Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marse: mám je ted po ramena, říkala mi kadeřnice že se jí kratší vlasy líp vyšesávají než ty dlouhé, mám závoj a čelenku tak snad něco vymyslíme, třeba to nakonec bude úplně jiné než na fotkách které jí ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já budu mít závoj na hřebínku, tak to snad taky půjde rychle a bude přichycený nějakými dvěmi sponkami. Ty kytičky ještě taky nevím, budeme zkoušku teprve dělat. Zatím jsme zkoušeli barvu, budeme kupovat příčešek na veletrhu a zkoušeli jsme kudrlinky :o) Mám kadeřnici v práci přes chodbu a dělá mi vše zdarma (jen nákladnější věci si platím jako trvalou a barvu, ale to vše přes ní za velkoobchodní cenu).
Odpovědět
Profilova fotka
martaja: tak to máš super. Leninka: já se přovlíkat nebudu, jednou v životě se vdávám a chci si to pořádně užit tak že já budu celou dobu ve svatebních už i kvůli ceně šatů bych je nesundala :-) navíc si myslím že to nemá ani cenu, sundáš je o půlnoci a pak na těch pár hodin to nemá cenu, teda spoň si to myslím
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Jé to je dobrá naděje s tím porodem :o) Taky chci ještě do těhotenství trošku schodit, tak to na tom třeba pak budu podobně jako ty :o) Jinak já si na postavu nestěžuju (můj chlap už vůbec ne), pořád mám o dost větší prsa a zadek než břicho, takže jsem taková věstonická venuše :o)), jen ty prsa nemám tak vytahaný :-D
Odpovědět
leninka: přesně tak. Každá jsme nějaká, hubenější nebo silnější, to je jedno. Na tom vůbec nezaleží. Prostě a jednoduše jsme všechny krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Když nebudu muset, tak se nebudu převlékat, ale to uvidím, jak dopadnou šatky :o) Vlastně se budu převlékat do šatů na vystoupení, tak třeba v nich zůstanu (to přítelovi nebude vůbec vadit :o) ).
Odpovědět
Profilova fotka
martja. co chystáte za vystoupení ?
Odpovědět
Profilova fotka
Martja, Dany: já právě vůbec nevím jestli se převléknout nebo ne, aby mi v těch šatech pak nebylo vedro, ale radši bych v nich taky zůstala a pořádně si je užila, ale pro případ můžu vzít něco na převlečení... Martja: Tak prsa už vytahaný mám, ale to se podprsenkou spraví....No většinou se říká, že silnější přibírá v těhotenství svou vlastní váhu a ta pak jde dolu, mateřství je zápřah na to tělo a když není zvyklé jde to hnedka!!!!! Delien: přesně tak!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Já se převlékat s největší pravděpodobností v noci budu a to do kratších bílých šatek.
Odpovědět
leninka: Pokud se nestaně nějaká vážná nehoda tak se převlékat nebudu. Chci si to v šatkách pořádně užít :-D
Odpovědět
a pokud teda nebude moc velké horko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak díky za odpovědi holky... tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My to uděláme tak, že na hotelu, který je hned u restaurace budeme mít šaty na převlečení, ženich košili s krátkým rukávem a pokud budeme upocení nebo cokoliv a budeme se chtít převlíknout, můžeme si tam skočit. Můžeme si u toho dát kdyžtak rychlou spršku a bylo by. Oni by to těch 15 minut bez nás kdyžtak přežili :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budete mít fajn... no pokud vyjde hostina tam kde chceme, tak to budeme mít k domovu asi tak 5minut:-))takže taky může být sprška.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Dělám orientální tanec a flamenco a moje svědkyně a jedna kamarádka (která mě k tomu přivedla) také a tak tam budeme ve třech, případně dvou vystupovat. Takové zpestření :o) Další kamarádka bude tancovat čistě flamenco (už s ním vystupuje komerčně, my zatím jen pro zábavu :o) )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a vymýšlíte něco na pobavení, kamarádka na svatbě měla nějaké hry jako třeba že ženy prostrkávali můžum přes kalhoty golfové míčky a tak... tak nevím, jestli něco podniknout kdyby byla nuda nebo tak...
Odpovědět
popravdě nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leninka: kdyz ctu ten golfovy micek - kdyz jsme byli kamaradce na svatbe, mela tam taky tohle zpestreni, ale misto micku mela cerstve vajicko. Nastesti se nestala zadna nehoda :-D My premyslime, cim to zpestrit, ale tombolu nechcem, tu ma kde kdo ... uvidime, jak to dopadne, co vymyslime. Napadla nas drazba, jen si nejsme jisti, jak to uchopit a doladit, vymyslime...
Odpovědět
Profilova fotka
delien: já právě taky vůbec nevím... wosk: nebo že by měli vajíčko???taky možné:-))
Odpovědět
ja taky nevim jak to udelam s prevlecenim :-( nidke se me zaim ani zadne saty nelibyli ale taky s emi do nich dalsi tri tacky nechteji investovat....uvidime co prinese leto :-) jinak zenich asi bude mit svetle zelenou kosili na prevleceni
Odpovědět
Profilova fotka
My žádné hry mít nechceme. Bude hudba, budou svatební noviny a myslím si, že to stačí. Navíc tam bude dost mladých lidí a nemám strach, že by zábava nebyla :o)
Odpovědět
my mozna hry jo ale projdou uzkym a kritickym vyberem :-) a budoiu pred hudbou...pak bude kapela a pak v noci jeste zpevacka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám pár her vytisknutých na papíře, tak si je vezmu sebou a uvidíme, jinak jak znám slováky tak bude zábava i bez her. chtěli sme dražit podvazek ale zase mi to přijde líto a raději bych si ho chtěla nechat na památku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky už se tak nemůžete dočkat?
Odpovědět
Profilova fotka
Dany: a kde jsi nějaké sehnala???? No musím něco vymyslet pro případ nouze:D A taky mě napadlo, kamarád děla Jacksona tak že bych ho poprosila že by mi tam vysoupil, je fakt dobrej!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: já nemůžu vůbec spát, jak se mi všechno honí v hlavě a pořád nad tím přemýšlím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: nemůžu se dočkat až bude můj drahý mým manželem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co rozlučka?????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky jdu jenom na skok za chvilku musím do práce. četla jsem i červen a ta holka fakt není normální
Odpovědět
Profilova fotka
naše rodina se převlíká za cikány a dělají šou to je pak zábava, já sem je našla http://www.svatebni-raj.cz/cz-kategor...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?