky, no my se taky musíme domluvit nějak spolu, ale přítele to zatím vůbec nebere a mám takový pocit, že ani nezačne a odkýve mi úplně všechno, jen aby měl klid :-N . Kolik plánujete hostů? Mi budeme mít do 30 hostů a rozpočet máme tak max. na 60 000 kč, většinu si budem financovat ze svýho. Musíme mooc šetřit :-S
Odpovědět
Dupka, založ si nějaké to album ;-) A xxmarypetxx a lidicka14 by také mohly ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Album si určitě založím... ale až budu mít nějaké dotečky či obrázky... zatím nic nemám :-) A musím doufat, že to tu nenajde někdo z rodiny 8-) S přítelem chceme naši svatbu oznámit až budeme mít stanovené pevné datum a čas, a s tím samozřejmě i místo... Tak snad se to podaří... Napadlo mě, že bych pak na Vánoce jako dárek rozdala rodičům jakési "oznámení" ;-) To by je mohlo překvapit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my chceme mít obřad jen s nejbližšíma, pak s nima oběd a až tak kolem 6 hodiny oslavu pro všecky známé a rodinu, možná jako prasátko na grilu. Taky si budem financovat ze svýho, rodiče něco málo přispějí, ale bude to především na nás. Takže žádná veliká svatba. A na druhou stranu kdo bude chtít, tak se může dojet podívat na obřad a když bude oslava až navečer, tak na nás nikdo nemusí čekat zatímco my se budem fotit. To tam bývá většinou nuda. Ještě se ale musíme domluvit s přítelem jak to bude probíhat. Kamarád měl svatbu taky takhle a vyšlo je to dohromady na 80 tisíc, takže doufám, že se taky vlezem do tohoto rozpočtu. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :), my jsme zatím taky ve fázi hledání inspirace, přece jen září je ještě daleko, ale už se hrozně těším. Pro Dupka007: Myslím, že ve 22-ti letech nejsi až tak nejmladší nevěsta, mně je 20 a jsme spolu taky už skoro pět let, dva roky spolu bydlíme a je nám úžasně :), takže svatba bude takové krásné zpestření vztahu, protože u nás už se změní akorát to příjmení, jinak snad nic :), jo a ještě si snad postavíme domeček a budeme mít děti :)..
Odpovědět
holky, tady je nejak mrtvo:( nemam co cist:))) takl piste piste:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, zatím sice nic zamluveného nemáme, ale o září 2010 se mluví čím dál víc. :-p :-N Včera jsme totiž byli na jedné svatbě a smažit se ve 12:00 na 35°C vedru... okamžitě jsem škrtla červenec a srpen. :-D
Odpovědět
Ahojky, u nás se taky nic moc nezmění, bydlíme spolu už 3 roky u mých rodičů, budeme tam bydlet i po svatbě, plánujeme si předělat druhé patro. Taky bych raději kdybysme si postavili svůj domeček, ale příteli se do toho nechce |-| . Holky, plánujete ukázat svatební šaty příteli ještě před svatbou, nebo to necháte jako překvapení na svatební den? Já to nechám jako překvápko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My spolu taky bydlíme už něco přes 3.5 roku, takže se změní jen příjmení. x-) Šatky by asi před svatbou vidět neměl, ale nevím, jak by se to u nás dalo zařídit, aby je neviděl. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci aby je neviděl a myslim, že to nebude až takovej problém. Zatim ještě nic nezařizujem, ale zajedem se podívat do Valtic do zámecké kaple, tam se mi to podle fotek moc líbí, tak uvidíme, jak to bude v reálu. A ještě očouhnem Janův Hrad. Na podzim by jsme to zamluvili.
Odpovědět
Profilova fotka
Janův Hrad je nádhernej, jenže ho máme trošku z ruky. 8-( Zatím uvažujeme o něčem buď kolem Prahy nebo v "trojúhelníku" Tábor - Praha - Pardubice. 8-)
Odpovědět
Ahojky, tak po dlouhe dobe jsem zas tu:) u nas se toho zmeni hodne, krome prijmeni i spolecne bydleni a staveni domecku, pokud nam vsechno pujde podle planu:)) to zni jak z basniku:) prvni dovolena v jugoslavii, apod..:)))kdyby vsechno slo tak, jak si to clovek predstvauje ze? jinak priteli svatebni saty neukazu, i kdyz me to bude hodne lakat:) mejte se hezky holky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se řadím k září 2010. Zatím nemáme termín, zatím víme, že chceme svatbu v Brně v kostele sv. Jakuba. Zrovna dneska jsme byli v restauraci Zasedmero v Útěchově, uvažujeme, že bychom tam měli hostinu.... Takže je sice moře času, ale už plánujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli teď o víkendu známým na svatbě, tak nás tam napadl termín 11.9., ale všichni (sice už přiopilí) se smály, že Američani budou držet smutek a my slavit veselku, tak nevím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To: Sfings84 My máme taky termín 11.9. 2010, je to datum jako každý jiný tak co. Taky mi kamoška říkala, že je to blbý,,,,,,, ale jako určitě to předělávat nebudem. Aspoň se to bude dobře pamatovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky plánujeme datum 11. 9. 2010. Sice babička mě od toho odrazuje, ale co, aspoň se bude dobře pamatovat a taková svatba 11. 9. v 11 hodin by nemusela být špatná
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak to jsem ráda, že v tom nejsme sami. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už jste nějak předrozhodnuté, kde byste ten svůj velký den chtěly mít? My jsme ještě do jara snili o Hluboké nad Vltavou. Sice nádhera, ale ty svatby tam jdou jak na běžícím pásu a přijde mi to hrozně rušivý. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
My zatím víme, že chceme svatbu u sv. Jakuba, tento týden se snad potkáme s knězem, který by nás mohl oddat. Hostina bude asi v Útěchově v restauračce Zasedmero, ale ještě nejsme rozhodnuti. Jako svatební autíko budeme mít bílou prodlouženou limuzínu, tak se moc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my církevní obřad určo ne-e. Ale ta limuzíma je výbornej nápad, je úžasná! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?