Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: koukla se do alba jedné nevěsty a nechávají si dělat stejné prstýnky jako vy, tak mají úspěch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata, neříkejte, že zase přišla pod jiným nickem????
Odpovědět
Profilova fotka
Leninka: Přípitek cinzano : 45,- Předkrm: šumková rolka s oblohou + bagetka : 35,- Polévka hovězí knedlíčková s nudlemi : 20,- Hl. jídlo : Svíčková s knedlíkem : 80,- Celkem pro jednu osobu : 180,-
Odpovědět
marsee: jojo naz nezmar tu byl
Odpovědět
Profilova fotka
dany: no tak to je opravdu nádherná cena!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: JJ Caxa v Praze je pod názvem Reja :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Aha :-D tak to děkuji za upozornění... tak tam jsi taky byla a tyhle jsi tam neviděla???????????Já tam snad zajedu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě v ceně máme napočítané : šumkové mísy, sýrové mísy, kuř. a vepř. řízečky, bramboráčky, uzenou kýtu+obloha, slané věci, guláš, ovocná mísa, zel. mísa, šopák a pak 2 flašky od : tulamorka, fernet obič+citrus, zelená, vodka, jablíčko, becherovka. 50x nealko, kafe, čaj pivo a výzdobu + to ubytování to nám dělá 8.775,-
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, ona nevěsta se nám prý bude smát, ale už asi netuší, že my na ni nezapomeneme a smát se budeme mnohem déle. Takto bláznivou nevěstu jsem teda ještě nezažila (reaguji na příspěvky v červnu) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marse: jde o to jestli se jde vůbec vdávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dany: no tak to je fakt boží....
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Já mám trochu větší velikost 50 - 52, takže jsem zkoušela ty co jsou na fotkách od těch šatů 15 a 16 dále tj včetně všech těch korzetů.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dany: Oni se fakt asi najdou blázni, které takovéhle holky chtějí. Naštěstí jsou ale i chlapy, kteří jsou normální a chtějí i normální hrošice jako jsem já :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: právě jsem se tě chtěla zeptat, teda jestli tě to neurazí kolik máš v pase a přes prsa... Já mám přes prsa 112 a v pase 88, to je snad podle všeho 46....
Odpovědět
marsee: halvne nas se bude smat vic a tim si to vic uzijem hromadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svíčkovou za 144, ale zase nebudeme mít předkrm. Polvka je za 34 a přípitek za 45 :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Leninka: psala mi jedna nevěsta co se vdávala přesně před rokem a měla hostinu u racka a maximálně spokojená a hlavně s cenou, říkala že je mile překvapili, že to tolik nestálo, a ještě říkala že mají nejlepší polévku co jedla, jen jídlo měli jiné. tuším nějaký steak s hranolkami. Zkuste tam zajet,řeknete co by jste chtěli a pak ti ten majitel pošle tabulku kde budeš mít ceny a pak si to můžeš různě upravovat, oni jsou hlavně živení svatbami. a navíc s ploskovic je to už jen kousek
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: No to je dost možné, že sem jen chodí "trapčit", myslí si o sobě, že je hvězda, ale se svatbou to nemá nic společného. Četla jsem, že chceš mít vlasy celé stažené, jak je máš dlouhé?
Odpovědět
marsee: toz jeste necetla jak psala jak se na me vyradila priroda, to adminka smazala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Neurazí, já se za to nestydím. Sice se snažím hubnout, ale to že budu široká baba, to nikdy nezměním :o) Takže mé míry: 118 - 98 - 135 :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda nikoho neodsuzuje i když je třeba silnější každá sme nějaká a nikdo není dokonalý. A každá nevěsta je krásná když se upraví. já se na Vás holky těším na ty fotky co sem pak dáme až bude po svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Fakt? To je bláznivka bláznivá :o)))
Odpovědět
marsee: jojo zacala s madlama a skoncila vetou ze se na me priroda pekne vyradila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já k účesu... budou nahoře vyčesané + zůstane ofinka a vzádu budou rozpuštěné ale zkudrnacené. Nad ofinkou budu mít korunkovou čelenku a pod vyčesáním budu mít pravděpodobně závojík. Nad závojíkem možná budu mít dvě tři štrašové kytičky v barvě mojí bižu (a snad i čelenky).
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Přesně tam, bez rozdílu postavy nebo účesu nebo... budem všechny krásné nevěsty :-) Na svatební fotky se těším strašně moc. mitote: Když už jsme u toho, ona rozhodně není slečna dokonalá...
Odpovědět
Dobré ránko :-) že už jí to není trapné. dany: já budu mít drdol dole a pod ním zapíchnutý závoj + kytičky co budu mít ve svatební kytce :-) (jak je to mám v albu na obrázku)
Odpovědět
Profilova fotka
dany: z ploskovic to je kousek to ano, ale zase když bydlíme v LTM a skoro všichni co budou na svatbě, tak je zase škoda platit ubytování... a domu se pak nedostaneme když se bude pít.....Ale určitě to zní moc lákavě....tady nic tak levného nejspíš neseženu.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já budu mít závoj taky pod těmi vyčes. vlasy, jak píšeš a budu ho mít připevněný tak, abych si ho večer mohla sundat. Štrasové kytičky mám taky, ale nakonec tam nebudou, ta čelenka a závoj bohatě stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
Já právě hodně dala dolu porodem, jinak jsem měla přes prsa taky 118, před těhotenstvím jsem měla 95kg, rodit jsem šla se 114kg a teď po roce mám 87, takže dost dobrý, chodím občas do fitka, a nebo cvičím doma...On hlavně pohyb s malým udělá hodně, teď začíná chodit, takže se v létě naběhám... já myslím, že ne vždy je to o postavě, každá žena je krásná... a hlavně u nás se ten náš nastávající řekne tohle všeeeeechno je moje, a jak já říkám, dokud se ostatním vejde moje prdel do huby tak ještě není tak velká:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co budete mít po obřadu na převlečení????nebo teda na večer...????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?