Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka: tak to jsme na tom s těma mírama podobně akorát já mám spíš 48 kvůli mít větším bokům a když jsem se byla jen tak ptát na šaty jestli je mají i na mě tak se paní na mě tak podívala a řekla mi vždyť vy jste ještě docela štíhlá- to někdo umí ale zalichotit docela mě to potěšilo, že není problém sehnat šaty. Holky už musím letět večer po 8 se tu zase ukážu papinky
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: asi bude, ale jen poklidná, žádné opíjení.... gerynka, myslíš slečnu CH? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No rozlučka bude 100%, ale nejprve musím vůbec svatbu všem oznámit :-D V dubnu jdu s holkama na bowling a pak posedět, tak jim to asi už vyklopím :o) Pořádná rozlučka bude pak v létě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já holky radši nedočítám ale stačilo mi to s tím Sárí.....
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: ještě to neví?
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: my budem dělat ještě takové mnší posezení na zahradě , pivečko, gulášek pro jardovu rodinu která je dost veliká a nebude na svatzbě, a pak jestli půjde někam s klukama tak to nechám na něm, at se pořádně opije , já mu to dovolím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Nene, ještě to neví :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: to u mě už asi jo...i když taky ne všichni ale s kterýma jsme v kontaktu, tak jo
Odpovědět
Profilova fotka
u nás už to vědí všichni :-) dokonce jednim kamarádům sme už dali i oznámení
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, těším se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To u nás to vědí jen moje mamka, brácha, přítelova rodina, svědci a teda ještě čtyři kolegyně a přítel to někomu taky už vyklopil. Moje kámošky to ale ještě nevědí, to by se pak totiž každé posezení řešila pouze moje svatba :o)) No ale ptz některé budu zvát i na hostinu, oznámím jim to nejpíše v tom dubnu, ať nemají šok těsně před svatbou :o) Moje širší rodina - tetičky, setřenice, .... to taky nevědí, na to je ještě čas vzhledem k tomu, že je nebudeme zvát.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: já myslím, že snad ani ne, nejvíc je do toho zažraný stejně člověk sám ;-) budete posílat oznámka i nepozvaným ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my budem pár lidem
Odpovědět
Profilova fotka
My pro zabavu budeme delat svatebni noviny, poustet video s nami dvema, budeme mit drazbu strevicku a ty vystoupeni a pro jistotu pripravim par her. Co vim, tak kamaradi tez neco pripravuji. A hudbu beru jako samozrejmost :o), kapela nesmi (dle meho) na svatbe chybet :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Budeme jej par lidem posilat mailem, klasicke adresy na lidi ani nemam :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dražba střevíčku - to jakože pak vydražitel vyfasuje celé tvé botky, nebo jako se to dělá? jinak já byla i na svatbě s tombolou a taky to bylo bezva :-) ti co ji uváděli tak to pojali velice vtipně tak se to vydařilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to já na mnohé taky ne, ale zkusím vyloudit, má to své kouzlo, mail je mail ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Drazba strevicku je spise drazba svatebni noci :o) Kamarad co bude drazit mi ukradne strevicek a da do nej penize a vyhlasi, ze kdo da nejvic, tak ten s nevestou stravi noc a samozrejme musi byt zenich prichystam a na zaver musi dat takovou castku, aby vsechny trumfnul :o) Pritel musi mit u sebe par tisic :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ahá, to vůbec neznám :-D a co pak s těma penězma? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Penizky a nevesta zustanou tomu, kdo da nejvic (postupne se pri drazbe davaji do strevice) a doufam, ze to bude zenich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: to záleží jaká nevěsta je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to aby měl ženich spoustu peněz u sebe :-) co až ho někdo trumfne ????
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to je dobrý :-D no já bych se trochu bála, že si ze mě přítel vystřelí a nechá mě někomu jinému :-D takže to rači riskovat nebudu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tyhle veci jsou vetsinou nahrany a pritel si k sobe vezme z penez, co mame na zaplaceni hostiny tak 10-15 tisic. Myslim, ze to nikdo netroufne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: aby jsi se nedivila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den holky, jdu do práce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Urcite si ze me taky vystreli, ale pak to samozrejme zaplati :o) Taky by mel platit semtam mezi tim, aby lidem rekl: Takhle malo? Ja dam vic! :o) A kamarad zase prida a bude dal lidi pobizet dokud penizky budou :o) Kamarad taky bude mit par penez od nas. Jinak v nasi rodine je to tradice, tak nase rodina bude pripravena, jeste musime pripravit prazaky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Budeme mit s sebou min. 60 tis (na hostinu, raut a piti), to musi stacit! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: to vás snad okradu :-D my raději kartou
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jak je zvykem že se platí hostina? teda chápu, že to je asi všude jinak, ale já si představovala, že nám pak dají k úhradě fakturu... platit to na místě si moc nedovedu představit když budeme rozjuchaní :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?