Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky z června jsem prý urazila či co,tak chtějí napsat admince,ať mě blokne,tak se už neuvidíme. Nebo třeba zase jo... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj choclit: mám na tebe jednu prosbu. Už jsme zjistily, že jsi z nás nejštíhlejší, nejkrásnější, nejbohatší, nejchytřejší a proto tě žádám: mohla by jsi nám dát pokoj a neposílat nám své sprosté nadávky, které svědčí o tom, co jsi vlastně zač ve skutečnosti? Pokud to bude třeba, necháme tě zablokovat ještě 100x. Protože tak konvliktní člověk, jako jsi ty, tady nemá co dělat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
* konfliktní
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, proč se to tady musí vždycky tak vyostřit, a myslím že zbytečně.Někdy je dobré říct pravdu ale někdy se to opravdu nehodí, a i když se mi spoustu věcí nelíbí tak bych to nepsala takovým způsobem jako choclit,ale někdo píše věci na rovinu a pak jsou z toho jen problémy. Jinak mě přijde orignální svatba zmyzulky a každý si jí zařídí podle toho co se mu líbí a i kdyby šel někdo v riflích tak si myslím že je to jeho rozhodnutí a není na nás je soudit. Pokud se mi něco nelíbí tak raději mlčím než bych tady něco psala, každá nevěsta si myslí že ty svoje šaty má nejkrásnější a určitě každého pak zamrzí když se nelíbí. Jinak já jsem taky plánovala koupit lakymu obleček ale vychází 750,- a to mi přijde staršně moc a měl by to jen jednou. Tak jsem se rozhodla že bude mít obojek z mirty nebo nějakého motýlka, i když by jsem byla raději kdyby měl ten obleček.
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: Mě tu opravdu chybět nebudeš :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dany: nechtěla jsem se hádat,ale já zas když se mi něco nelíbí,tak to řeknu,proč lhát. Je to ale samo její věc.Proto jsem se už raději k věcem ostatních nevěst nevyjadřovala,že se mi něco nelíbí,abych zas nebyla nejhorší já. Mně se zas nelíbí,že ikdyž má nevěsta šaty nebo něco hrozné-nemyslím teď zmyzulku,vy ji klidně řeknete,že vypadá úžasně.
Odpovědět
Profilova fotka
Choclit ale to je každého názor, a nemůžeš vědět jak to myslí, třeba to myslí upřimě a líbí se jim to.
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Ono je přeci jiného říct, že se mi to nelíbí, ale psát o sarí, že je to kýč, je totálně hloupé, protože sarí nejsou jen šaty, ale kompletně určitý styl, který vyjadřuje konkrétní věci. Tady se teď Cholcit chovala jakž takž, ale co psala děvčatám z června, to si za rámeček nedá. A už tu na beremese byla víckrát pod jiným nickem a vždy byla sprostá na ostatní a psala jak jsou ty a ty slečny ubohé, tlusté apod. Takhle se normální člověk prostě nechová a když se člověk ohradí, tak napíše že jsi p**a. Tohle opravdu tady nemá co dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ji neřekla,že je p... . Jí ji řekla, ať do ní jde, po tom, co mi napsala ona.
Odpovědět
Profilova fotka
leninnka: Tak jsme na tom věkově stejně, jen to miinko ještě nemáme :) Mě bude 23 a přítelovi za pár dnů 30. mitote: Nakonec oblek platí mamka? choclit: Jak už jsem ti psala do IP, nejde o to, že řekneš svůj názor, ale o to, jakým způsobem ho napíšeš. Tobě taky nikdo nepsal, že máš kýčovité šaty, ale max. ti někdo napsal, že se mu nelíbí/nezdají/že to není jeho šálek kávy... a to je rozdíl. Navíc si najdi ve slovníku význam slova "kýč", pak zjistíš, že sárí s kýčem nemá a nemůže mít nic společného. Alespoň sárí zmyzulky, jinak nejsem znalcem a nevím, zda jsou všechny tak krásné. Jinak už nevím, kdo se ptal, ale já jsem zálohu za šaty platila 50%, takže 3tis., budu doplácet stejnou částku + vratnou kauci 4tis., kterou mi ale při vrácení šatů vrátí (na to je samozřejmě smlouva). Oblek pro ženicha nás stál stejně jako půjčení šatů - 6tis.
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, tady by to mělo být o svatbě a radostých věcech a ne se tady osočovat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Přesně tak, člověk pak ani nemá chuť se sem jít podívat, ptz se tady kolikrát řeší nadávky, urážky a jiné záležitosti, které se svatby ani zdaleka netýkají.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dany: Ty budeš mít kouřové líčení?a už máš vyzážistku?Já chci taky líčení dočerna -kouřové,ale nevím,jestli to ta vizážistka zvládne,ttak jak chci. Dneska jdu na zkoušku. Ty už jsi byla na zkoušce nebo víš jak líčí?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak taky odpovídám na zálohu k šatům : platila jsem 60% z celkové ceny 8.900,- + 450,- za závoj a při vyzvednutí je doplatím + 2000,- vratná kauce. Ženich zatím oblek nemá, ještě počkáme a myslím že tak v květnu, červnu by jsme se mohli jít podívat. Jinak zdravím Leninku já jsem taky z Litoměřic :-) a ještě jsem chtěla poradit co je lepší košíčky nabo krabičky,většina lidí bude pak cestovat autem tak aby se to pak cestou nevysypalo s těch košíčků,a taky nemám vůbec představu kolik jich koupit
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Myslíš na výslužku?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a kolik kusů objednáváte nebo pečřete zákusků a koláčků a pro kolik lidí?díky Já platila zálohu na šaty 2000, zbytek při vezvednutí. Žádnou vratnou kauci jsem neplatila ani platit nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
danny: Košíčky (jestli jsem to dobře pochopila) se dávají na koláčky, dost často se dávají společně s oznámením. Nevím, jestli i na svatbě, to nemám tuchy. Nicméně na výslužku jako takovou mám určitě krabičky, právě kvůli tomu převozu.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme ty malé košíčky pouze na "zvací" koláčky, které budeme dávat společně s oznámením už před svatbou. Na výslužku, kterou si hosté povezou domu, máme krabičky.
Odpovědět
Profilova fotka
jo myslela jsem na výslužky, mi nebudem rozdávat koláčky před svatbou, našla jsem tady v papírnictví za 7 ,- to si myslím že je dobrá cena. Jinak mamka přiveze z moravy 300 koláčků + 150 zákusků, a já tady budu objednávat 200 koláčků a 200 zákusků, plus svatební dort. tak snad to bude stačit. já teda moc na sladké nejsem, tak si myslím že se to stejně všechno rozdá. Jinak se nechám překvapit s líčením, na zkoušku nepůjdu a nechám to na ní, snad to dopadne dobře, představu mám tak snad pak nebudu sklamaná.Ještě mě nelíčila, chodí k ní sestra na kosmetiku a byla vždycky spokojená tak jí věřím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany: a pro kolik to máš lidí?Tak to já risknout nechci,už jsednou jsem dopadla zle,když mě líčila na polonézu. Jdu dneska na zkoušku tak uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
Dany: tvého nastávajícího podle vidění znám, ale tebe si nevybavím...Ale těší mě, konečně někdo od nás:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
choclit: cca 45 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já teda jestli můžu poprosit já budu ráda za jakoukoliv kritiku, aspoň budu vědět co a jak:-)))) Ale klidně s ní můžete i šetřit.....
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Ono na zkoušce jde také nejen o druh líčení, ale také o to, že si vyzkouší jaká rtěnka ti sluší, jaká barva stínů k tobě jde nejlépe, jaký make-up, rozjasňovače atd. Pak v den svatby už přesně ví, co použít a je to líčení v tu chvíli mnohem rychlejší.
Odpovědět
Profilova fotka
já sem se vždycky malovala sama, a ted budu ráda když to nechám na někom jiném a přinejhorším se pak můžu namalovat sama ale nne já si myslím že to dopadne dobře
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Na netu seženeš košíčky za 4,-Kč, ale zase k tomu máš poštovné, pokud toho nebudeš objednávat hodně a tím pádem mít poštovné zdarma. My počkáme, jaký bude ten "zkušební" dort a pak taky uvidíme, kolik z něj uděláme porcí, ale předpokládám, že budeme mít na svatbu třípatrový. Jinak jsme se předběžně domlouvali na pučových řezech, harlekýnoých řezech a ještě asi nějaký, ale nevím ještě jaký. To nám bude dělat paní se svatebním dortem. Pak bude přítelova mamka dělat takové mini ořechové kostky, mám je v albu a kremrolky. Jinak žádné zákusky, ptz těch řezů bude dost a jsou skladné, takže pokud bude vedro, vrznem je do lednice. No a budou taky koláčky a perníčky.
Odpovědět
Profilova fotka
dany: A když jsme tedy ze stejného města, můžu se zeptat kde si půjčuješ šaty?a jakého fotografa budeš mít???Já vůbec nevím kam se obrátit, chtěla jsem KOpuletýho fotí nádherně, ale prý je dost drahý a občas i zapomene:-) A jestli ti to nebude vadit, mohla bys mi říct, kde plánujete hostinu a raut???Já myslela Mostnou horu hostinu a Raut buď venku na zahradě nebo taky tam...
Odpovědět
Profilova fotka
já to rysknu :-) jsem takový věřící Tomáš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já pro ušetření se budu líčit sama, případně mi pomůže k úpravám kamarádka a kadeřnice. Protože se často hodně líčím, tak si dělám zatím zkoušky sama :o) Ale co se týče pleti musím to ještě vyzkoušet v létě, až budu opálená, to bude potřeba jiný make-up.
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik ti vychází na osobu koláčků a zákusků?počítáš to nějak? mamina mi něco peče,zbytek se objednává. ale bude toho 3000 zákusků a 5000 koláčků pro 95 lidí plus výslužky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?